Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

White Lady [P10 by Vladimir_GT]


Gość vladimir_GT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vladimir_GT

Ot i moje to co nabyłem nie tak dawno temu i dołączyłem tym samym do grona NKP :

 

276c04ede88f3af0m.jpg

511fe362da926ec6m.jpg

e5f3d0f10ae5bb61m.jpg

 

Jest to oczywiście P10 1.6 1993 na gaźniku z gazem 1 generacji, czytaj ładne-ekonomiczne :)

 

Wyposażenie/wnętrze :

 

-pełna elektryka

-hak

-alarm

-immobiliser

-"obszerna" regulacja foteli

-nakładki na pedały alu

-gałka sportowa gałka zmiany biegów, skrócony drążek o 5cm :)

-oświetlone wnętrze ( nogi kierowcy i pasażera ) na zielono panelami Flux

 

 

Z zewnątrz :

 

-lakier biały metallic+niebieska perła

-zderzaki oba jeszcze fabryczne, ale ich czas dobiega już końca...

-progi M3

-spojler

-zaciski tarczy i bębny pomalowane na czerwono

-przerobiona maska +2 wloty powietrza ( prawdziwe, nie żadne tam zaślepki :D )

-zielone diody led o dużym kącie świecenia zamiast postojówek

-przyciemnione szyby tyle boczne i przednie boczne ( ponoć jeszcze w normie )

-blenda na przedniej szybie z logiem Prodrive

-alufelgi AEZ 15" + nowiutkie oponki sportowe Barum 205/50 ( cały zestaw przewidziany aby auto mogło jeździć po Wrocławiu co do najłatwiejszych rzeczy nie należy )

-listwy boczne lusterka i inne pierdółki pomalowane w kolor nadwozia

-owiewka szyby kierowcy

-fioletowe drzewko Wubderbaum o zapachu NewCar zapewniające piękny zapach w środku

-tapicerka ogólnie w rewelacyjnym stanie, prawie jak nowa :)

 

Z mechaniki :

 

-1generacja Nitrous Express LPG-powered ultra boost :)

-przestawiony zapłon

-planowana głowica

-nowe sprzęgło NKK

-obniżony ( jeszcze dokładnie nie wiem o ile ) na krótszych sportowych sprężynach, super sprawa bo nie buja jak sie po Wrocku jeździ :D

-sportowy układ wydechowy ( z jakąśtam strumiennicą itd... - to nie była moja robota ) no i dołożony w ostatnim tygodniu wydech MUGEN który zapewnia pełen respektu mruk auta ;]

 

 

Audio :

 

-Radio z CD Pioneer

-głośniki przód KENWOOD 160mm

-głośniki tylna półka "fajowe" 160mm

-skrzynia basowa KENWOOD 400W w bagażniku (podłączona na razie bez wzmaka, i na prawde sie zastanawiam czy jest sens podłączania wzmacniacza bo tak wali że już można mieć jej dosyć :D )

 

 

 

Modyfikacje prowadzone na dniach ( wrzucę foty jak tylko skończę ) :

 

-zamaskowanie lamp tylnych folią

-poprawki lakiernicze ( rdza w nadkolach itp )

-podświetlenie zegarów na inny kolor... szukam fioletowych diod, ma ktoś ??

-wszystkie plastiki wnętrza ( możliwe do wymontowania ot-tak ) na kolor nadwozia, czy coś w tym rodzaju, jeszcze sie waham nad jakimś kremowym czy coś w ten deseń :)

 

 

Modyfikacje w planie przy najbliższym większym zasileniu pieniężnym :

 

-BLOS

-Dolot z zimnym powietrzem

-ogólnie mody wszelakie wyciskające więcej mocy bo to auto sie wlecze jak mucha w smole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze ze lepsze były by progi od P10 , maskowanie tylnych świateł na biało i spojler ale karbon ?? jestes tego pewnien ? troche bedzie zalatywało wies tuningiem - no ale kazdy ma inny gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT

Eh sie czepiliście tych progów :) powiem że ich nie wybierałem ja a poprzedni właściciel, co jednak nie zmienia faktu że mi nie przeszkadzają.

