Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

jestem tu zupelnie nowy ale mam chyba jedna ze starszych D40. na liczniku 120 000 km. kupiona jako jedna z pierwszych w Wawce.

 

jestem juz po wymianie kola dwumasowego:(. niestety chyba wszystkich to czeka, ktorzy jezdza nowoczesnymi dieslami. ogolnie jestem bardzo zadowolony z auta. ostro nim "pracuje", kupilem specjalnie pod katem nurkowania. duzo sprzetu, dalekie przebiegi.

 

wino mnie jeszcze mocno rajcuje wiec przywiezienie do PL kilkuset flaszek to nie problem:)

 

nie wiele ulepszylem w aucie. pod brzuchem oslony miski i sprzegla firmy Asfir. lepsze AT opony (firmowe to sandalki). wewnatrz pokrowce z czarnej kordury; garmin; konsola CB; etc.

 

czeka na mnie zawieszenie i przedni zderzak ARB. mysle nad tylnym zderzakiem cargo i innych tego typu duperelach.

 

pozdrawiam user;ow D40

 

JT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

Witam wszystkich, jestem nowy, choć obserwuje forum już dobre 4 m-ce . Zarejestrowałem się dopiero teraz bo jak nie w tym to w przyszłym tygodniu odbieram D40 DC LE Premium, jak to wszyscy określają ..... w jedynym słusznym kolorze.

 

P.S. Będzie to pierwszy mój samochód z " dalekiego wschodu " chyba Hiszpanii ? Do tej pory czyli ostatnie 7 lat byłem fanem marki na trzy litery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Będzie to pierwszy mój samochód z " dalekiego wschodu " chyba Hiszpanii ? Do tej pory czyli ostatnie 7 lat byłem fanem marki na trzy litery :D

 

Przeciez Kia tez jest z dalekiego wschodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wczoraj odebrałem swojego czarnego diabła i jestem za***iście zadowolony. Auto odbierałem w Białej Podlasce a mieszkam w Gdańsku więc mogłem się przekonać jak sobie radzi na trasie ( oczywiście bez szaleństw ) Jest super pod każdym względem a zwłaszcza spalanie :D:D na odcinku 520 km spalił mi 50 litrów przy prędkości 120 - 140. Dzisiaj po mieście się bujałem cały dzień to pokazywał 11 do 11,3 :D Jak takie jest spalanie na dotarciu to jakie będzie później :?: :) Całe życie jeździłem bmw ( w sumie to jedna mi jeszcze została ) i to że ludzie widząc w lusterku wstecznym ten charakterystyczny przód zjeżdżali na prawo na trasie to była norma ale jakie było moje zdziwienie kiedy wczoraj na całej trasie do Gdańska wszyscy jak umówieni zjeżdżali na prawo, no polubiłem to auto jeszcze bardziej :)

 

Jedno pytanie - niektóre navary na belkach dachowych mają napis navara a moja nie ma :( czy ktoś wie czemu tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj odebrałem swojego czarnego diabła ...

 

Gratulacje!

 

Jedno pytanie - niektóre navary na belkach dachowych mają napis navara a moja nie ma :( czy ktoś wie czemu tak jest ?

 

Może już zaczęli oszczędności...? wiesz kryzys podobno, pewnie taniej kupiłeś to i naklejka się nie należy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur5250, pierwsze modele miały napis na relingach navara ja mam model 2008 i już mam relingi bez napisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło , dzięki za odpowiedź . Mówiąc szczerze to mi się ten napis podoba , dodaje trochę nutki sportu i trochę szkoda że go nie ma.Jak mi odwali to sobie taki gdzieś zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

to będzie moja pierwsza navara, wiec czekam z mrówkami w majtach od grudnia, a oni przesuwają termin i przesuwają. ile mogą mnie jeszcze zwodzić? można ich jakoś popędzić? termin miałem na 15 stycznia 2009. dzięki za mnóstwo ciekawych informacji na forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość RAF29-1966

