Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wald-owa Sentra GA16DE


Gość Wald
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na twoim miejscu wywalił bym jeszcze ten regulator BRC zamontowany na wyjściu z parownika to na początek :) puźniej przeniusł bym parownik bliżej BLOSA no i pomyślał o zmianie parownika na jakiś inny bo BRC nie są rewelacyjne :/ no i oczywiście regulacja na Hamowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny projekcik się szykuje-ta sentra niezle wygląda,a z pomocą coobcia napewno zyska niezłe osiągi-będę obserwował jak posuwają się pracę[bardzo to ciekawe,bo sentra jest u nas mało popularna]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wywalił bym jeszcze ten regulator BRC zamontowany na wyjściu z parownika

 

Tez o tym mysle tylko czy moge go odlaczyc od okablowania bez zadnych konsekwencji?

 

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 23:03 ]

bardzo to ciekawe,bo sentra jest u nas mało popularna

 

Wlasnie o to chodzilo, tyle ze w kazdym warsztacie, wulkanizacji itp. trzeba tlumaczyc co to jest :) Specjalnie zdjalem oznaczenia modelu :D Jedynie koles od ktorego kupowalem felgi odrazu wiedzial jakie to auto i jakie koła powinno mieć.

 

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 23:07 ]

Ale najblizszym modem bedzie zalozenie centralnego zamka bo juz coraz bardziej denerwuje mnie jego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo odpięcie przewodów niewiele pomoże :/ ten regulator zmniejsza przepływ gazu i reguluje skład względem sondy lambda jednak w ogóle nie wiadomo czy ta elektronika działa :) ja bym go wywalił odrazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze trzeba go wywalic :) tylko czy zostawic go pod maska gdzies podpietego do kabli i niech tam sobie w powietrzu działa czy go odlaczyc i schowac w domu?

 

A co do tego czy to wogole dziala to nie sadze bo po co by montowali normalna srube za nim :)

 

[ Dodano: Wto 06 Maj, 2008 12:15 ]

ja bym go wywalił odrazu :)

 

Powstal problem :/ Wykrecilem go ale on jest raczej nierozbieralny takze w reduktorze pozostala dziura i nie mam jak podpiac weza.

Moze ktos wie gdzie mozna takie cos kupic, chodzi o rurke ktora z jednej strony wkreca sie w reduktor a z drugiej nasuwa na nia waz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Narazie prace eksloatacyjne przegub, swiece, oleje itp.

 

No i tydzien temu zakupilem felunek od N14 GTI.

Tylko teraz bedzie potrzebny czas na wyczyszczenie ich zeby sie jakos prezentowaly.

 

[ Dodano: Wto 15 Lip, 2008 22:29 ]

A oto fotki z pracy nad felgami.

W drodze do domu:

 

1resizeed8.jpg

 

Felgi w stanie dobrym lecz bardzo zabrudzonym, nie dalo rady tego doczyscic goraca woda z mydlem.

 

2resizedl0.jpg

3resizecd3.jpg

 

Tu juz dwie wyczyszcone srodkiem do felg.

 

4resizeha8.jpg

 

Wszystkie wyczyszcone

 

5resizews6.jpg

 

Jeszcze pastowanie

 

7resizeba4.jpg

 

I po polerce

 

8resizejy3.jpg

 

No i nareszcie po przekladce opon

 

9resizeyn7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ładnie na tych felunach się prezentuje, ps. wóz został w rodzinie - jakieś dalsze jego mody się szykują - kolektor wydechwy ?

Czy już zamieniłeś na maxi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...