Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie za trzecim a za drugim a tak naprawdę za pierwszym , kiedy była wreszcie chwila żeby się tym zająć jak należy a nie w 5 minut z wiszącym gre w progu nad głową .

 

Mnie oczywiście jak to zwykle bywa poinformowano zupęlnie innaczej, żę to była 3 próba podejścia która odbyła sie wczoraj... Wreszcie podlaczyliście wtryski wedłóg moich wskazań pod sam akumulator i się rozruszały a po włożeniu w listwe auto zapliło.

 

Mniejsza oto fajnie że nysa już bangla po tym całym zamieszaniu...

czy to wazne co i jak??i kto ?mnie to nie interesi bo juz sobie miło jezdzi,wielka d*pa jest jednak bo na bemowo,może i przyjade ale bez sprzegła to moge sobie w miejscu obrotami krecic...:((:((( czy moze ktoś załatwia sprzegła w trybie expressowym??może motoexpressowym :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialem moge miec tarcze spiek dal ciebie - zapytaj sie MX czy sie nada... prowdopodobnie 4 paro klockowa bo masz seryjny miekki docisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się nadać, napisane jest ze skonstuowane jest w ten sposob zeby przenośić większy moment obrotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Pitole MX dokonał Cudu, po paru sprzeczkach i potyczkach Almera GRE posiada 230koni i 290Nm z Pewnościa jest to najmocniejszy przednionapędowy nissan w polsce - WIELKIE BRAWA ! ! !

 

Myśle żę niejednego i to tuningowanego 200SX S14 wydymasz ba podejrzewam ze i 300ZX powinien być w twoim zasiegu.

 

Dla mnie kosmos, Moje uznanie !!

 

I to na doladowaniu 10Psi co się równa 0,7 bara, pomyśleć żę pierwsze próby z turbiną oscylowały w granicy 155 koni, dobrze żę sięwsyztko rozwiązało - Damy czadu Stary DAMY ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczki ??? Daj już spokój , ja sie nie sprzeczam , co najwyżej śmieje jak słucham pewne banialuki , Ciebie nie słucham i robie po swojemu . Po za tym cudu tutaj zadnego nie ma , ochłoń trochę . Nie takie moce robimy żeby się podniecać >200KM . Z mniejszych silników robimy 2 razy wiesze moce i wtedy można sie conajwyzej poklepać po plecach za dobrą robotę a nie bryndzlować się 230KM . Mówiłem że wszystko musi być tak jak ja chce to będzie wynik , gre zrobił co trzeba było i wyszło to co miało wyjść . I uwierzcie mi że to nie są jakieś cuda !! Budżet był minimalistyczny wiec robiło sie powoli ale efekt zamierzony jest .

 

Piszesz to tak jakbyśmy nie wiedzieli co robić a jego auto było efektem przypadku z nutą twej fachowości a jest wręcz przeciwnie .

 

Gre pojechał do Bemowa z wynikiem 205/255 bo chciał mniej bo bał się czy nie zwariuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa pelna lipa:[[ znowu sie wysrało sprzegło,wiec jestem bardzo zły....na bemowie byłem w parze z eclipse i czułem ze było w moim zasiegu ale jak 2ke zapinałem to obroty max a autko sie tylko toczyło.....ku%^&^%$#@#@#$^&*(wa PEŁNA LIPA:[[[[[[P E Ł N A !!

DZIEKI DLA CHŁOPAKÓW MAĆKA MŁODEGO Z SUNNIAKA GTI DLA COOBCIA I RTESZTY EKIPY,BYŁO FAJJJNIE:p

DZIEKUJE WAM WSZYSTKIE RADY BYŁY MI POMOCNE A CZAS SPEDZILIŚMY BARDZO MIŁO ASIA TEŻ JEST HAPPY:D

DO ZOBACZENIA.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukmack

Cóż, jak to się mówi następnym razem będzie lepiej , trzeba to wszystko zgrać , będzie dobrze, chociaż czołówka jest naprawdę mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczki ??? Daj już spokój , ja sie nie sprzeczam

 

Budżet był minimalistyczny wiec robiło sie powoli ale efekt zamierzony jest .

 

Chodzi mi o tą afere z pompą paliwa - dobrze wiecie jaką...

 

6500zł czy to jest minimalistyczna kwota jak na instalacje turbo z takim druto podobnym kolektorem wydechowym którego zresztą sami nie byliście w stanie wykonać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n15_krk

nie moglem pojawic sie w Bemowie ale koledzy z 2B zdali mi relacje, po pierwsze przykro mi Gre z powodu sprzegla, 2B wiedzieli Cie we Wrocku i mowili ze kreciles 16tki....

 

Z mniejszych silników robimy 2 razy wiesze moce i wtedy można sie conajwyzej poklepać po plecach za dobrą robotę a nie bryndzlować się 230KM

 

np. z 1.8T, zastanawiam sie czy gasnice wliczacie w koszt modyfikacji? hehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moglem pojawic sie w Bemowie ale koledzy z 2B zdali mi relacje, po pierwsze przykro mi Gre z powodu sprzegla, 2B wiedzieli Cie we Wrocku i mowili ze kreciles 16tki....
hmm ciekawe gdzie kreciłem te 16ki bo mi nic nie wiadomo na ten temat....??raz w życiu jechałem 1/4mili w skarbimierzu i oficjalny czas był niższy niż 16....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyliśmy Gre na G-techu wykręcił niską 15 stkę - więc całkiem miło jak na lekko slizgające się sprzęgło.

 

Ps. na forum www.streetracing.pl zapytaj się chłopaków gdzie tanio we wrocku zrobić wydech z kwasa bo ten co masz to zaraz się urwie no a poza tym nie ma odpoweidniej przepustowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n15_krk

dostalem od Gre wyniki ze Skalbmierza, zwracam honor:) wtedy miales juz problemy ze sprzeglem? co sie stalo ze spiekiem od Coobcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko a czASy PONOĆ BYŁY Z KOSMOSU WIEC NIE MA CO W NIE WIERZYĆ...ALE JAKBY NIE PATRZEC SĄ OFICJALNE hiehiehie polewam z tego...wtedy było seryjne sprzegło a mój czas na g techu pokazał 15.63,teraz mam 205koni/250Nm powinna byc niska 15 lub wysoka 14 tzn chciałbym :wink: 22 maja bede w skarbimierzu,zobaczymy jak to bedzie a co do spieka to maciek młody mi załatwia czekam na niego i wiadomosci o spieku (maciek sunnym wykrecił na szymanach czas 14.859 plus czas rekacji0.361)respect dla niego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek to niezły kosmia...

 

Ps. zastanawia mnie co w tym wydechu u ciebei tak chalasuje, czy to łacznik elastryczny czy moze coś na kolektorze się rozszczelniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...