Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kto ma Micre K10, ręka w góre !!!


Gość mezo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

k10 jedna z ostatnich, 93 rok, średnio zadowolona.

widze odrobine optymizmu :wink: naprawde zauwazysz ze k10 to dobry model chyba ze masz pecha i masz felerny egzemplarz, albo poprzedni właściciel o nią nie dbał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasiunia777

optymizm spowodowany jest tym, że teraz jak sie ociepliło nie pali mi 8 litrów tylko około 6 ale teraz auto musi się sporo napracować aby odrobić to co sie przez nie nadenerwowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymizm spowodowany jest tym, że teraz jak sie ociepliło nie pali mi 8 litrów tylko około 6 ale teraz auto musi się sporo napracować aby odrobić to co sie przez nie nadenerwowałam

Spokojnie ;) Zawsze w zimie Micry więcej palą :P Moja paliła ok 9 litrów/100km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Psychol267

Ja tez mam micre z 88 roku ale mam zepsuty silnik. I odrazu mam do was prosbe bo jak byscie mogli pomuc mi w poszukiwaniu silnika do K10 do 500 zl to bym byl bardzoe wdzieczny, i by bylo najlepiej zeby byl w wojewodztwie mazowieckim dziekuje . MICRA RZADZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam MICRUSA z 89r. przyjechał od przyjaciół zza Odry i generalnie na nią nie narzekam.Zimą paliła mi ok.7-8/100km a teraz to myślę że zejdę poniżej 6litrów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemano i witam serdecznie,ja jestem kolejnym posiadaczem K10tki 87r 988ccm.Mam angielskojęzyczną instrukcję serwisową do K10(400stron pdf 65MB)jak ktoś jest zainteresowany to mogę wysłać za pomocą SKYPEa albo czegoś innego,jak macie lepszy pomysł.W SKYPEie (zbigniew kozłowski-Bydgoszcz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

wszyscy maja Micre mam i ja;p a jaka jest piekna 1.2 SUPER S ver. TOPIC :D:P

 

dragguns, witam masz jakies foty jesli tak to zapodaj mi je na maila z gory dzieki i napisz cos wiecej na temat swojej Micry :lol:

 

Pozdro dla wszystkich spod znaku k-10 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rowniez posiadam Micre K-10 :D .czerwona, 155k przebiegu, od 8 dni z LPG ;)

zegary,lotka,zegarek pod lewarek,kierownica a juz niedlugo zderzaki,fotele,kanapa,boczki z Super S obite w skore i welur :D:P

zdjecia jak bede posiadal to wysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm koszta czy to sie oplaca????;

to zalezy co chcesz robic z autem ;) ja planuje pełne kosmetyczne zmiany.

juz wydalem drugie tyle na niego ;) a tu dopiero poczatek modyfikacji.ja zamierzam nim troche pojezdzic wiec nie bede patzryl ze wladowałem 5 tys w auto a kupilem za 3,5.dla mnei ma to byc wyjatkowa micra i ma sie wyrózniac ale na tej zasadzie by wygladała jak niby fabryczna;) kumasz o mi biega :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...