Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zapach siarkowodoru w samochodzie


Gość Buczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal śmierdzi, muszę się w końcu wybrać do gaziarza i zapytać,bo wydaje mi sie, że to tylko na gaziorze taki odour.

 

Dopytuję się co słychać w temacie.

Jakieś spostrzeżenia?

Kto zna odpowiedź: jak sie pozbyć smrodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u gazownika wszystko cacy, więc juz nie wiem coo, czasem jest a czasem nie, układ wydechowy szczelny, nie ma przedmuchów żeby coś mogło zawirować i wrócić do kabiny, więc teraz obstawiam że nie wiem co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świeży

A mnie tak śmierdziało jak miałem zepsuty regulator napięcia! po prostu aku wariował i od czasu do czasu wyrzucał z siebie trochę smrodu aż w końcu w górach się przegrzał i wypluł pół elektrolitu. Ale na początku za chiny nie wiedziałem co jest. Tyle, że to było w maluchu.

 

A teraz przy primerce taki lekkawy jajeczny (siarkowodór) smród dochodzi z okładzin hamulcowych po hamowaniu!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odświerze temat

ja nie mam gazu i ostatnio zaczeło mi walić jajami ale tylko jak właczam klime....śilnik jest wtedy bardziej obcążony i.....co z alternatorem? możliwe że wtedy przeładowuje akumulator?

klocki mi sie kończą ale z tyłu...

tłumik końcowy - nie zyje juz od 7tyś km :lol:

wyskakuje mi błąd34

p.s zbyt bogata mieszanka jest gdy zapłon jest cofnięty czy za bardzo przyśpieszony bo już mi sie po...ło ale chyba jak jest opóznony hm...

podpowiedzcie cosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem smrodu w kabinie jak hamowalem przed swiatlami,to bylo nie do wytrzymania.Odkrecilem katalizator,nie byl zapchany bo przelot byl widoczny,ale od strony kolektora wydechowego byl w srodku czerwonawy i mial podobny zapach do tego w czasie hamowania.Odcielem wiec gorna czesc puszki,wydlubalem mu flaki z srodka(wszystkie)i zaspawalem migomatem puszke i montaz do samochodu.Od tamtej pory mam spokuj,nic nie smierdzi.Tylko zrobilem blad,bo nie wspawalem rurki do kata na przelot,tylko zostala pusta puszka i za***iscie dziwoni,prawie jak w polonezie przy duzych obrotach.Tak to bylo w moim przypadku.Mam nadzieje ze pomoglem.

 

ps-jezdze na gazie mam 2.0 silnik, nie mam klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...