Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorki d22 oczywiście
pogrzebalem po necie i wychodzi mi takie cos: do 2001 d22 po 2001 do 2005 d23 po 2005 d40 - pytanie czym sie rozni d22 od d23 - jakis lift zrobili bo wizualnie nic sie nie zmienila z zewnatrz - jedynie kierownica i zegary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!!!

Od 5 lutego jestem posiadaczem Navary DC LE.

Do dziś zrobiłem 6tys. km i auto spisuje sie bez zarzutu!!!

Auto jest w wersji skandynawskiej więc odchodzi konieczność pamiętania o włączaniu świateł.

Przy odbiorze wszystko było bez zarzutu.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie (ludzi którzy marnują taki kawał życia na jakimś głupim forum zamiast iść sobie pojeździć) :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich navarę mam od 1 pażdziernika 2007 oczywiście model 2008

ful wypas wady przeciekająca nadbudowa navi do bani czy są dokładniejsze

mapy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja jako nowicjusz. Czy ktoś kupował akcesoria w formie Pickup Diablo www.pickupdiablo.pl? Właśnie zaklepałem sobie hardtop stalowy, bez żadnego silikonu i uszczelek i naburtową wykładzinę. Może ktoś już z tym na pace jeździ i podzieli się opinią? I tak sam to ocenię, ale warto posłuchać innych. W środku pięknie wykończona, szyba tylna na ramie. Myślę, że dobrze wybrałem. Dokupiłem lusterka z kierunkowskazami (bo moja jest z 2007, więc nie miała ich w standardzie), halogeniki oraz progi. W salonie zapłaciłbym 100% więcej. Dobrze że są takie sklepy. Co sądzicie o boxach narzędziowych, czy są rzeczywiście przydatne na wyjazdy, czy sobie odpuścić? Może dobrze zamknąć cały "majdan" w jednym miejscu. Na razie może wystarczy, bo portfel nadwyrężony, ale chciałbym mieć chociaż niezbędną "wyprawkę". W każdym razie sklep jest dobrze zaopatrzony,wszystko na miejscu, a w innej firmie tylko mnie zwodzili terminami, sprowadzeniem na zamówienie i żądali zaliczki. Tu podjechałem, obejrzałem i mogę "ubierać" moją damę. Wrzucę fotki niebawem, jak założę budę. Pozdrawiam, "nieopierzony" :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj odebrałem swoją Navarę. Jednak srebrna wygląda lepiej od czarnej. A mam tez zabudowe hard Top Snug Top-a. Wygląd jest super. Czekam jeszcze tylko na czujniki parkowania. Zamówiełem sobie takie specjalne do pikapów mocowane od dołu w osłonie gumowej. Przejechałem juz kilka kilometrów i powoli się przyzwyczajam do tych taczek. Ale w porównaniu z Trerrano II 3,0 którym jeździłem do tej pory to niebo a ziemia. Trzymanie się drogi OK, wyciszenie OK, widoczność lepsza, przyspieszenia trudno określić bo na dotarciu szkoda go męczyć. Układ kierowniczy bardzo pewny. lepsze fotele. No może juz starczy tych zachwytów. Ktoś kiedyś napisał, że głośny jak zimny. To prawda. Terrrano przy nim to pszczółka. na razie jestem na TAK. mam jednak mały zgrzyt. W wersji z roku 2008 LE którą posiadam nie składa się do poziomu fotel pasażera. Czy to pomyłka fabryki, czy tak ma być? Może ktoś wie? Super działa Bluetooth. Audio sto razy lepsze niż w Terrano. Pozdrawiam Navaromaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj odebrałem swoją Navarę.

 

Gratulacje !!!

 

Jednak srebrna wygląda lepiej od czarnej.

 

Kwestia gustu ;)

 

Czekam jeszcze tylko na czujniki parkowania. Zamówiełem sobie takie specjalne do pikapów mocowane od dołu w osłonie gumowej.

 

Mam podobne, musisz uwazac jak bedziesz gdzies w terenie jezdzil aby ich nie urwac,

szczegolnie przy podjezdzaniu :D

 

W wersji z roku 2008 LE którą posiadam nie składa się do poziomu fotel pasażera. Czy to pomyłka fabryki, czy tak ma być?

 

Jesli masz w skorze to fotel nie bedzie skladany

 

Super działa Bluetooth.

 

No powiedzmy, mi narazie sie gryzie z G900 :/

 

Witamy na forum i zapraszamy do dyskusji :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andy_Gda

Witam Wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum, co prawda zalogowałem się troche wcześniej aby poczytać opinie o samochodzie ale teraz przyszedł czas aby przywitać się ze wszystkimi i pochwalić nowym zakup. Kupiłem używaną Navarkę D40, sprowadzona z niemiec (nie przeze mnie) wygląd jak na zdjęciu. Na razie chodzi jak zegarek i jestem bardzo zadowolony - polecam zakup z zagranicy a zwłaszcza z niemiec, oni naprawdę nieprawdopodobnie dbają o auta. Można kupić świtnie wyposażony model w dobrej cenie.

 

Pozdrawam wszystkich i do zaobaczenia na trasie lub zlocie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zakup z zagranicy a zwłaszcza z niemiec, oni naprawdę nieprawdopodobnie dbają o auta. Można kupić świtnie wyposażony model w dobrej cenie.

