Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 GT TURBO @ 0,5 bara i Terrano II


Gość KevinTworog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to już pomału całość się uzbiera, odemnie wyjdą wtryski i rura olejowa do turbo, reszta to już w twoich rękach pozostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjedrz

to ty jechałes tą czarną co ci przewód z wspomagania pękł?

 

to ja jechałem ta czarną:D

 

trzymam kciuki za projekcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też czeka na dopieszczenie w przyszłym tygodniu. Przepływka, dolot i ... pewnie widzimy się w Borsku ;) Chyba teraz uda się stanąć na kresce. Czarna nie miała szans, nawet nie próbowałem. Gratuluję projektu i realizacji. pzdr tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zmień odcinek miedzy rurą a przepustnicą - zaraz go rozdmucha i rozwali...

Co do kolanek to na JACKY nie dmuchał bym więcej jak 0,5 bara...

PS. dobre tępo masz - niebawem się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

właśnie się zastanawiałem nad tym odcinkiem mam już rury na niego odłożone. Dzisiaj to zmienie. A narazie więcej dmuchać nie będe, narazie 0,5 max a później się zobaczy

 

[ Dodano: Czw 07 Sie, 2008 06:44 ]

a tak jeszcze przy okazji wysłałeś już reszte tych gratów??

 

[ Dodano: Czw 07 Sie, 2008 20:55 ]

kolektor po małych przeróbkach (poprawieniu otworów) znalazł się na miejscu jeszcze go owine tażma i będzie git. Kolanka z turbiny zrobione

Jutro cały wydech będzie

 

http://img232.imageshack....dsc02195em4.jpg

 

http://img232.imageshack....dsc02196du2.jpg

 

http://img232.imageshack....dsc02197mg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na strojonko chłopak wpada w poniedziałek, tak więc może zorganizujemy jakiś meeting i sprawdzimy co efektywniej się odpycha :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

po pierwszej jeździe wrażenia bardzo pozytywne (choć miałem tylko połowe ukł. wydechowego). Turbo włancza się przy około 3500. Niemam jeszcze podłączonego wskaźnika doładowania ale w poniedziałek to ogarne. Auto ma fajne kopnięcie jak turbo sie włączy. Musze sobie jeszcze kupić drugi wiatrak do klimy bo orginalny sie niemieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w poniedziałek u Coobcia? Jeżeli tak, to o której? Ja mogę być o 14.30. Chyba mamy 2 najszybsze Primy. Osobiście, trochę się boję turbo, ale Ty masz to już za sobą :P Zobaczymy co dalej. Może rekordy srebrnej Coobcia wreszcie padną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuję że srebrną nigdy na żadnych zawodach nie wystartowałem... No ale 318,5KM i 418Nm raczej ciężko będzie pobić, na pewno nie na tej turbinie i wtryskach paliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też może wezmę wolny dzień i sie spotkamy we wtorek rano u Coobcia. Oczywiście, jak On nie ma nic przeciwko temu :) UWAGA: powoli zmieniam nick'a na xtomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Puławach a kawałek dalej tzn. w Kazimierzu Dolnym...

Ps. przed tak daleką wyprawą koniecznie posprawdzaj wóz a na drogę weź ze sobą baniak oliwy oraz wody destylowanej, no i jakieś klucze, bo na poczatku to zawsze a to cybancik gdzieś nie dokręcony a to coś o coś się obije itd...

Tak więc do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...