Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie paliwo lejecie najczęściej?


Gość Pecyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA
Jak w temacie ma pytakno jaka preferujecie benzynke i na jakiej stacji?

JA Shell i leje zwykla 95 i nie jest zle :wink: .

ja orlen albo nestle(automatyczna) zwykla 95 bo nie ma sensu wydawac na 98 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tankuje na stacji Jet choć wszyscy mówią że tam chrzczą ale nie było stacji tej marki w raporcie z Łodzi.Tankuje cały czas na tej samej stacji z tego samego dystrybutora Pb98 i nie nażekam. Tankujemy też tam ropke na podobnej zasadzie już od 4 lat i nic się nie dzieje i lepiej niech tak pozostanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n15_krk

ja smigam na Pb98 bo zaplon przyspieszony i nie chce sie narazac na spalanie stukowe, a tankuje na BP, Jet, natomiast na full baku z Neste przejezdzam 400 km, a np. z BP okolo 550km :shock: nie wiem, moze cos pojebalem ale wole tankowac drozej i jezdzic wiecej

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

W Wawie tylko Shell zarówno LPG jak i PB, a PB różnie od Eurosuper po najdroższą V-pover.

A w trasie, LPG tylko na większych stacjach np. Orlen, Petrochemia.

Mam zbyt wiele złych doświadczeń związanych z kiepskiej wręcz karygodnej jakości dlatego unikam tankowania na pewnych stacjach.

 

P.S.

kiedyś już temacik o paliwku krążył po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CarfanR

Hi, Oczywiście gazowe :lol: i to w stacjach sieci Krakgaz. Oferują dobry jakościowo gaz za dobrą cenę (z kartą rabatową - koszt 3zeta) w Gliwicach najtaniej. A benzynkę (sporadycznie - 1/month) w Orlen, BR lub Shell i oczywiście 95Pb. Wszelkiego typu wynalazki z dodatkami mającymi sprawiać cuda (choćby ostatnie ultima lub podobnie) nie znajdują mojego przekonania.

 

Pozdr,

CarfanR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na stacji orlen i głównie na Soldarnosci,oraz na stacji JET głównie pod Piasecznem i jest tu eurosuper 95 :wink: ewentualnie shell v pover na przeciwko fort wola

 

z DALEKA OMIJAM ZÓLTE STACJE RAFINERI GDANSKIEJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalll

po cholere przeplacac za 98 jak nie ma zadnej roznicy? Do M3 to bym lal 98 ale nie do silnikczka 1,4 czy 1,6 ? jaki to ma sens?

No chyba, ze ktos tankuje na bardzo dupnej stacji gdzie 98 ma w rzeczywistosci 95 oktanow.

 

Jak ktos juz musi to na Orlenie na Ostrobramskiej przy Grenadierow co weekend jest 98 w cenie 95. juz od paru lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankuje PB98 tylko dlatego ze tankuje raz na rok i wole zatankowac cos lepszego niz "zwykle" paliwo :wink: wydaje mi sie ze 98 jest czystsze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
po cholere przeplacac za 98 jak nie ma zadnej roznicy? Do M3 to bym lal 98 ale nie do silnikczka 1,4 czy 1,6 ? jaki to ma sens?

No chyba, ze ktos tankuje na bardzo dupnej stacji gdzie 98 ma w rzeczywistosci 95 oktanow.

 

Jak ktos juz musi to na Orlenie na Ostrobramskiej przy Grenadierow co weekend jest 98 w cenie 95. juz od paru lat.

czyzby kolega z tych regionow(grochow) :?: jesli tak to jestesmy sasiadami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalewam NoPB95. A tankuje na Jet lub BP. I mam subiektywne wrażenie że na paliwie z BP przejeżdzam wiecej kilometrów. Tylko nigdy nie są takie same warunki jazdy i temperatura na zewnatrz więc może to nie wina stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toshiro

Ja tam najczęśćie poję swoją almerę 95pb bo troszkję tanie raz do roku zaleje 98 pb tak dla lepszego samo poczuća .A tankuję najczęście na NEste bez obsługowej bo troszkętaniej ,Jet i O :wink: rlen też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi być m3 żeby lać 98.

Jeśli u mnie w instrukcji do K10 jest napisane: "benzyna bezołowiowa o liczbie oktanowej minimum 96", to chyba jest jakiś powód?

A tankuję na neste, bo automatyczna i dlatego tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...