Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kto ma Micre K10, ręka w góre !!!


Gość mezo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fox_tychy

Tyż mamy Micrusie i nasze fotki jush sa na tej stronce :lol: ale nieaktualne :( zrobiliśmy pare poprawek w autku 8) ale nowe foto dopiero po wyjściu z MON`u czyli jakoś po 23 Listopada 05 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do stronki to kolega MEZO zaskoczył mnie pokazał pierwsze odkrycie nowej szaty graficznej niestety ma na kompie wiruska ktorego teraz ja juz tez mam VBS.Redlof.A wiec musicie jeszcze troszke poczekac az go usunie bo nie jest tak prosto go wywalic :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fox_tychy

Miejski Ośrodek Narkomanów :lol: nie nio a tak na poważnie to Ministerstwo Obrony Narodowej jestem w syfie :cry: ale jush tylko 147dni mi zostało hehehehehehe... a tak na marginesie to Micra Oraz Nissan było dobre hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do stronki to kolega MEZO zaskoczył mnie pokazał pierwsze odkrycie nowej szaty graficznej niestety ma na kompie wiruska ktorego teraz ja juz tez mam VBS.Redlof.A wiec musicie jeszcze troszke poczekac az go usunie bo nie jest tak prosto go wywalic :wink:

 

Pozdrawiam

 

 

Wirusa juz niema, a o stronce poczytajcie w temacie

"Czy czegos zabraknie..."

 

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość boris.blank

Na wiosnę kupiłem teściowej K10 91r w automacie. Auto miało wywaloną uszczelkę pod głowicą (moje ulubione uszkodzenie) ale przebieg - oryginalny 36tkm ! 13 lat w rękach jednej kobiety z 1928r. Po drobnych regulacjach i wymiane uszczelki oraz płynów śmiga jak fryga. Strasznie szybko się rozpędza ale brakuje overdrive w automacie albo szybszych przełożeń bo jazda 120km/h trochę męczy. Mam pytanie ile taka K10 pali (automat) bo ta srednio 7.5l i wolałbym 6.5 ale nie wiem czy jest szansa zawalczyć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal19

Witam, czytam Wasze forum juz od dłuzszego czasu, gdyż micre mam od 8 miesięcy, jednak była w opłakanym stanie, musiałem robić całą blacharke, podwozie spawać itp. Jedynie jeszcze teraz został mi silnik do robienia, zbyt dużo pali, przecyztałem wszystkie Wasze posty na ten temat, i z góry dziękuje, bo niestety nie jestem mechanikiem, a dużo mi pomogły jak narazie. Jutro powoli rozbieram silnik, pierw chce obrócić koło zamachowe, bo mi przeskakuje, i pomyśleć nad bendixem czy aby dobrze dociska. Ale sie rozpisałem, przepraszam bardzo :P Tak więc witam Was bardzo gorąco, w miare swoich mozliwosci tez postaram sie pomóc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ! Ja rowniez mam k10 rocznik 90 , silnik 1.2 , procz standardu zamontowalem jeszcze centralke , alarm wzbogacilem troche podswietlenie wewnatrz autka w swiecace uchwyty klamki popiolke itd.Autko malo pali , wygodne itd z tym ze zaczyna troche za portwel szarpac:)

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż to ja się może też pochwale moją K10 ;)

Mam ją od października 2005. Ale teraz dopiero po zmianie silnika zaczynam być z niej zadowolony, cichy szum pracy silnika. Słodycz ;)

Micra K10 89r buda, silnik 1.2l z 92r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...