Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony w Sunny GTI


Gość Remoo

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowe są 195/55/14 ale dostać takie to cud boski :) Dlatego obecnie jeżdże na 185/60/14 na stalówkach. Pytanko do innych użytkowników GTI: jeśli macie alusy to na jakich oponkach śmigacie, a może ktoś ma alusy 15'' i wtedy jaki rozmiar opon ? 205/50/15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunny GTI:

 

R14 185.60

R15 195.50

R16 215.40

 

Ta są idealne zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Ja jezdze obecnie na alufelgach 15" z oponkami 195/50R15. Jak na razie zestaw spisuje sie rewelacyjnie... Glownie dzieki oponkom Dunlop SP Sport 01 - naprawde polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mam u siebie seryjny alus 14", na nim zalecany 195/55 TOYO PROXES T1R(tylko oni robią ten rozmiar). Kiedyś były jeszcze continentale(mam na zapasie) i bridgestone(mam jeszcze 2 szt.) w tym rozmiarze, ale już się skończyły produkcje. Jeśli masz u siebie ok drogi, to jak najbardziej załóż 15" lub 16" na niższym profilu wg kalkulatora jak zalecił Ci COOBCIO. Ja pozostałem na 14" ze względu na "poligon", po jakim czasem jestem zmuszony się poruszać. Przy tym rozmiarze zachowuję w miarę komfort na nierównościach, a na równej w zakrętach jest ok. Wcześniej na tych felgach były 185/60 DUNLOP SP SPORT i było już miękko trochę...

post-11406-12514868551267_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Szukałem po forum jakiś danych odnośnie rozmaru felg ale nie za bardzo moge to znaleźc. Interesowałoby mnie jakie felgi do sunny n14 SR można by zastosowac o jakim ET. Znalazłem np. felgi o rozmiarze 4x100 7J 15H2 ET33 śr. otworu centrującego 60mm i szczerze mówiąc nie wiem za bardzo jak by wyglądała sprawo założenia ich do tego właśnie modelu, czy wszystko by pasowało. Dziekuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...