Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GA16/DE 90 czy 100KM?


Mike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem N15 SLX z silnikiem 1.6.

Mam 2 pytanka:

1) W różnych źródłach podają, że ten silniczek rozwija 90KM (66kW) lub 100 KM (77kW).Jak to jest faktycznie? (ja w papierach mam 66kW)

Autko pochodzi z Niemiec, może tam jakieś blokady zakładają?Jak mogę wyciągnąć ze stajni te dodatkowe 10 koników?

 

2) W przedziale obrotów 2500-3200 pojawia się przerywanie silnika. Wymieniłem świece i kabelki, przerywanie stało się bardziej intensywne :shock:

Gdzie szukać dalej?

Ja obstawiam układ zapłonowy, ale jeden mechanik straszył mnie wyciągniętym łańcuszkiem (co wydaje mi się mało prawdopodobne - przejechane 140.000km nie słychac niczegopodejrzanego).

 

Liczę na Wasze wsparcie,

pozdrawiam

Mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...jestem nowy, ale przejrzałem już trochę archiwum i generalnie jedyne co znalazłem to,że temat jest stary jak świat i poszukaj archiwum :)

 

Może warto by go odświeżyć?

Sorki za zawracanie gitary, ale nie jestem dość cierpliwy aby mozolnie wałkować temat po temacie.

Byłbym wdzięczny za krótkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
No cóż...jestem nowy, ale przejrzałem już trochę archiwum i generalnie jedyne co znalazłem to,że temat jest stary jak świat i poszukaj archiwum :)

 

Może warto by go odświeżyć?

Sorki za zawracanie gitary, ale nie jestem dość cierpliwy aby mozolnie wałkować temat po temacie.

Byłbym wdzięczny za krótkie info

oki to krotkie info na Niemcy szly auta z mniejsza moca bo tam placi sie od mocy, zapomnij o przerobieniu, potwornie drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość pawlik118

Hej Mike.czytałem własnie Twoja wiadomośc, tez mam almerke 1.6 i w okolicach 2000obr zaczyna szarpac a przy 3000 przestaje, i to i na gazie i benzynie.zaradziłes temu jakos w swojej almerce ?odp prosze. pawlik118@tlen.pl z góry dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...