Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 GT TURBO @ 0,5 bara i Terrano II


Gość KevinTworog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KevinTworog
No widzisz jedyny w swoim rodzaju

ale czy on ladny...

duzo niepotrzebnego plastiku, wlot na maasce pewnie nie sluzy niczemu, bad look od paru lat niemodny .

natomiast terrano ok.

jakis opisik dokladny by sie przydal a propo specyfikacji aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

A więc tak.

To jest moja druga primerka niektóre osoby pamiętają tą czerwoną.

A jeśli chodzi o tą to:

Lakier to kolor pochodzący z "Stacji benzynowych ARAL".

silnik SR20DE zrobiony układ wydechowy na przelotowy

ukł. dolotowy - filtr stożkowy, zimny dolot, blos.

ukł. hamulcowy - tarcze brembo klocki ferodo

koła 17 cali, na nie naciągłem opony 215/40/17 firmy Nankang.

Jeśli chodzi o środek to - folele są seryjne kubełki z wersji GT. Planuje obszycie skórą srodka (tak jak miałem w czerwonej).

Zderzak przedni został wygładzony z wszystkich wgłębień zostawiłęm halogeny i miejsce na zaczep (lepiej żeby pozostał nieużywany) Progi orginalne z wersji GT. Tylny zderzak przerobiony, dokładka od calibry, i oczywiście wygładzony. Klapa tylna została zaspawana lampy z klapy poleciały do kosza podobnie jak zamek (bagażnik otwieram od środka), spoiler jest od Alfy. Maska została naciągnięta na światła i dorobiłem wlot, był to wlot od subaru ale go przerobiłem troche.

Jeśli chodzi o Car Audio - radio i głośnika to pioneer, wzmacniacz Magnat Combat 2000, Subwofer też magnat. Wszystko gra super. Fotki jak zrobie to wkleje.

Terrano jest seryjne założyłem tylko instalacje gazową sekwencyjną. i muszę znaleśc do niego orurowanie w normalnej cenie, i ewentualnie alufelgi.

 

[ Dodano: Pon 24 Mar, 2008 08:00 ]

A więc tak.

To jest moja druga primerka niektóre osoby pamiętają tą czerwoną.

A jeśli chodzi o tą to:

Lakier to kolor pochodzący z "Stacji benzynowych ARAL".

silnik SR20DE zrobiony układ wydechowy na przelotowy

ukł. dolotowy - filtr stożkowy, zimny dolot, blos.

ukł. hamulcowy - tarcze brembo klocki ferodo

koła 17 cali, na nie naciągłem opony 215/40/17 firmy Nankang.

Jeśli chodzi o środek to - folele są seryjne kubełki z wersji GT. Planuje obszycie skórą srodka (tak jak miałem w czerwonej).

Zderzak przedni został wygładzony z wszystkich wgłębień zostawiłęm halogeny i miejsce na zaczep (lepiej żeby pozostał nieużywany) Progi orginalne z wersji GT. Tylny zderzak przerobiony, dokładka od calibry, i oczywiście wygładzony. Klapa tylna została zaspawana lampy z klapy poleciały do kosza podobnie jak zamek (bagażnik otwieram od środka), spoiler jest od Alfy. Maska została naciągnięta na światła i dorobiłem wlot, był to wlot od subaru ale go przerobiłem troche.

Jeśli chodzi o Car Audio - radio i głośnika to pioneer, wzmacniacz Magnat Combat 2000, Subwofer też magnat. Wszystko gra super. Fotki jak zrobie to wkleje.

Terrano jest seryjne założyłem tylko instalacje gazową sekwencyjną. i muszę znaleśc do niego orurowanie w normalnej cenie, i ewentualnie alufelgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko zdejmij te rurki z tylnego zderzaka w Tyranie. Bo w terenie potrafi je ściągnąć razem z plastikiem ;) Mało sympatycznie sie wtedy robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc te linki do zdjec w tos ie beda od razu wyswietlac, bez klikania.

