Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pasek na szybke ....


gray5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heja wpadlem na pomysl wykonania paska na sszybke na micre to co nakombinowalem (bede mial zamiar wykonac;]

jak sie wam podoba? :?:

pasek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

A mnie wrecz przeciwnie niz kolega BARDZO sie podoba i byłbym chety na koncowy efekt :!: Pytanie tylko ile kosztowac miałby koncowy efekt :?:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jesli cię interesuje dla ciebie tez moge zrobic najwyzej zmienie tylko krój liter micra niewiem zobacze

Piszcie co by mozna zmienic to pozmieniam:] to robiłem w perspektywie;]

koszt to napewno mniej niz 20 zł;]

wiec niedrogo niektore folie bede miał za darmo wiec luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość maciulek

Hej chlopaki - też chce cos takiego ale na tylnią szybe - z projektem nie ma raczej problemu bo moge to zrobić (jestem grafikiem) ale kto to druknie i za ile?

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 19:22 ]

ps. naklejkowa propozycja u góry rzeczywiście liznęła trochę wsi (bez obrazy ;) ) ale ja mogę zrobić coś naprawdę ciekawego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichociemny30

a kolega zrobił już dla mnie napisy :) przysłał i są OKI do tego trzymią się ;) wiec dyskusja choć wygrzebana calkiem spoko. Zresztą warto w jednym miejscu umieścić informację o wszytskich gadżetach klubowych, bo jak na razie... to kiepsko z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem dzisiaj różne naklejki na szybe na allegro i nie ma nic ciekawego dotyczącego nissanów. Chyba będzie trzeba indywidualnie sobie coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BATATY10

hello klubowicze

osobiście to pomysł do bani...ale bez urazy!! zalatuje troche wiejskim tuningiem...a tak poza to mój kumpel przyciemnił sobie górna część szyby tak jak ma kolega ta naklejkę...co się stało?miał duże problemy z badaniami diagnosta powiedział że boczne oraz przednia szyba nie mogą mieć jakichkolwiek naklejek...co wy na to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabrycznie przyciemnioną górę przedniej szyby i niech mi się ktoś spróbuje do tego przyczepić... A na przedniej szybie musisz mieć naklejkę... z nr rejestracyjnym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zeczywiscie WIOCHĄ zawiało 2 lata temu:P powinienem ten rysunek usunąc:P

chociaz niech bedzie sie z czego smiac , teraz sie zastanawiałem czy naklejak ale chyba bede mial czysta szybe narazie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

Zaaltany jestem strasznie ostanti o obeicuje na piątek - sobote wrzucić jakieś projekty. Napewno Wam przypadną do gustu a do wiochy będzie im daleko :)

 

Przede wszystkim powinny być delikatne i za razem nieść tuningowego ducha hehe...

Pozdrawiam

 

ps. naklejke ja planuje wykonac na tylnia szybę do micry k11 i tak tez zostanie wykonana moge jednak na zyczenie dopasowac Wam do innych aut lub tez osób jak starczy czasu. Gadałem z kumplem który robi w reklamie druknie mi to za piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam fabrycznie przyciemniany pasek i jest OKI :) Ale w moim miescie jakas moda chyba na to nastała bo nawet własciciele maluchów robią sobie takie we wlasnym zakresie :D ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...