Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kupiłes Navarę , planujesz zakup, chcesz się wkupić w grono zacnych i doświadczonych użytkowników pickupów made by Nissan - to zapraszam do tego tematu.

 

Wszelkie posty wpisywane w innych tematach będą tu przenoszone albo usuwane.

 

Proszę o nie pisanie na ten temat w innych tematach. :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36

Nabyłem Nawarkę

DB AT rzeczjasna że czarna :D na zabudowe czekam

9 punktów - uwag raczej drobnych przy odbiorze z T&T jedna wkurzająca piach w prowadnicach szyb.

Poza tym jazda za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam ''grono zacnych i doświadczonych użytkowników pickupów made by Nissan''.Swoją Navke odebrałem na początku listopada, full wypas,nic więcej nie mogłem już w opcjach dobrać.Model d40 DC AT IT Premium bla bla.Ten samochód to REWELACJA i broni sie sam.Natomiast obsługa posprzedażna w T&T Zaborowskiego to katastrofa i żenada.Fajnie,że tworzycie takie forum gdzie można zasięgnąć rady wśród podobnych sobie maniaków :P .

Na początek mam pytanko.Podczas jazdy do 60km/h zarówno przy zimnym jak i ciepłym silniku czasami (na moje ucho gdzieś z okolic wyświetlacza nawigacji)słychać odgłos podobny do -przesypywania piasku,uderzania piasku o błotnik?

Oczywiście samochód nie jest ubrudzony w piachu lecz naprzykład wyjeżdza z myjni.Zreszta dzieje się to raczej podzczas spokojnego kruzowania po asfalcie niż w terenie.Czy wiecie co to może być?Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Będe wdzięczny za odpowiedzi i porady czy jakieś obce dźwięki w Navkach to standard czy ruszać do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36
jak to piach?

po pierwsze - skąd się wziął? (rajd Dakar??)

a po drugie - skąd wiadomo że piach?

ładnych pare lat jeżdżę samochodem i jest to odgłos piachu rysująsego szkło podejrzewam że dostał się ze środkiem zabezpieczającym na czas transportu w prowadnice szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek mam pytanko.Podczas jazdy do 60km/h zarówno przy zimnym jak i ciepłym silniku czasami (na moje ucho gdzieś z okolic wyświetlacza nawigacji)słychać odgłos podobny do -przesypywania piasku,uderzania piasku o błotnik?

Oczywiście samochód nie jest ubrudzony w piachu lecz naprzykład wyjeżdza z myjni.Zreszta dzieje się to raczej podzczas spokojnego kruzowania po asfalcie niż w terenie.

 

To może być odgłos przełączania się nawiewów w dmuchawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz - skoro jest odgłos tarcia piachu lu czegoś innego w szybach...zgłoś reklamację.

Po kilku dniach jak będą cię przekonywać że tak ma być a Ty będziesz trwał przy swoim oddasz auto do ASO na sewis. Pewnie z tydzień zejdzie im na wyjęciu szyb. Uszkodzą przy tym wszystkie możliwe plastiki i porysują lakier.

W ostateczności usuną odgłos tarcie piasku lub nie.

To walka z wiatrakami.....

Modlić się aby wszystko było OK. :)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z piachem, mam to samo, aż się szyb nie chce otwierać grrr. Co prawda jeździłem w terenie i kilka razy piach był na lusterkach, masce, dachu... ;) Niestety jest on nie do wypłukania. Pryskałem myjką pod ciśnieniem i nic nie dało. Jak załatwisz sprawę piachu to się podziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36
Ciekawa sprawa z piachem, mam to samo, aż się szyb nie chce otwierać grrr. Co prawda jeździłem w terenie i kilka razy piach był na lusterkach, masce, dachu... ;) Niestety jest on nie do wypłukania. Pryskałem myjką pod ciśnieniem i nic nie dało. Jak załatwisz sprawę piachu to się podziel.

Ja miałem to od początku tzn usłyszałem jak sprawdzałem auto w trakcie odbioru z salonu

 

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 18:00 ]

Piach wydmuchany prowadnice umyte szyba do wymiany ( wyjmą z innego )

około godzinki w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja to co jakiś czas przeżywam na nowo - ten silnik jest fantastyczny :)

A jazda to sama przyjemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich navaromaniaków. W kwietniu odbieram swoją :D bordową. P

odobno nie ma ich zbyt wiele. Nie moge sie doczekać.

Witam wszystkich. Ja jutro odbieram swoją navarkę kolor grafit pełne wyposażenie oprócz automatu. Jutro opisze wam pierwsze wrażenia z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moje to navara :P :?: :?: :?:

 

To Twoje to D23 - w Europie nazywa się Nissan Pickup - najwyższa wersja wyposażenia nazywa się Navara.

 

Czyli też Nissan Navara ael model D23

 

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 08:48 ]

a czy moje to navara :P :?: :?: :?:

 

To Twoje to D23 - w Europie nazywa się Nissan Pickup - najwyższa wersja wyposażenia nazywa się Navara.

 

Czyli też Nissan Navara ale model D23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuu - a ja myslalem ze moj to d22 a d40 to niejako d23 :/ - jak to do konca jest??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jesteś nowy, wiec witam wszystkich serdecznie.

Od lekko ponad tygodnia jestem właścicielem czarnej navarki D40.

Jak narazie jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony. Naprawdę super furka, świenie się jeździ i przyzwyczajam się do gabarytów :)

 

A moja piosenka miesiąca to:

 

"... moja wielka ciężarówka ma 48 ton, moja wielka cieżarówka to poprostu jest mój dom ..."

:))))

 

Wiem że to lekko przesadzona piosenka, ale ... :)

 

Pozdrawiam wszytkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...