Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Oznaczenie paska rozrządu. Jaki olej i świece?


Gość jugo500

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jugo500

mam mały problem .czy ktoś może mi podać oznaczenie paska rozrządu do k10 1,2 L chodzi o ilość zębów i szerokość w milimetrach , a właśnie na jakim oleju jeżdzicie ?? ja chce wlać mineralny SHELL HELIX SUPER 15W/40 czy to dobry pomysł ?? jeszcze zapomniałem - na jakich świecach jeżdzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej osobiscie polecam: Texaco 10W40 ale ten o który pytasz jest tez oki :wink: swiece NGK, pasek Gates 19x110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Lexan pisze, 110 zębów i tak jest napewno.

 

Ale uważaj bo spotkałem się w kilku sklepach, w których według katalogu do pojemności 1.2 jest 107 zębów. Upewnij się żeby nikt Ci nie wcisnoł takiego.

 

 

 

POzdrawiam świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co do pytan to chlopaki Ci juz odpowiedzieli ja dopowiem od siebie ze leje LOTOS syntetic 10W/40 i swieczki mam NGK :wink:

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matimon

No wszystko w porządku, tylko jeszcze trzeba wiedzieć, jaki kształt zęba. Spotkałem się ostatnio z paskiem z zębami kwadratowymi!! Podobno montuje się je w kilku egzemplarzach(rocznikowo) micry. Powinien być raczej w większości pasek z zębami okrągłymi. Aha...najtańsze napincze na www.moto.sklep.pl (103zł w promocji)!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...