Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Właśnie wczoraj popełniłem zakup Navki. Jestem zakochany, a oto krótka historia. Navkę kupiłem po cichu nikt z rodziny nie wiedział, ani żona ani 7mio letni synek (maniak motoryzacji) ani rodzice, teściowie po prostu pełna konspira. Pojechałem rano do Dealera, furkę odebrałem i dawaj do domu. Zaparkowałem pakuje sie na kwadrat bo rodzina juz na walizkach mamy jechać na wieś na weekend. Zabieramy graty a przed domem nie ma Passata tylko czołg. Żona się wzruszyła aż sie poryczała , synek stan przedzawałowy a maleńka córka (5 miesięcy) wogóle nie zwróciła uwagi (widać sie nie zna). No i w drogę furka super. Dojechaliśmy a tu u nas na wiosce straszne żwirownie no to ja w piach i się zakopaliśmy, wszyscy załamani a ja za pokretło, 4 kółka gaz i luzik, normalnie pojechałem. Szacunek dla Navki. Syn mówi że będzie w niej spał, jadł i wogóle. Dobra kończę to pisanie podnieciłem się chyba za bardzo. Jadę w teren. Trzymajcie się.

 

[ Dodano: Nie 08 Cze, 2008 09:20 ]

A jeszcze jedno dokładnie to mam NAVARĘ + PREMIUM + AT + IT. Jak to mówią starożytni czechosłowacy FULL MAX MILANO. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Właśnie wczoraj popełniłem zakup Navki. Jestem zakochany, a oto krótka historia. Navkę kupiłem po cichu nikt z rodziny nie wiedział, ani żona ani 7mio letni synek (maniak motoryzacji) ani rodzice, teściowie po prostu pełna konspira. Pojechałem rano do Dealera, furkę odebrałem i dawaj do domu. Zaparkowałem pakuje sie na kwadrat bo rodzina juz na walizkach mamy jechać na wieś na weekend. Zabieramy graty a przed domem nie ma Passata tylko czołg. Żona się wzruszyła aż sie poryczała , synek stan przedzawałowy a maleńka córka (5 miesięcy) wogóle nie zwróciła uwagi (widać sie nie zna). No i w drogę furka super. Dojechaliśmy a tu u nas na wiosce straszne żwirownie no to ja w piach i się zakopaliśmy, wszyscy załamani a ja za pokretło, 4 kółka gaz i luzik, normalnie pojechałem. Szacunek dla Navki. Syn mówi że będzie w niej spał, jadł i wogóle. Dobra kończę to pisanie podnieciłem się chyba za bardzo. Jadę w teren. Trzymajcie się.

 

[ Dodano: Nie 08 Cze, 2008 09:20 ]

A jeszcze jedno dokładnie to mam NAVARĘ + PREMIUM + AT + IT. Jak to mówią starożytni czechosłowacy FULL MAX MILANO. Pozdrawiam.

 

Witamy . Numer zrobiłeś niezły :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj przyprowadziłem navarkę D40 2008r, pierwsze wrażenia odnośnie wnętrza bardzo pozytywne nówka to nówka :-), automat ok, wyprzedzanie nie stanowi problemu, w mieście poprostu REWELACJA, jak dotrę silnik zobaczę jak to idzie.... Oczywiście "pseudo" fachowcy tak uszczelnili zabudowę że przedostaje się kurz ale byłem na to przygotowany. Klimatyzacja daję radę, chłodzi bardzo dobrze, nawigacja kenwooda bardzo dobra, nawigacja garmin wszystkie nawet polne drogi (GPMapa). System audio według mnie również bardzo dobry żadnego trzeszczenie itp.

 

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tą klimatyzacją dwustrefową? (moim zdaniem klimatyzacja dwustrefowa powinna mieć nawiew również z tyłu kabiny) moja navarka rzekomo ma 2 strefową tylko dlaczego nie ma z tyłu nawiewu?

 

Czy i gdzie jest w tym aucie popielniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla wszystkich nowych posiadaczy, i odpowiedzi dla doge:

 

- klima dwustrefowa to jak nazwa mówi 2 strefy. W tym przypadku to lewa i prawa strona, a nie przód i tył (jak np. w vanach). Naciskając Auto na panelu nawiewu przełączasz czy lewa/prawa strona mają tą samą temperaturę czy też różne.

 

- popielniczka i zapalniczka od wersji 2007 jest w opcji (i dobrze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość robert4you

W ostatni piątek po długim czekaniu odebrałem. Multisalon NAWROT Wrocław.

Ale to tylko początek histori (histerii)

Dzisiaj pojechałem do znajomego do ASO NISSAN w Gdańsku pochwalić się nowym zakupem i wyszła hryja - koleś wklepał VIN do kompa i wyskoczylo że auto jest z 07.2007. oczom nie mogłem uwierzyć. Patrze w papiery ( polskie i orginalne belgijskie) wszędzie data produkcji i data rejestracji 2008, ale komp w serwisie uparcie twierdzi że 2007.