 

Od 10 lat zajmuje sie sprowadzaniem samochodow z Belgii. Dlaczego nie z niemiec?

 

Po 1 duze przebiegi. Niemcy to duzy kraj o dobrze rozwinietej infrastruktorze drog i tam przebiegi sa dosc duze.

 

Po 2 nie ma tam ograniczen predkosci na autostradach wiec kazdy jezdzi ile fabryka dala. Wiem bo co tydzien przejezdzam przez niemcy do Belgii.

 

Podsumowujac sprowadzanie z zagranicy jak najbardziej, ale co do niemiec nie jestem przekonany.

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich navarowców!

 

właśnie czekam na odbiór swojej czarnej w automacie +zabudowa fullbox.

Mam nadzieję, że zaskoczy mnie spalaniem w sensie pozytywnym. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Navarę posiadam od lipca ubiegłego roku. Nie jeżdżę na spacery - samochód pracuje bez przerwy pod obciążeniem 400kg. Trochę przez to jest niższy ;) ale na gwarancji nic nie pozwalają z tym zrobić. Kilka dni temu byłem na pierwszym przegladzie - wszystko ok. Zaskoczony byłem nawet sympatyczną i fachową obsługą (ASO Bydgoszcz).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _ziemas_

Witam wszystkich Nawarowiczów w szczególności z Poznania i okolic. Moją Nawarkę odbieram zaraz po świętach Wielkanocnych jest to model DC LE rocznik 2008 kolor czarny.Sporo utargowałem i jeszcze gratis dołożyli dywaniki,alarm oraz zabudowę paki wykładziną PVC.Dopłaciłem za nadbudówkę i hak.W sumie chyba wyszła taniej niż w multisalonach i jest bez kombinacji i przepisywania gwarancji,a jeśli chodzi o ubezpieczenie to najkorzystniej zaproponowali w PZU.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HugoOrmo

Witam Wszystkich,

ja Navary nie kupilem, choc wczesniej mialem nissana i bylem zadowolony ale zapisalem sie tu zeby Was pozdrowic (brac pickapowa) i zrobic przeciw-wage dla RyzegoQn'ia i buli107, ktorzy sa na naszym forum...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieludzki

Witam!

Navara D40 rocznik 2007, model LE 2008, zabudowa ARB wszystko w "jedynym słusznym kolorze"... ;) .Samochód do pracy ale nie powiem żebym z posiadania Navki nie czerpał głębszych przyjemności... prócz Vat-u rzecz jasna... ;) . po niecałym miesiącu stan licznika 2,5 tys.km. i jak na razie wszystko gra-oby tak dalej !!!!

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

 

nieludzki dogtor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JANUSZ JELCZ

witam Navaromaniaków,ja do wczoraj złego slowa nie mogłem powiedzieć o Navarce do kiedy navi mi zwariowało.czy ktos zna moze sposób jak samemu mozna taka usterke usunąć.?navi jest oryginalne z oryginalna płyta.a tak poza tym to super sie jezddi tym autkiem.pozdrawiam wszystkich :diabel: mam jeszcze jedno pytanko?czy ma ktos może namiar na firmy które w madrej cenie sprzedaja orurowanie i inne gadżety do navary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czy ktos moze mi podeslac instrukcje obslugi navary 2007, bez tego jak bez reki

 

Szukanie nie boli... poszukaj w postach, jest tam wystawiona instrukcja po polsku do pobrania... :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 lata jeździłem srebrną navarą z 2004r , ale 2 kwietnia kupiłem sobie nówkę navarę w wersji R-black :) czerwoną :D i mam nadzieję ,że bedzie mi tak samo dobrze służyć jak jej starsza siostra. Jestem nowy na forum więc pozdrawiam wszystkich navarowiczów .Mam pytanko do kolegów ze śląska, czy są organizowane jakieś zloty w naszym rejonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawon, witaj w klubie.

Zerknij na tytuł wątku:

Nissan Klub Polska :: Forum Strona Główna » Klub » Spotkania » Śląskie Wojewódzkie spoty lokalne - pierwszy piątek miesiąca

 

i wszystko jasne. Dodam tylko że godz 19, parking pod Ikeą.

Nie wiem czy ktoś z Navarą bywa, mnie pora niestety nie odpowiada, choć kiedyś byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateuszz-m1

Witam wszystkich użytkowników nissana navara. Ja posiadam czarna navare z zabudowa Alpha 4 drzwiowa 5 miejsc wersja LE z manualna skrzynia od kwietnia 2007roku jak na razie jestem zadowolony z użytkowania :) i oby tak pozostało

jak na razie nic sie nie dzieje :P tylko te siedzenia nie wygodne :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich Klubowiczów!

 

Jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy dotyczącej tak nowego modelu auta i bardzo pomocnych informacji! :)

 

Również postaram sie w miarę moich "ograniczonych" wolnych chwil uczestniczyć w forum:)

 

Moja D40 kupiona w grudniu 2007 - obecnie 12.000 km - oprócz wibracji na wolnych obrotach reszta w miarę OK! Zobaczymy jak będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Stałem się posiadaczem Navary D40 2008 (niemieckie) LE, zarejestrowałem się już jakiś czas temu i skorzystałem z Waszej wiedzy wypisywanej na tym forum - dzięki. Teraz być może będę czynniej się udzielał.

 

Pozdrawiam całą nissanowska i pickupową brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...