Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zawieszenie N15


Gość krrizz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wskakuje z Pytankiem

Czy Ma Ktos Może Wymiary Sprężyn fabrycznych Przednich I Tylnych Do N15 a W Szczegulności Wersji GTI ???

Chodzi Mi O Wysokość w Stanie "Spoczynku"(Nie Zamontowana) Oraz o Grubosć Zwoju i Ilość Zwojów

Przeglądałem Wielką Księge Serwisową Nissana I Nic :cry: Może Ktoś Ma Z Was Takie Dane ... :P

A W Moim N15 GTI Są Jakieś Strasznie Niskie i Tak Twarde Że Wizyte U Dentysty Zamawiać trzeba Obniżony Zeby Nie Przesadzić Spokojnie Ze 60-80mm Wali, Łupie i Stuka Ale Jeżdzi Hmmmmm..........

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co Cię boli ;)

Mam raczej podobnie. Na poczatku było dla mnie masakrą omijanie dziur i hamowanie.

Jednak po kilku miesiacach (mam N15 od grudnia) teraz nie wiem czy warto zamienić zawiechy na standard.

Podobno lupie nie mniej. A tu mamy obnizony samochodzik hehehe.

Kupiłem na zime koła 14 i tylko to przeszkadza ze w koleiny, na myjnie i nawet na podworko nie moge spokojnie wjechac. To chrupanie juz mnie przesladuje. Ja chce lato i 16tki !!

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem

jak by ktoś chciał to podaje dane

sprężynki do wersji 1.6

 

TYP Przód

1)grubość zwoju 12mm

2)średnica sprężyny 142 mm

3)wysokość 379 mm

 

Tył

1)11.5mm

2)113mm

3)290mm

 

WERSJA GTi

1)12.25mm

2)144mm

3)396mm

 

 

Tył

1)12,5mm

2)144mm

3)269mm

 

może komus sie przyda

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja założyłem (bardziej Coobcio założył ;)) sprężynki Platimexa obniżające o 40mm i jest rewelacja - auto nie jest zbyt twarde i nie jest też zbyt niskie. Do garażu wjeżdżam jeszcze bez problemu a na zakręty mogę dużo szybciej napadać. Bardzo dobre sprężynki do jazdy po mieście!

 

Mam w garażu oryginalne sprężyny, które zdjąłem - jak trzeba to mogę je pomierzyć i policzyć zwoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz może wymiary tych platimexów????????? bo potrzebuje teraz tylne stringi springi do swojej ale koniecznie musze znać wymiary gr. szer. wys....

pozdro

 

PS. postaram się być........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...