Dzwonię do sprzedawcy - zdziwienie i nidowierzanie. Po godzinie telefon zwrotny z przeprosinami i propozycja wymiany auta lub upustu. Wybrałem wymianę. W przyszły poniedziałek odbiorę jeszcze nowszą NAVARE :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mgstudio

witam, navarka 2008 AT LE IT Premium zabudowa alfa oczywiscie czarna :) juz 2 tygodnie troche po kraju i wlochy 2700 km, nawet niezle duza bryka qrcze !!!, ale jak czytam kolege wyzej to w poniedzialek sprawdzam VIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Multisalon NAWROT Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC wszystkim exploratorom navar dolaczam do was ze szwecji.Te fora sa de best duzo czytalem opinni zanim sie zdecydowalem na navarke co prawda przetestowalem wszystko w tym temacie mitsubishi l200,toyote hilux,forda etc,navarka jest :one: kupilem d40 le ze wszystkim co oferowal nissan ,naprawde jest frajda z jazdy samochod nie do zeje...a co prawda bylem rozczarowany z gps gdy wjechalem do polski :/ ale jak juz mowilem wszedlem na forum i dowiedzialem sie ze jest nowa mapa wiec dzis pojechalem do mojego dilera i poprosilem go o najnowsza mape i skopiowalem ja,jest o`k(chodzi o polske :) )przetestuje ja juz za miesiac dokladnie.Podziele sie wrazeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC wszystkim exploratorom navar [...] dzis pojechalem do mojego dilera i poprosilem go o najnowsza mape i skopiowalem ja,jest o`k(chodzi o polske :) )

 

Witaj.

U nas dealer niepozwala kopiować ;) a za mapke krzyczy sobie 1,5k PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem nowy więc troche nie obyty wprawdzie przegladałem to forum przed zakupem to dopiero teraz sie dopiero zarejstrowałem .Kupiłem uzywana Navke D40 import z Belgii 11 2007 max wyposazenie jezdze od miesiaca i juz wim ze to było to czego szukałem .Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Zakupiłem navarkę już jakiś czas temu. Pochodzenie krajowe salonowe data rejestracji sierpień 2007. Jedna z niższych wersji z klimą i blokadą tylnego mostu. Auto sprawuje się bez zastrzeżeń :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszytskich bardzo serdecznie :one: !!! Nazywam sie Krzysiek i

w przyszłym tygodniu odbieram Navarkę ,mam taką prośbę czy mogą mi szanowni koledzy oraz koleżanki ( jeżeli takowe są ) podpowiedzieć na co zwracać uwagę podczas odbioru co powinienm sprawdzić , o co zaytać itp.

Mam nadzieję że obecnosć na tym forum będzie taka sam jeśłi nie lepsza jaka miałem do tej pory wśród kolegów od Koreańczyków czyli NUBIROMANIAKÓW których serdecznei pozdrawiam !!! z góry serdecznie dziękuję za pomoc i raz jeszcze wszystkich pozdrawiam KK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich bardzo serdecznie :one: !!! Nazywam sie Krzysiek i

w przyszłym tygodniu odbieram Navarkę ,mam taką prośbę czy mogą mi szanowni koledzy oraz koleżanki ( jeżeli takowe są ) podpowiedzieć na co zwracać uwagę podczas odbioru co powinienm sprawdzić , o co zaytać itp.

Mam nadzieję że obecnosć na tym forum będzie taka sam jeśłi nie lepsza jaka miałem do tej pory wśród kolegów od Koreańczyków czyli NUBIROMANIAKÓW których serdecznei pozdrawiam !!! z góry serdecznie dziękuję za pomoc i raz jeszcze wszystkich pozdrawiam KK :)

 

Gratuluje wyboru od razu mam nadzieję że nie wybrałeś czarnego koloru :-)

 

Przede wszystkim podczas odbioru niech ci wystawią auto na słońce bo ja odbierałem pod dachem jak dotarłem do domu to przeżyłem mały szok bo nimki przecierali na sucho i widocznie dostał się piasek pod irchę auto na słońcu wygląda niezbyt ciekawie widać okrężne rysy...

 

sprawdź wszystko czy jest to co zamawiałeś, czy nie ma żadnych zarysowań odprysków itp, sprawdź szyby czy nie ma piasku bo może porysować szybę, czy pedały nie są zużyte hehe :D

 

Co do reszty obsługi itp to pan w salonie ci wytłumaczy wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich !!! Juz zrobilem swoja 30000 jest po pierwszym przegladzie i poza halasem z pompy waku jest wszystko jak nalezy. A pompe beda wymieniac halasuje juz tak od 20000 i nie mam czasu jej odstawic. Pozdro napisze co im sie udalo. A czy moze mial ktos cos podobnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HETMAN napisał/a:

Witam wszytskich bardzo serdecznie !!! Nazywam sie Krzysiek i

w przyszłym tygodniu odbieram Navarkę ,mam taką prośbę czy mogą mi szanowni koledzy oraz koleżanki ( jeżeli takowe są ) podpowiedzieć na co zwracać uwagę podczas odbioru co powinienm sprawdzić , o co zaytać itp.

