Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patenty na zabudowę gwizdków?


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Almerce mam założone DLSy. Cały przedni zestaw i jestem z nich bardzo zadowolony. W poprzednim aucie też był zestaw tylko, że z JBLa z serii GTO. Te też fajnie grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw Signata woofer H16 i do tego tweeter T13, chciałem kupić kiedyś Hertza, ale własnie wysokotonowy głośnik jakoś świdrował mi ucho i był taki ostry, dlatego zdecydowałem się na Signaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja z przodu mam zestaw MB QUART. Średnio-nisko tonowy 16' i wysokotonowy wysoko na drzwiach -pod lusterkiem się nie mieści. Całkiem ciekawie brzmi ale radio muszę zmienić aby z nich wydobyć dźwięk :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja mam zestaw FOCAL'a i wlasnie sie przymierzam do zrobienia tweeterow w slupki bo jak narazie mam tylko przyklejone tasma dwustronna do deski :D i chcialbym zobaczyc te zdjecia lecz nie wiem dlaczego ale mi sie nie wyswietlaja .... Toshiro swietna robota ... robisz moze na zamowienie?? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

a mam pyt. gdzie chowacie zwrotnice ?

+ przyklejacie je jakos? mocujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwrotki jest kilka miejsc, arto je przykrecic i unieruchomic.

 

np. bagaznik (wszedzie gdzie sie da), w p10 polka pod kierownica, schowek pasazera, schowek w tunelu itp.miejsc, tylko zdla od przewodow z wiekszym napieciem, dmuchaw, silnikow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,jak można prosić wyślijcie mi na maila w jaki fajny sposób zamontować gwizdki w słupkach w sunnym N14 :) jak można prosić dokładną instrukcję i zdjęcia. kto ma taką instrukcję niech napisze mi na pw a ja podam swojego maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi a jak wrażenia odsłuchowe :?: , ponieważ zalecają gwizdki montować "tak mniej więcej" na wysokości barków lub uszu. :|

 

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 23:41 ]

ja też chyba zrobie tak jak Eszi, jakoś nie mam fantazji do robienia wysokotonówek w słupkach. a na dodatek mogę je lekko wysterować.

 

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 23:42 ]

może fantazje mam ale czasu niestety nie :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ja mam zestaw FOCAL'a i wlasnie sie przymierzam do zrobienia tweeterow w slupki bo jak narazie mam tylko przyklejone tasma dwustronna do deski :D i chcialbym zobaczyc te zdjecia lecz nie wiem dlaczego ale mi sie nie wyswietlaja .... Toshiro swietna robota ... robisz moze na zamowienie?? 8) :wink:

 

Za dużo się na forum nie udzielam, ale też mam Focale (165K2P + sub 27V2+

wzmacniacz μDimension μ-ProX 840.4 Comp + Clarion 778) i tutaj można zobaczyc jak to zostało zrobione. Zabudowa bagażnika w proszku więc fotki bagażnika w przyszłości się pojawią.

 

FOTKI

 

Wykonawca:

 

CASKP

 

Odpowiem chętnie na wszelkie pytania GG 383251.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zakupiłem Rainbow CSX 265, gwizdki są w takich koszach z regulacją na osi. Teraz czy przy zabudowie słupków w czum osadzić gwizdki tzn jak zrobić pierścien do osadzenia w nim gwizdków ? bo mate szklaną trzeba na coś obłożyć.. Nie wiem czy się dobrze wyraziłem :)

O to mi chodzi:

zdjecie_slupka_3.jpg

zdjecie_slupka_1.jpg

Bo nie chciałbym zabudować na stałe tweeter tylko móc go w razie czego wyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na niej obkładać matę szklaną ? Bo na tych zdjęciach widać, że koleś po prostu nawalił szpachli,a przez to na pewno było to ciężkie, nie wiem czy to dobrze, chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, bez lipy

ja juz 3 slupki bede robil do 3 waya, czyli dodatkowo do tweeterkow sredniaka dorzucam, MDF+Mata szklana, żywica, szpachla z włóknem i utwardzacz a potem lakier badz jakis material do obicia - skaj, koc itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweeterki są u ciebie w tych tulejach luźno osadzone czy przykleiłeś je do tulei ?

 

Sorry ze tak dużo pytań, ale może komuś się kiedyś przydadzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
http://www.tuning.depend.pl/tuning/montaz-...ysoko-tonowych/

 

znalazlem dokladny opis dla zobrazowania calej roboty:)

 

[ Dodano: Czw 29 Maj, 2008 10:20 ]

eszi, a TY bawiles sie ze szpachlami itd, czy tylko otwor zrobic i przymocowac glosniczki, czy jeszcze inaczej?

zrobiłem otwory na wymiar, a od wewnatrz dokleiłem bez kombinacji zbednych i cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba nawet te same bede mial glosniczki, o ile poznaje dobrze po znaczku...helixy? czyli otwornica o odpowiedniej srednicy i dziurka gotowa, w to wkladamy glosniczek i kleimy tak?:P

jakbym mial wiecej czasu to moze bym sie bawil tak jak na tej stronce fajnie pokazane jest, ale czasu brak :( a efekt grania chyba dobry w tym miejscu co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...