Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kto ma Micre K10, ręka w góre !!!


Gość mezo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tu popieram :D niby dlaczego nasze K10 mają być gorsze :D wszyscy mi mówią żebym kupił sobie coś innego ale tak to jest jak sie ma świra na punkcie własnego małego kochanego autka :D jak zostanie mi trochę gotówki to też mam zamiar odpicować swoje maleństwo :D

jak dotej pory władowałem troche w audio silnik i zawieszenie :) później będzie lakiernik wydech i tapicera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik i zawieszenie

co podlubales w zawiasie i silniku ?? mamy ta sama konfiguracje zdaje mi sie-1.2 LPG. co zrobic by poprawic troche jej osiagi ??

aktualnei mam przelotowy wydech z seryjna ostatnia puszka pozbawiona wygluszenia(waty) z seryjna podwójna koncówka.

myslalem nad blosem i wywaleniu egr. jest gdzies temat na forum o tym ?? bo sie nie spotkalem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, o tym i o tym :) wywalenie egr w wersji lite. sprowadza się do odłączenia jednego wężyka podciśnienia od grzybka sterującego wlotem spalin do kolektora dolotowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a bylby wstanie ktos podac linki do topiców ?? bo nie wiem czy szukac w nissan power team czy w micrach :| wielkie dzieki z gory za pomoc

Proszę bardzo...

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ghlight=#224209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

To ja się też dopiszę, może to bedzie ważne przy jakimś zlocie / spotkaniu mikruso maniaków :)

K-10 1.2 przebieg 73 K biala jak sniezynka poza rdzewiejącą tylnią klapą (ale już czeka nowa) ;)

 

Tunning: :D

wkrotce wymiana lusterek z czarnych na białe i wymiana półki pod głośniki na nową bez dziór poza tym mam nowe dywaniki Buaahahahaha i nie ma mocnych.

 

Edit: aaaaa i zapomniałęm dodać o NOWEJ rewelacyjnie dobrej z niezwykłym designem - skrobaczce do szyb + gąbka villedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichociemny30

a też podniosę rączkę do gory :) mirka k10 stoi parametry 1992 :) przebieg jakies 200000 :/ zagazowana :).

cóż dodać to aby jeździć trzeba w niej ciut porobić, ale w Tym pomagagją inni szczęśliwi posiadacze K10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sound_Craft

Witam i pozdrawiam Nissan maniakow! ja rowniez mam Micre k-10 rok 1989 1.0LX przebieg 74 tys :D kolor szary.eleganco :) musze przeslac foto. pochwalmy sie wszyscy naszymi maszynami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...