Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Kupowanie Almery GTI


pedroz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość często przeglądam oferty sprzedaży pojazdów, jeśli akurat chodzi o to autko, to jest ono dość długo w ofercie sprzedaży tylko cena się zmienia.... i wcześniej sprzedającym był Pan a nie Pani,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często przeglądam oferty sprzedaży pojazdów, jeśli akurat chodzi o to autko, to jest ono dość długo w ofercie sprzedaży tylko cena się zmienia.... i wcześniej sprzedającym był Pan a nie Pani,

Hmm... Wlascicielem jest kobieta od kilku ladnych lat. Moze kontakt byl do jej meza. Tez mi sie wydawalo, ze juz je gdzies widzalem, ale wtedy jakos mnie nie zainteresowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie dzieje wola nieba! Almera kupiona :lol: Oby sie spisywala jak nalezy. :D Tak wiec zgodnie z wola Scyzora jest trzecia?

 

Czekamy zatem na foto do działu Nasze auta !! Oby się super sprawowała! ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie dzieje wola nieba! Almera kupiona :lol: Oby sie spisywala jak nalezy. :D Tak wiec zgodnie z wola Scyzora jest trzecia?

 

Czekamy zatem na foto do działu Nasze auta !! Oby się super sprawowała! ;)

 

Sesja foto zaplanowana jest "na po swietach" :) Jak troche to wszystko ogarne, wypucuje itd. to fotki beda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro
Niech sie dzieje wola nieba! Almera kupiona :lol: Oby sie spisywala jak nalezy. :D

 

Gratulacje =D> Pozostaje życzyć bezstresowej eksploatacji, bo sama przyjemność z jazdy gwarantowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoje GTi, które też było po przejściach z Bardzo DUŻĄ obawą jak kolwiek mająć wcześniej Japończyka z Japonii nie rozczarowałem się auto mimo wcześniejszych przejść jest w bardzo dobrym stanie (rozebrałem prawie całe na elementy pierwsze) i wymagało minimalnych poprawek i dobrego zabezpieczenia przeciw rdzy.Części są trudno osiągalne i cholernie drogie to jedyny poważny mankament no i trzeba dbać o nie !!!

a poza tym jeżdzi super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien czcionke bo nie mozna nic czytac,czesci są dostepne zawsze !!tylko kwiestia ceny:(( ty no bez kitu KRIZZZ CZY jak ci tam man, zmien czcionke :(((((łojejejjejeku! albo przyjade po ciebie i ...cie skilluje:D:D;)) :wink: albo cie zbije boś nowy:P;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci są dostepne zawsze !!tylko kwiestia ceny:((

 

Lepiej nie kraczcie! Jak dla mnie czesci moga byc niedostepne albo cholernie drogie, o ile furka sie nie bedzie sypac :lol: Na razie zajmuje sie drobiazgami, bo lubie miec wszystko perfect. Obym niczym wiecej sie zajmowac nie musial :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...