Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gre nie wiedziaoles, przeciez to takie banalne jest ... :wink:

 

:D

 

Panowie 16 czyli przyszly tydz. cos w wawie sie spotykacie, bo jade po kobiete na lotnisko- jest o 19 wiec moze spotykacie sie czy cus ?? tj piatek . pytam bo miaslbym pretekst by jechac nissmo a nie mulem berlingo :P

sorry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by sie ustawić ale nieco pozniej ja swoje nismo i wolny cas powinienem mieć dostępne od 21:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak sie sytuacja rozwinie, moze bede za dnia w wawiwe to wpadlbym sie poznac przynajmniej, polecicie gdzie cos polknac dobrego :) zyrkniecie na nx-a pokrytykujecie podpowiecie :wink:

tak wiec bez cisnienia, bede w wawie kolo 16 .

Coobcio, jak kobietka przyleci to pedze do rzeszowka wiec bede uciekal kolo 20:30. :?

 

pozdro i moze do zobaczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO GRE zajął 4 miejsce w klasie Turbo z czasem 14,782 goniąć Audi TT i Fiata Tipo 2.0 na nitro.

 

Ładnie jak na początek, pomyśleć że to na doładowaniu zaledwie 0,5 bara... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też rozważałem montaż pompy z SR20DET ale to jest kompletnie bez sensu... SZkoda kasy, amerykanie robią z naszych islników po 400 i wiecej koni bez tego czegoś.

 

TO się jedynie wykorzystuje gdy masz blok silnika z natryskami na denka tłoka one zabierają od cholery ciśnienia a tak to po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na SPRZEDAŻ!!KONTAKT KAZDY ZNA!

Almerka na sprzedaż :?: :?:

 

tak

A można znac powód tak nagłej decyzji. Dopiero co skończony montaż turbo, almerka lata jak trzeba, a tu nagłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...