Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Navarę


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jako nowy szczęśliwy użytkownik - Navary D40 w wersji LE, Kolor jak określacie jedyny słuszny ;) nom i fakt prezentuje się super dzisiaj tj 29-01-2010 jechałem trasa 160 Km najpierw bylem wydygany na maksa (zawsze jeździłem małymi autami ost. Honda Civic coupe 94') i sami rozumiecie raz ze dożo bajerów które chciałem ogarnąć jak najszybciej a dwa tył napęd i takie gabaryty :) jazda SUPER gorzej parkowanie ;) ach te gabaryty heh ale pewnie parę dni i będę się czul pewniej.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka jest ok, pod warunkiem że działa. Moja działa jak chce, spece z nissana nawet tego nie umią dobrze zamontować :blink:

moja działa zawsze, ale sam montowałem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z parkowaniem coraz lepiej tylko już jeden tylny chlapacz nadpęknięty przy parkowaniu w śnieg ;) ale czasami muszę parkować tam gdzie osobówki nie mogą. Co do czujników lub Kamerki to bardziej przekonuje mnie ta druga opcja wydaje mi się ze jest praktyczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witamy :)

 

1000km, 1x SERWIS (paliło się niemal wszystko na desce rozdzielczej= serwis stwierdził że nic się nie działo...i tyle), obecnie odpadła...tablica rejestracyjna. Ogólnie moc przygód.

 

Meham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ej chłopaki,to ja właśnie przeżywam pierwsze euforie po "jazdach próbnych" (zrobiłam w ciągu tyg 1500km) a wy mi takie teksty solicie!Przyznam się,że sama nie jestem fanką pseudo japońskiej motoryzacji ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Jak padnie to padnie,żyjmy chwilą!Może panowie mi napiszą czym się rozczarowali?Wiem,że samochód jest awaryjny,powiedzmy,że jestem na to psychicznie przygotowana,jak się okaże,że finansowo nie bardzo to postawię go w ogródku i będę tylko patrzeć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

E tam narzekanie, każde auto się psuje. Jedno bardziej, drugie mniej. :whistle: Przecież jak na siebie zarabia to wszystko ok. Ja tam się cieszę z mojego okazu. A najbardziej zimą gdy w dużej śnieżycy robię taką trasę Toruń-Warszawa-Toruń z czasem jakby było lato :D Ja przez rok zrobiłem prawie 50kkm. Jeden krzyżak, teraz sondy lambda, 2 pocenia na tylnym moście i okolice silnika ( nowa pasta na wysokie tempy ), padły katy, reszta klocki, akum to eksploatacja. Zawieszenia na oryginale i nic jeszcze nie ruszałem - 150kkm. A zobaczcie sobie X5. Tam po 60kkm wymieniają kompletną zawiechę bo się sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczureczek widzę ,że kręcisz się po moich okolicach (Łódź)może mi podpowiesz gdzie najlepiej zaprowadzić autko do ewentualnej naprawy?Używam samochodu dość intensywnie,nie lubię niespodzianek,generalnie każde auto raz na 3mce idzie do przeglądu abym choć psychicznie czuła się pewnie,taki samochodowy hipochondryzm :rolleyes2: Szukam teraz speca od japońszczyzny,jestem skłonna jechać nawet do Torunia byle nie do ASO.

 

A tak z ciekawości czy ja jestem tu jedyną babą?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..to bądzcie dla mnie wyrozumiali,z drugiej strony nie traktujcie jak większość mechaników (mój pierwszy samochód "maluch",pan mechanik dał mi rachunek min. za wymianę płynu w chłodnicy :whistle: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Stary dowcip z tym maluchem, ale ciągle wiele osób się nabiera :D

 

Pela możesz być spokojna, towarzystwo na forum mamy w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Była jeszcze jakaś Pani - itka . No w Łodzi jestem co jakiś czas, w końcu rodzinne miasto. Na pewno nie polecam żadnego ASO <_< Jeszcze jako tako mechanicy są na radogoszczu gdzie teraz jest Mitsu serwis. Mam swojego mechanika, ale i tak wiele rzeczy trzeba podpowiadać (mam amerykę w benzynie). Ma parcha w małym palcu, a ten mój to troszku się różni. Ale oleje i płyny ładnie pozmieniał. Ogólnie jest na 5 :devil: Wiem że parę murańców też obsługuje.

 

Aha mechanik jest z Łodzi, bo w Toruniu też ciężko o elastycznego, bo jak widzą takie auto i motor to nie mają czasu odrazu :blink:

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...