Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Bagażnik do 3D


Gość sese

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem Almery N15 1.4 z 1998 r. 3d. Mam jednak problem z bagażnikiem dachowym do tego modelu. U autoryzowanych dealerów takich firm jak „Thule” i „Fapa” poinformowano mnie że Almera N15 w wersji 3d nie ma punktów mocowania tylnej belki bagażnika, wobec czego nie ma do tego modelu dedykowanych bagażników. Zaoferowali mi jedynie 3D system (trójbelkowy bagażnik do samochodów coupe) za 700 zł.

Dealer Nissana we Wrocławiu („TEAM”), twierdząc że nie ma przeszkód do zamontowania bagażnika w N15, zaoferował mi fabryczny bagażnik Nissana za 500 zł.

Abstrahując od tego że to strasznie drogo jak za samą bazę, to niestety nie mogę go kupić bo nie ma go ani we Wrocławiu ani w centralnym magazynie na Polskę.

Mam więc prośbę do klubowiczów z Wrocławia – może ktoś jest w stanie wypożyczyć mi bagażnik do N15 na tydzień od 2.04.2005 r. do 9.04.2005 r., albo udzielić informacji gdzie mogę kupić taki bagażnik.

Sese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wyhaczyłem taki bagażnik z Allegro (z tego co ustaliliśmy to Piotrkowi sprzed nosa ;) ). Bagażnik polskiego producenta - wieczorem sprawdzę co to za firma i napiszę.

 

Jeszcze go nie montowałem, ale kiepskie trochę jest to, że mocowanie na tyle wtyka się za uszczelkę tylnej szyby - jak widziałem u poprzedniego właściciela bagażnika uszczelka może się trochę tam odkształcić. Myślę jednak, że po potraktowaniu jej opalarką czy czymś takim wróci do pierwotnych kształtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki patent w polo i działał bezproblemowo, ale może dlatego, ze był to oryginalny Thule. Teraz w N16 mam patent z adapterem SRA (brzydko się nazywa ale działa.

 

Przetestowałem przy 170-180 i nie ma najmniejszego problemu.

Ty do swojego będziesz potrzebował:

 

Stopy 750

 

Belki prostokątne/aero 761 lub 861

 

Zestaw dopasowujący (kit) 1030

 

Adapter SRA 777

 

Zamek 596 Z tym, ze ja polecam ci zamek od razu na 8 wsadekto będzież mógł od razu na ten sam kluczyk otwierać np uchwyt na narty.

 

Jak kupowałem wysyłkowo w warszawce więc nie powinno być problemow ze znalezieniem na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Jestem szczęśliwym posiadaczem Almery N15 1.4 z 1998 r. 3d. Mam jednak problem z bagażnikiem dachowym do tego modelu. U autoryzowanych dealerów takich firm jak „Thule” i „Fapa” poinformowano mnie że Almera N15 w wersji 3d nie ma punktów mocowania tylnej belki bagażnika, wobec czego nie ma do tego modelu dedykowanych bagażników. Zaoferowali mi jedynie 3D system (trójbelkowy bagażnik do samochodów coupe) za 700 zł.

 

To co to za dziwny sprzedawca skoro na www.thule.com jest instrukcja do bagażnika dla almery 3d? sam chciałem kupić takowy ale jakoś już minęła zima i olałem sprawę.

Tu jest instrukcja montażu

http://www.thule.com...t%201030-03.PDF

 

Pozdrawiam, Yankee

 

odgrzewam trochę bardzo stary temat, ale gdyby ktoś był zainteresowany adapterem Thule SRA 777 do Almery n15 3d wraz z podkładkami gumowymi pod stopu thule do tego modelu auta to mam na zbyciu taki asortyment. Zbycie rozumiem jako odstąpienie za ewentualne koszty przesyłki lub za piwo w przypadku odbioru osobistego :-)

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...