Mam nadzieję że obecnosć na tym forum będzie taka sam jeśłi nie lepsza jaka miałem do tej pory wśród kolegów od Koreańczyków czyli NUBIROMANIAKÓW których serdecznei pozdrawiam !!! z góry serdecznie dziękuję za pomoc i raz jeszcze wszystkich pozdrawiam KK

 

 

Gratuluje wyboru od razu mam nadzieję że nie wybrałeś czarnego koloru

 

Kolega wybrał kolor czarny, bo już go widziałam :D i domyślam się, z której Nubiry się przesiadł :027:

 

Ps. A tak w ogóle to Navary są piękne i Wam wszystkim zazdroszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HETMAN napisał/a:

Witam wszytskich bardzo serdecznie !!! Nazywam sie Krzysiek i

w przyszłym tygodniu odbieram Navarkę ,mam taką prośbę czy mogą mi szanowni koledzy oraz koleżanki ( jeżeli takowe są ) podpowiedzieć na co zwracać uwagę podczas odbioru co powinienm sprawdzić , o co zaytać itp.

Mam nadzieję że obecnosć na tym forum będzie taka sam jeśłi nie lepsza jaka miałem do tej pory wśród kolegów od Koreańczyków czyli NUBIROMANIAKÓW których serdecznei pozdrawiam !!! z góry serdecznie dziękuję za pomoc i raz jeszcze wszystkich pozdrawiam KK

 

 

Gratuluje wyboru od razu mam nadzieję że nie wybrałeś czarnego koloru

 

Kolega wybrał kolor czarny, bo już go widziałam :D i domyślam się, z której Nubiry się przesiadł :027:

 

Ps. A tak w ogóle to Navary są piękne i Wam wszystkim zazdroszcze...

tak, tak, już u nas coraz więcej czarnych navar jęździ i można się pomylić :P , Krzychu w końcu się przesiadłeś na porządną markę i mam nadziej, że znajdziesz czas na zaprezentowanie nam swojej maszynki na bezdroża, może jeszcse nawet przed zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło że są tutaj osoby które można spotkac na naszych zamojskich ulicach :) :) rzeczywiscie kolor jest czarny i jak wcześniej w przypadku naszych autek i nabvarke będzie czekac kilka zmian :) ale o tych zmiana ch napiszę jak skończymy z bratem projekt :) i wrzucę kilka fotek pozdrawiam wwszytkich nissanomaniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tydzień temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Navary Outlow z 2006 roku. Narazie jestem zadowolony, szczególnie ze spalania, poprzednio miałem Jeepa 4.0 , palił w okolicach 17 litrow, tu osiągam koło 9!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam :) Jestem nowym uzytkownikiem Navary D40 i nie ukrywam, ze licze na pomoc i podpowiedzi z Waszej strony jako zawansowanych uzytkownikow tej marki pojazdu. To może na początek poprosze Was o podpowiedź. Zamierzam nabyć zabudowę typu GSR i chciałbym poprosić o Wasze opinie na ten temat, wszystkie za i przeciw. Głównie mi zalezy na tym czy jest ona w miarę szczelna ? Podpowiedzcie tez czy Carryboy to dobre rozwiązanie w tej kwesti, czy istnieje jakas alternatywa ?

 

Z góry dziękuje i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam serdecznie jestem posiadaczem navary z 2007 automat 2,5 diesel wersja aventura, nie kupiłem jej na firme i nie odliczam Vatu lecz dla włanych potrzeb, berdziej dla zobaczenia co to warte.mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie za szybko ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowym uczestnikiem forum i strony nissan klub, bardzo mnie cieszy fakt istnienia takiej strony tematycznej.

Kupiłem kilka tygodni temu D-22, nie jest to navara jak Wasze ale też jestem bardzo zadowolony. Mój wybór padł na auto pogwarancyjne bo lubię sobie trochę pogrzebać przy samochodzie.

Pozdrawiam

 

Podziękowania dla Dzemika za powitanie, do zobaczenie na drogach naszego pięknego Bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam na imię Marek ale mówią namnie "marco" jestem z Poznania w piątek odbieram moją służbową Navarkę D40 LE czarna

na codzień jestem też użytkownikiem szalonej besti Yamaha r1 i należę do ekipy www.niezniszczalni.com

http://www.niezniszczalni.com/fotki/2008/w...2008%20106.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...