Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd po DRUGIM roku - koszty


txm777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jakby to kogoś interesowało. Note 1.4, przegląd po drugim roku, ASO IMPWAR Wrocław, ul. Wilanowska.

Koszt: 781,70 zł z VAT

 

Wymienili: Filtr oleju, filtr powietrza, uszczelkę korka spustowego, płyn hamulcowy, wkładkę przeciwpyłkową, olej. Odgrzybili klimę.

 

Pozdro! Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

611zł = wymiana oleju+ filtr , korek spustowy, filtr klimatyzacji (przeciwpyłkowy).

przebieg 30kkm czas trwania przeglądu=3h

Łódź Przyguccy (poprawiła się jakość obsługi klienta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notesik, robili Ci przegląd nadwozia (w zwiazku z gwarancją na perforację)? Bo w zeszłym roku było gratis, a teraz zaśpiewali prawie 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie przeglądu. Podbite mam :)

Dlaczego wymienili Ci filtr powietrza (do silnika) skoro w instrukcji jest 36 miesięcy lub 60kkm?. Z klimy śmierdziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Grześ 1.4

Notesik.

Jak oceniasz serwis Przyguccy? Ja jakoś nie miałem do niech zaufania w zeszłym roku i pojechałem do Radomia do AS Cortes. Za przegląd zapłaciłem 350zł tylko że miałem swój olej Shell Helix 5W-40. Pojechał bym i w tym roku tam bo właściciel i obiecał przegląd za 550zł. Tyle że cieknie mi z uszczelki pod pokrywą silnika i trzeba im zostawić samochód na noc bo uszczelka jest klejona i musi zaschnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A mnie nie wymienili płynu hamulcowego i chłodzącego, a jak się upomniałem (po zapłaceniu przeglądu) to powiedzieli, że nie trzeba - czy tylko mnie nie wymienili?

Za to wymienili świece zapłonowe po 20000km :029: - pewnie cobym więcej zapłacił

 

Byłem na przeglądzie w częstochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po II przeglądzie po 40 tyś. Został przeprowadzony w Zabrzu Nissan Dąbrowscy. koszt 781 zł sam przegląd to 720 zł a 61 zł czyszczenie klimy. Wymienili olej, filtry, płyn hamulcowy, dolali płyny chłodzącego i do spryskiwacza, CHYBA jest OK !!! a tylko środek do czyszczenie klimy trochę go czuć mam nadzieję że to ustąpi. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w cenie 720,00 zł został zrobiony coroczny przegląd nadwozia. Ważne też jest to że Dąbrowscy (Zabrze) maja czynny serwis w sobotę już od 7:00. Przed godzina 11 już przegląd był zrobiony i auto umyte gotowe do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie jestem po drugim przeglądzie - koszt około 700 złotych.

Wymienili: olej, filtr oleju, filtr powietrza, wkładkę przeciwpylkową.

Samochód umyli i przeprowadzili przegląd nadwozia.

 

Przegląd był robiony w T&T Zaborowski na Puławskiej (Warszawa).

Wszystko sprawnie i profesjonalnie, jak to zwykle u Zaborowskiego :) :) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

No i jest drugi przegląd (przebieg niecałe 22kkm) - 953 zł w tym:

- robocizna 488 zł,

- olej shell Helix Ultra 5W40 - 163 zł,

- Płyn hamulcowy DOT4 - 22 zł,

- f. przeciwpyłkowy - 109 zł,

- f. powietrza - 104 zł,

- f. oleju - 47 zł,

- uszczelka korka spust - 6 zł,

- normalia/mat. pomocnicze (??) - 12 zł.

zgłosiłem ponadto: pocenie się pod pokrywą zaworów - nie usunęli nie mają uszczelek, mają zamówić i zrobić w przyszłym tygodniu, skrzypienie wydechu na zimno - problem znany ASO, nie smaruje się bo to nic nie daje montują nowy pierścień, też nie mieli :rolleyes: zrobią to jednocześnie w przyszłym tygodniu.

Aha na drobne świerszcze w zawieszeniu ma być pomocne przesmarowanie montowania zacisków hamulcowych - podobno się coś przesuwa i generalnie chyba dokręcenie.

w razie czego mam foto tego zapocenia jak ktoś będzie chciał oblukać i porównać ze swoim to wołać wrzucę wieczorem jak wróce do domu, bo nie mam tutaj kabelka, zeby zgrać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- f. przeciwpyłkowy - 109 zł,

- f. powietrza - 104 zł,

Fajnie jadą,p.pyłkowy cena 35-40zeta

powietrza ok 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocenie się pod pokrywą zaworów - nie usunęli nie mają uszczelek, mają zamówić i zrobić w przyszłym tygodniu

 

Was, z tego co wiem, to pokrywa zaworów jest uszczelniana silikonem. Ja też miałem takie pocenie i zrobili mi to w Ełku, ale też na silikon. Wychodzi z tego, że jeden z serwisów ma złe informacje. Albo mój nie wie, że są uszczelki, albo Twój nie wie, że ich nie ma. Daj znać, jak sprawa się wyjaśni u Ciebie.

 

A przegląd u Ciebie, też bardzo drogi. Masz rację z tym po 3 latach;)

Edytowane przez notek-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notek-a możliwe ze jest silikon wokół pokrywy, bo gościu mówił o braku na magazynie: uszczelek przy świecach. Ale co i jak dokładnie nie mam pojęcia - wyjaśni się pewnie w przyszłym tygodniu.

Dziś jeszcze ubezpieczenie brr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak to wyglądało u mnie, Was. Serwis w Olsztynie mówił, że nie warto robić, bo oni zrobią to tak samo, więc kazali jeździć i obserwować. Serwis w Ełku zrobił "od ręki". A jaki mam teraz czyściutki silnik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa jeździć i obserwować :) takie rzeczy to mogą się robić w fiacie przy większym przebiegu (u mnie było przy 60kkm), a nie w nissanie po 22kkm !

Najważniejsze, że masz to opanowane, ja czekam na telef. z ASO, kiedy wreszcie dotrą części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, żeby była to przyczyna. Poczytaj w innych tematach - wiele ASO leje 40.

Ja stawiam raczej na materiał z jakiego wykonane jest uszczelnienie.

 

W kwestii jakosci uszczelnień-sam miałem kiedyś przypadek: mechanik założył przy mnie oryginalną uszczelkę pod pokrywę zaworów. Odpaliliśmy silnik czekamy chwile i co... leje się olej :blink: okazało się że trzeba dołożyć silikonu z tuby bo sama uszczelka (oryginalna) była zbyt "niska" żeby wypełnić karb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...