Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Z początkiem roku stałem się szczęśliwym nabywcą Navary. Jest to Premium wypas Black Peper z IT, choć tej nawigacji w sumie mogłoby nawet nie być - ale był to praktycznie ostatni egzemplarz z promocyjnego wachlarza 2008. Nie omieszkam podrzucić fotki nabytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich .. coz takze jestem koljenym szczesliwym posiadaczem navary le 2008 eh.. uwielbiam wyprzedarze rocznikow poprostu rewelacyjna cena jak za taki samochod..troche mi szkoda ze niemam szyberdachu ale jakos przeboleje.. coz wiem ze dopiero po 3 latach moge cokolwiek zmieniac.. wiec chyba za 3 latka zaczne robic z navary cos na kształt samochodu wyprawowego .. pozdrawaim.. co do spalania coz.. caly czas bije rekordy..heheh wczesnije jezdzilem pajero 94 2,5 tdi wiec rozniaca ok 2 litrwo na setke jest .. aczkolwiek.. zapomnialem najwazniejszego w porownaiu do navary pajero nie jezdzi wcale!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za mile powitanie tak wiec kupilem tak jak juz mowilem wersje le bez zadnej zabudowy tylko z kuweta.. w lodzi bardzo fachowo podeszli do sprawy .. jak narazie moge polecic ten salon .. kuweta takze zamontowana dokladnie ...

co do ceny to tak jak na stronie ok 72 tysi.. dla mnie szczescie dla innych ktorzy sprzedaja navare.. koszmar.. mimo wszystko ciesze sie z samochodziku .. co do planow chcialbym jednak zabudowac ale na plasko (od tego jest pick up by bylo widac ze to pick up) zobaczymy narazie mam na oku jedna fajna z dwoma pozycjami otwarcia.. na rownolegle do budy i skosnie.. ponoc jest otwierana elektrycznei co mnie martwi .. stoi na allegro za ok 3600 ale bardzo martwi mnie elektryka .. ale to juz na innym temacie pogadamy coby nikomu nie podpaśc

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Jestem nowiutkim uczestnikiem i posiadaczem Navary w związku z tym proszę o szeroko idącą wyrozumiałość.

Mam do Was pytanie, kupiłem starszą wersję (z tego, co tu większość pisze). Mam auto z 2000 r. w silniku 2,5 TD. Piszecie o różnych typach Navary i tego tyczy się moje pytanie.

Jak lub gdzie sprawdzić, jaki typ Nissana Navary ja posiadam?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
Witam.

Jestem nowiutkim uczestnikiem i posiadaczem Navary w związku z tym proszę o szeroko idącą wyrozumiałość.

Witam

Od dzis w posiadaniu mam nowa Navare w wersji LE w wersji Premium.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow.

 

Witajcie Koledzy. Gratulacje za dobre zakupy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem trzy letniej Navary. Autkiem jeździ się bajecznie! Zwłaszcza że przesiadłem się z dziesięcioletniego matiza :P Najbardziej podoba mi się ten seksownie mruczący silnik :D Poezja! ;)

Niestety kilka gadżetów po prostu nie działa, ale jak wiadomo auto nie jest nowe więc byłem na to przygotowany. Tak naprawdę to tylko drobiazgi, które w żadnym stopniu nie przeszkadzają w komfortowej jeździe (no może trochę :P). Wszystko jest do zrobienia ;)

No nic.. dość pisania. Idę dalej cieszyć się swoją czarnulką :D

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow :)

Wlasnie zakupilem Navare D40 2,5 automat z 2006 roku. Autko nie ma tylko xenonow poza tym full wypas. Podwojna kabina i zabudowa. Kolorek srebrny. Mam nadzieje ze bede zadowolony z furki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem świeżo po odbiorze nowej Navary. Zakupiłem model SE 2,5 diesel. Po pierwszych 3000 km wrazenia super. Mam jednak jeden problem. Opisze na ogólnym forum. Pozdrawiam. Owocnych dyskusji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

witam wszystkich

w zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem frontier w nowej budzie... a stało się to za sprawą tego i innych zagranicznych forów - zdecydowałem się na benzynkę 4,0 v6 296 kucy... auto zmęczone bo używane na budowie, ale po odświeżeniu będzie igła. na razie cieszę się z jazdy i nie spodziewałem sie takiego spalania ( oczywiście AT ) na poziomie 14 - 15 litrow ( w trasie 100 mil reszta miasto i prawie cały czas but ). może znajdę tu jakiegoś kolegę? :D chciałbym się jeszcze troszkę dowiedzieć coś o tym autku bo kupione przypadkowo i przez tydzień jazdy narazie miło mnie zaskakuje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Wszystkich :) Kolega mi polecił wasz portal i jestem bardzo zadowolony :):) Kupiłem sobie ostatnio Nissana Navare 2.5D i o to właśnie ona :):)

 

Navarka 2.5D Chiplifting 232km

 

Gratulacje, piękna :)

 

A byłeś zweryfikować moc na hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

wszystkie piękne auta do pierwszego terenu, wyrwania plastików z podwozia, obrysowania o drzewo lub jakiś słupek, utopienia w błocie itp. :diabel: ale ten czarny kolor mnie gryzie, jak karawan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie piękne auta do pierwszego terenu, wyrwania plastików z podwozia, obrysowania o drzewo lub jakiś słupek, utopienia w błocie itp. :diabel: ale ten czarny kolor mnie gryzie, jak karawan :P

 

Jejku jak ja żałuje czarnego koloru! auto mam już ok roku a lakier wygląda jak by miał z 15 lat, strasznie zrysowany mimo tego że podczas mycia obchodziłem się jak z jajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

nie martw się u mnie też tak wygląda, a srebrny. poprostu robią takie lakiery do d..y. spytaj tych z patrolów 10 letnich jaki mają lakier :) ja się nie martwię bo pewnie jakąś reklamę rzucę na auto, bo kupione do pracy a nie lansu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też się nad tym lakierem zastanawiam: to chyba jest tak specjalnie, żeby po 2-3 latach zachciało ci się nowego auta w którym znowu nic nie trzeszczy, znowu jest sztywne i lakier błyszczy jak za dawnych lat.

 

A może trzeba po prostu jak na amerykańskich filmach familijnych: kupić puszkę wosku i dawaj ze szmatą??

Ale do tego to się chyba nie zniżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

u mnie jest sztywne nic nie trzeszczy na lakier nie zwracam uwagi ( może dlatego że nie ma tragedii, może na USA jest inny? ), przeleciałem może dopiero 4 tysiące mil, ale nie żałuje zakupu. fakt na razie spalanie duże najwięcej ale to przy butowaniu non stop 25 litrów, przy spokojnej ( nie mylić z emerycką ) 18 litrów aha LPG :P trza trochę wyregulować bo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...