 

a że

kazdy ma inny gust

 

no to De gustibus noli disputare! :)

 

a co do spojlera i maskowania świateł - spojler przy nagłym przypływie weny tak zrobie żeby po prostu zobaczyć jak to będzie wyglądać...widzialem to już na żywo w EVO IX, no i wiadomo, tam prawdziwy carbon wygląda prześlicznie i jestem ciekaw jaki efekt można osiągnąć w ten sposób, samego wyglądu...zresztą i tak mało kto będzie na tyle wtajemniczony że w przejeżdzającym obok aucie stwierdzić czy to carbon czy nie...

 

lampy natomiast...no nic nie poradze - NIE PODOBAJĄ MI SIĘ przeokrutnie, po prostu trącą takim starym dresiarskim bmw serii 3 sedan i nie moge na nie patrzeć wiec musze cos wykombinować skoro nie można nigdzie dostać jakichś alternatywnych lamp do tego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale to się naprawdę nadaje do OPT :one:

recepta: wywalić spojler, progi, maskę, pasek na szybie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT
sory ale to się naprawdę nadaje do OPT :one:

recepta: wywalić spojler, progi, maskę, pasek na szybie :D

 

a tam sie czepiacie... :) powiem tak, tych progów ja nie wybierałem, już z takimi kupiłem, to samo sie tyczy maski i spojlera, ale tak na dobrą sprawe to mi one nie przeszkadzają, a maska wbrew wszelkim pozorom jest dość profesjonalnie zrobiona i nie wygląda jak supermarket wierz mi :)

 

poza tym, jak sie tak człowiek zadumie nad naszymi "polskimi realiami tuningowymi" to co byś nie zrobił, jeśli nie wpakujesz 30kafli w to auto to zawsze ktoś na to powie że to OPT, a jednak zawsze trzeba od czegoś zacząć mając "podstawowe" możliwości finansowe i kiepski dostęp do porządnych części.... ot takie moje zdanie.

 

Zresztą wiesz, ja na ten tuning i tak patrzę z przymrużeniem oka, miałem sobie kupić kombi, ale znalazłem tą P10 dość tanio, w dość dobrym stanie i mi znajomy polecił to auto jako "dość wytrzymałe" i nigdy nie byłem jakimś bóg wie jakim amatorem wieśtuningu :D no co zrobie - jest to przynajmniej się polansuję wśród laików przez jakiś czas a potem sie zobaczy czy sie w to wkręcę, czy sprzedam :D

 

także podsumowując.... dystansu troche panowie! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT
Dobra Panowie a co myslicie o swapie 1,6 na 2.0 GT? da sie to zrobic?

 

no ja bez tego dalej nie pojade więc nie ma opcj - to trzeba zrobić !! :D coobcio zrobił, to i mi sie uda, tylko trzeba sie bedzie różnych różnistych speców poradzić co i jak, i nie ukrywam że może nawet trzeba bedzie wziąść skrzynke piwa dla coobcia i pojechać do niego z tym tematem bo z tego co widze to jest najbardziej kompetentnym (wy)znawcą tematu :D

 

 

a co do postępu z autem i tego co mowilem ze zrobie -

 

w zeszlym tygodniu wymieniłem felgi na na prawdę ładne, nie-dresiarskie :D jak tylko zrobie foty to zapodam, a no i wstawiłem subwoofer kenwooda 400W, na razie bez wzmacniacza ale daje rade chwilowo :)

 

 

a mam jeszcze jeden pomysł tylko nie wiem na jaki kolor - zrobić okleine kokpitu w aucie i plastików ogólnie..? bo tapicerke w środeczku mam taką ogólnie ładną niebieską, morską nawet bym powiedział, i zastanawiam sie jaki rodzaj/kolor bedzie najbardziej pasował to deski/zegarów/plastików itd... macie jakis pomysł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy okleiną zrobisz. najlepiej chyba polakierować. Co do zmiany silnika to nie będzie łatwo napewno. Chyba GT bedziesz musiał kupić (wrak) zeby wszystkie graty były.

 

Życze powodzenia. Jak Tobie sie uda to też się pisze na to.

 

Pozdr

RolF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT
Chyba GT bedziesz musiał kupić (wrak) zeby wszystkie graty były.

 

no zawsze musi być ten pierwszy raz :)

 

no ale to po wakacjach - wieksze pieniądze, wyższe loty...

