Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stary ja autobus do warszawy mam za 3 godziny, bedzie dobrze :)

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede w wawie w czwartek dopiero, wiec sie zdzwonimy lub coś... a jak ty do ksr jedziesz??bo ja moge jechać autem sam ale jak wróce na 2 auta to już nie wiem(do żyrardowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slayder10

tak jak ci mowilem na gg nie moge za duzo gadac bo mi ktos cos oderwie!!!!:) to co wiedzialem to powiedzialem na gg wczoraj!!! tego co nie wiem nie mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huhuhu motor caly HURRAAA :!:

Bravo chlopaki sie przykladają do roboty :!:

 

Jeszcze kolektor Maciuś wyspawa nowy i zapoda sie większe turbo, GO GRE GO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przerobią stry tak zeby nowe właściwe trubo zostalo zamontowane na własciwym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście o nowym kolektorze nic nie wiadomo?? :roll:

bede jutro w wawce i sobie podjade i obejrze dzieło ksr live 8)

a jednak juz mi wiadomo o nowym kolektorze:))

na razie auto bedzie docierane jako n/a potem wracam i turbo zakładane bedzie jak dotre :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noga by swedziala jakby bylo psss... Wiec dobrze ze na docieranie bedize jako N/A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--

gre, nie mialem jak odp. bo nie mialem nic na karcie... ale podzielam zdanie coobcia... docieraj na n/a... trudno. Wiadomo ze przynajmniej nie bedzie Cie kusilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj mialem okazje pogrzbać przy almerce - tak na szczescie zmienilem szpilki w lewym kole i zmontowalem hamulce i zaciski - Oj bedize to spowoalniac mesko :D

Chlopaki z KSR wykonali jak narazie kawal dobrej roboty, jeszce do tego dojdzie rurowy kolektor wydechowy to dopiero bedize kot :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre czy dobrze mi sie zdaje ze w almerce masz zaciski o oznaczeniu ad22vf ?? i znasz moze oznaczenie zacisków tylnich ?? jak ze sprawnością hamowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre czy dobrze mi sie zdaje ze w almerce masz zaciski o oznaczeniu ad22vf ?? i znasz moze oznaczenie zacisków tylnich ?? jak ze sprawnością hamowania ??

nie wiem musze zobaczyć, dzis znowu coobcio z ksr robi almere, dzis nie wyjdziemy poki nie wyjedziemy:P 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczyc chopaki i sie nie poddawac :wink: wczoraj mielismy spota robic ale jak wyszlo wiadomo... w dodatku na S nie bylo zabawy bo przyjechala psiarnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same nieszczęsicia z tą twoja almerą...

Ale spoko jest w moich i KSR rękach :wink:

 

Najgorsze z tego wszystkeigo są te twoje walki niby Henrichy a to porpsotu byly seryjne przestawione o 3 zęby kolejne oszustwo ale tym razem innej firmy...

W Ksr ustawilimy wszystko jak tzeba i auto zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki regulacji seryjnych walków można zyskać wiele i nikt o tym nie wie...

 

Walki seryjne mimo wszystko kryją w sobie troche rezerw mocy ale kosztem kultury pracy i ciągu z dolu... Ile byly przestawione cholera wie w kazdym bać razie przerwa miedzy znakami ustalającymi walki wzgledem łancucha wynosiła 6 ogniw zamiast 9...

 

Zasada jest taka opoznoiny walek wydechowy lepsza praca na dole to jest pewne, najlepiej by bylo zamontować specjalne kolka rozrzadu z mozliwością regulacji i udać się na Hamowni...

 

ps. przypomnę że jest to temat o aucie naszego klubowicza, pytania tego rodzaju kieruj bez pośrednio w dziale Nissan Power Team albo w TUNING nie ma co robić Off Topiców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spooko spoko zajme się twoja Almerką z wielką chęcią.

 

Drzemie w niej teraz spory potencjał, odprezony silnik na tlokach Je Pistons do tego sprzeglo speikowe...

 

Do roboty zostało jeszcze:

- nowy koelktor wyechowy prawdopodobnie "baran"

- smarowanie turbiny

- nowy IC

- kompletne orurowanie...

 

Strojenie no i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...