Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Wyswietlacz ciekłokrystaliczny (przebieg, temperatura,


Gość BARDOPOND

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BARDOPOND

Witam,

 

Mam problem. W wyswietlaczu ciekłokrystalicznym pokazującym przebieg, temperaturę zewnętrzną i czas - zanikają cyferki, jednym słowem wyświetlacz pada. Czy może ktoś wie czy taki wyświetlacz jest jeszcze do naprawienia ? Jeśli nie, to czy można go kupić i wymienić - choć słyszałem ze taka wymiana wymaga zakupu całej tablicy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

I co z twoim wyswietlaczem, poradziles sobie?

Ja mam dokladnie to samo i serwis powiedzial ze do wymiany jest cala tablica za ok 1800zl

Napisz czy udalo ci sie jakos inaczej zalatwic ta sprawe.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Znajomy elektryk powiedział mi ze jedyne co mogę zrobić to przeczyścić styki które znajdują się pod gumowym paskiem na odwrotnej stronie wyświetlacza. Prawdopodobne jest to że zebrała się tam wilgoć. Do przeczyszczenia mam użyć albo alkoholu polipropylenowego albo są specjalne spray'e do czyszczenia styków ( można dostać w sklepach z częściami RTV ). Na razie nie ruszam tego gdyż czekam na alu-ramki do zegarów i przy okazji zakładania ich spróbuję dostać się do omawianej części wyświetlacza a wiem że nie tak łatwo dostać się tam. Spróbujemy.

 

Na ra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...