Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Zabudowa głośniczków w drzwi


gray5

Rekomendowane odpowiedzi

a więc opisuje jak wykonałem podstawki pod głosniczki 13 i gwizdki zarazem do drzwi w micrze k10

a wiec tak urzyłem do tego

1 skalpel ,kartka papieru ołowek

2 mała piłka oraz wyzynarka stołowa

3 komacel grubosc 1 cm (z tegowykonana podstawka)

4 2 głosniki

5 folia do oklejenia podstawki( moze byc farba)

6 papier scierny

7 mozliwe ze jeszcze cos ale niepamiętam

 

krok 1(fot 1.) na początku wziąłem kartkę papieru i wyciąłem kształt podstawki jak bym chciał uzyskac pod głosniczki i wyciąłem go z tej kartki ,

 

krok 2 (fot 2.)odrysowanie kształtu kartki na komacelu

 

krok 3 (fot 3. 4. 5.) męczarnia przy pomocy piłki skalpela i wyrzynarki aby wyciąć odrysowany kształt,

 

krok 4 (fot 6. 7.) oszlifowanie (zaokrąglenie )brzegów podstawki

 

krok 5 (fot 8.) dopasowanie głosników

 

krok 6 (fot 9.) oklejenie podstawki folią banerową czarną i przykrecenie głosniczka:]

wsio

a o to fotki:]

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod spodem wykonałem jeszcze wgłębienie idące od małego głosniczka zeby zmiescieły się kable dla niego ;]

oraz wykonałem otwory na sruby dla wiekszego głosnika , a mały jest zamocowany w ten sposób ze jego podstawki są odcięte i przyklejone do komacelu

:] teraz chyba wszystko jak jutro zamontuje ibede mial dostep do aparatu to wrzuce fote jak to wygląda w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gray5!! Dodamy tą instrukcję do działu Zrób to sam :)

 

Powiedz jeszcze co to jest ten komacel i skąd to wziąć? Bo ja osobiście nie mam pojęcia.

 

ps. przyklejać wątki mogą teraz tylko moderatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komacel to cos w rodzaju takiej sprasowanej pianki (są bardzo różne grubości ), robi sięz tego również reklamy, mozna go przeważnie kupic tam gdzie sprzedają pleksę:] hmm... hurtownie:] ja mam akurat odpady od firmy reklamowej;]

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość martinosss

tez nie wiem co to za materiał najprostsze to podkładki wykonac z mdfu tak mam u mnie a wysokie tony mam zamatowane w słupkach troche pracy z zywica poliestrowa i jest super,oczywiscie drzwi ma wygluszone gra wspaniale teraz cala zabudawa bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...