 

tymczasem muszę się uporać z problemami natury gazowej, i zlikwidować zamulający tryb jazdy na gazie bo już mnie krew zalewa.... silnik świeżo po serwisie ( wymieniona uszczelka pod głowicą, planowana głowica - zagotowałem silnik przez wadliwy termostat ) nowy olej zalany i auto po serwisie chodzi gorzej niż przed.... zobaczymy ile wytrzyma... bo jeżeli da rade to jestem gotowy wyłożyć pozniej kase na wraka GT i wymienić, a jesli bedzie mnie dalej irytował to go sprzedam i kupie jakieś mega sportowe niskie auto typu 3000GT czy innego tam 300ZX :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

pierwsza sprawa to te progi... poważnie nie pasują są zdecydowanie z niskie w stosunku do reszty auta... zderzak przedni i tylny są wyżej niż progi a to raczej powinno być na odwrót... a zresztą

lampy natomiast...no nic nie poradze - NIE PODOBAJĄ MI SIĘ przeokrutnie, po prostu trącą takim starym dresiarskim bmw serii 3 sedan

lampy przeszkadzają a progi które są naprawde w takim stylu już bronisz?

 

poza tym, jak sie tak człowiek zadumie nad naszymi "polskimi realiami tuningowymi" to co byś nie zrobił, jeśli nie wpakujesz 30kafli

 

nie no aż tyle to raczej nie trzeba... ale fakt jest faktem że tuning to droga zabawa i żeby zrobić dobrze samochód to trzeba wywalić sporo kasy... jak nie mam kasy to nie tuninguje albo tuninguje delikatnie robiąc delikatne dokładki i zmiany a na kosmiczne zmiany to trzeba mieć siano i koniec. I nie tylko w polsce a na całym świecie... widziałeś gdzeiś zrobiony kompleksowo samochód za pare tysi ?

 

kolejna sprawa to opony... masz auto dostyć mocno przerobione więc coś co by bardzo poprawiło wizerunek fury to właśnie większa fela minimum 16 i na niższej a nie wyższej gumie... widziałeś kiedyś w tuningu pęd do wyższego profilu opony?

 

i kolejna mega wieśniacka sprawa to ten korek wlewu "nitro" w zderzaku... poprostu to zasługuje w każdym wypadku na medal mega wieśniaka... fura wściekła,tuningowana a z tyłu korek... skoro tuningujemy fure i chcemy ją poprawiać wizualnie po fabryce to na pewno ten korek nie pomaga w tym... przecież można do pierwszego lepszego gazowanika pojechać i poprosić o zmiane tego ułożenia korka tak by wychodzil pod klapką od paliwa... i już stopień wieśniactwa spada o połowe...

 

i tak ogółem maska dzika,zderzak przedni spokojny,progi powykręcane,zderzak tyly stonowany, lotka krzykliwa i małe fele... to wygląda jak by dwie zupełnie różne osoby robiły ten samochód...

 

i zycze powodzenia przy swapie...

 

pozdrawiam ;)

 

[ Dodano: Nie 16 Mar, 2008 22:40 ]

odkopie troszke ten temat bo coś owner zaspał :)...

 

czemu się nie chwalisz nowym nabytkiem do nyski? Dziś pod magnolią wieczorem widziałem Twoją furke i powiem Ci że musze zwrócić honor... Na fotkach jakoś mnie nie przekonał ten samochód ale w realu wygląda o wiele lepiej... No i dużo dodają te nowe fele - o wiele ładniej się na nich furacz prezenci... proponuje byś wrzucił nowe fotki bo jest się czym pochwalić :)...

 

ja byłem pugiem 407 czarnym, zaparkowałem na łapie i na działki poszliśmy ze znajomymi :) fajnie że jest ktoś z tej części miasta z foruma :)... dokładnie gdzie mieszkasz? Gdzieś gdw / kosmos ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość vladimir_GT

..a tak, kojarze te hamowanie, po czym 4 typa wychodzi z 407 w krzaki...mieliśmy z chłopakami z hondy taką polewkę że sie poryczałem :D

 

ciesze sie ze auto sie podoba, postaram sie jak najszybciej wrzucic fajniejsze foty na których będzie widać, że jednak nie jestem dresem, a że od dresa to auto kupiłem to inny temat i ta teoria jakby "2 osoby robiły to auto " jest wysoce trafna :)

 

zrobię tylko sprzęgło, wypucuję i mogę się lansować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...