Witam,ja kupiłem navarę Le w grudniu,i jest Ok!,ale nie dziwię się że ludzie czekają tak długo na swoje NN bo ja wpłaciłem kaskę w listopadzie i po wielkich bojach i nerwach wyrwałem ją przed świetami.Nie wieżcie że są samochody i czekają na was to ściema!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wacek007

Mam problem z uzyskaniem w Stacji kontroli pojazdów w Częstochowie zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego , że pojazd Nissan Nawary jest pojazdem ciężarowym i spełnia wymogi określone w art.86 ust. 4 pt1 ustawy o podatku Vat (DZU 54 poz. 535 z dnia 11-03-2004r.) Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie uzyskał takie zaświadczenie bez problemów?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacek007

To dziwna sprawa, ponieważ kupując samochód o ile jest to nowy pojazd z salonu otrzymujesz homologację.

Ja kupiłem swoją Nawarkę w listopadzie, poleciałem na Okręgówkę i nikt nic nie marudzii ie zadawał żadnych pytań. Po prostu gość wypisał kwit , zainkasował 50PLN i sprawa załatwiona.

Ciekawe czym argumentują swoją niechęć do wydania takiego zaświadczenia.

Z tego co mi wiadomo każdy samochód posiadający tzw.pakę (nawet HAMMER z paką 0,5m) jest traktowany jako pojazd ciężarowy o dopuszczalnej masie do 3,5T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
Mam problem z uzyskaniem w Stacji kontroli pojazdów w Częstochowie zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego , że pojazd Nissan Nawary jest pojazdem ciężarowym i spełnia wymogi określone w art.86 ust. 4 pt1 ustawy o podatku Vat (DZU 54 poz. 535 z dnia 11-03-2004r.) Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie uzyskał takie zaświadczenie bez problemów?.

 

To jakaś bzdura. Każda uprawniona stacja musi Ci wydać takie zaświadczenie za 50 zł. Nie robią łaski. Pracownik patrzy w dowód rejestracyjny, patrzy czy przyprowadziłeś auto odpowiadające dokumentom po czym inkasuje kasę i pisze kwity. Żadna filozofia. Poszukaj innej stacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Czytam wasze tematy od kiedy zachciało mi się Navary, ale tak jak koledzy zdecydowałem się na rejestracje dopiero po zakupie ;]

 

Posiadam wersje R-Black DC (btw. w tym pakiecie to chyba tylko DC)

Teraz czeka mnie zakup zabudowy, legalnego :diabel2: Tico-łamacza na przód i przyciemnienie szybek z tyłu i pare innych pierdółek.

Kiedyś wrzuce fotke.

 

Ponieważ mam autko 3 dni i jest to moje pierwsze auto z możliwościami terenowymi

nie moge powiedzieć nic poza tym że:

JARAM SIĘ NIM NIEPRZECIĘTNIE :diabel:

Pierwsze dziury, pierwszy przejazd przez lasek i poczułem to coś czego nie ma w klasie pokroju hondy accord czy passata :kosci:

 

Puki co boli mnie tylko to że w R-Black'u nie ma tych za***istych relingów :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Po trzymiesięcznym oczekiwaniu , od trzech tygodni jeżdzę "taczką " w białym kolorze :D .

A ... 4 lata temu zarzekałem się ..... że nigdy więcej nissan-a (wcześniej super Sunny N14 :one: i Almera N16 :zly2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro-jacht

witam

na wstepie chcialbym sie przywitac,w przyszlym tygodniu odbieram swoja nawarke w krakowie,w zwiazku z tym prosze o konkretne podpowiedzi na co zwrocic uwage przy odbiorze autka.Nurtuje mnie tez temat zabudowy-hardtopu do wersji z podwojna kabina,sam nie wiem co wybrac-mozliwosci jest wiele arb, aero,carryboy,canopy,awangertop.Ceny tez rozne moze ktos ma juz w tym temacie jakies doswiadczenie? bylbym wdzieczny.Wrazenia z jazdy? na pewno podziele sie jak zrobie kilkaset km,bedzie to moje drugie calkiem nowe auto z salonu, wiec mysle ze i tym razem sie nie zawiode,troche mnie martwi spalanie,ale zobaczymy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...