Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 2001r i przednie lampy od wersji 2004


Gość TWIN

Rekomendowane odpowiedzi

No co? miał dobrego blacharza :D

 

A tak na poważnie to lampy pasują kształtem nie wiem tylko czy zaczepy są takie same. Jak pytałem w serwisie to mi facet powiedział, że nie pasują bo maja śrubki w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja też wiem :P

 

Ja nawet oglądałem takie lampy na giełdzie i tez mi się wydawało że niebędą pasowały. Dlatego pomyslałem że ktoś już coś kombinował w tej kwestji i stąd moje pytanko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da zrobić ;-) wystarczy jakiś mądry fachowiec i będzie gitarrraa....chyba hehe

 

........reflektory wyglądają za***iście.....ale jak świecą? to już inna bajka!!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam almerkę z 2003 i rozbierałem przód z tymi nowymi lampami , widziałem tez lampy stare.

Nowe lampy łatwiej zamontować sa montowane na 2 sróbach na przednim górnym wzmocnieniu ( można dodatkowo wywiercić 2 dziurki ) a na dole pod spodem na specjalnym uchwycie plastikowym typu haczyk - taki jeden plastik w serwisie kosztuje 18,00 to chyba żaden wydatek ,

 

ja bym się powazniej zastanawial nad wiązką elaktryczną czy bęzie pasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO w Olsztynie takiego przeszczepu już dokonali jakieś 2 latka temu. Almerka z 2002 ma lampki od wersji po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
No co? miał dobrego blacharza :D

 

A tak na poważnie to lampy pasują kształtem nie wiem tylko czy zaczepy są takie same. Jak pytałem w serwisie to mi facet powiedział, że nie pasują bo maja śrubki w innych miejscach.

normalnie pasować nie będą bo dolny zaczep jest inny a górne mocowanie musiałbyś dorobićsobie sam- otwory nie pasują -ale dla chcącego nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...