 

autka fajne :]

 

Primera szczególnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość KevinTworog

teraz zabieram się do turbo w niebieskiej. narazie jestem w trakcie kompletowania gratów. Zobaczymy co z tego wyjdzie

 

[ Dodano: Nie 27 Lip, 2008 08:12 ]

decyzja zapadła do niebieskiej wlatuje suszara. Narazie jestem na etapie kompletowania gratów do turbo. Teraz szukam suszarki i kolektora. Ma ktoś możliwość ściągnięcia z ebaya??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam szukać jakiegoś MR2 na szrocie. Może mechaniczna :diabel: turbinka podpasuje

czerwona walczy o wszystko. Będzie najszybciejsza w kraju :Dalbo Twoja, też dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś możliwość ściągnięcia z ebaya??

Niechwaląc się to ja mam ;) Nie miałbyś daleko po odbiór :) Skąd byś chciał graty ciągnąć ? USA, UK ? Ja jedynie mógłbym podjąć się ściągania z UK, bo z USA narazie nie mam zbytniego doświadczenia (Cło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/NISSAN-PULSAR-GTiR-T...p3286.m14.l1318

Zajebiaszczy kolektor wydechowy bij z tym do OSY tydzień i masz go w swoich rękach.

To jest część od której powinno się zaczynać uturbianie, do tego polecam ci suszarkę albo z GTI-R albo z 200SX S14...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

http://cgi.ebay.co.uk/NISSAN-PULSAR-GTiR-T...p3286.m14.l1318

 

już leci do mnie.

 

[ Dodano: Wto 29 Lip, 2008 13:48 ]

turbinka też jedzie T28

pompa palina Walbro 342

wtryski jadą ob coobcia z 200sx

jeszcze intercooler zastanawiam się jaki mam 2 do wyboru z Sprintera i z VW Turana wymiary tej z sprintera to 710x240mm. a ta z VW będe wiedział wieczorem ale jest bardzieh kwadratowa. jak bedzie wszystko u mnie to zaczynam to układać w całość

co to wydechu to zrobie chyba 3 cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny kolektorek, przed wsadzeniem warto by go było obandarzować coby trochę chłodniej pod maską było... także jakieś wywietrzniki w masce były wskazane.

Ps. wydech 3" to przesada, raz że niewygodnie upchnąć takie coś a dwa nie będzie różnicy w mocy tylko w głośności, ja bym sugerował zrobić wszystko fi 60mm przelocik, będzie cisza i do 300KM spokojnie wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladu primery tak jak gustow sie nie komentuje. co do laczy na kolach to lepiej uwazaj. ostatnio testowali te chinskie wyroby i wyniki przeszly oczekiwania (oczywicie wiadomo w ktora chinole strone ciagna....)

 

fajnie jak to bedzie za***rdalac zdorwo i niszczyc panow z szyderka na twarzy

 

pozdrawiam i powodzenia w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

suszara już jest

http://img137.imageshack.us/my.php?image=dsc02187ty6.jpg

 

[ Dodano: Sob 02 Sie, 2008 12:40 ]

IC jest na swoim miejscu. Jeszcze niewiem jak puszcze te rury bo klima dużo miejsca zajmuje. Chyba będe musiał sie pozbyć halogena.

http://img504.imageshack.us/my.php?image=dsc02188co1.jpg

 

turbinka i pompa paliwa też już dotarły.

 

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc02190wo0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w IC przerób boczki by wlot i wylot były w lini...

Ps. cześć rurek możesz zrobić aluminiowych a kolanka od LUBLINA II pasują :)

WCHODZISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

dzisiaj miałem dzień wolny. Byóło trzeba remoncik sypialni w końcu skończyć. Ale jutro znowu jazda z dolotem. Jade do hurtowni po rurki, i do sklepu po pare kolanek, myśle że dolocik jutro skończe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KevinTworog

Bylismy w Borsku, ja niestety czarną, ale teraz Twoja Prima , to dla mojej czerwonej wyzwanie. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, ze się spotkamy ponownie :)

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...