Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szczegolnie do Tych ktorzy maja Sr'ki


Gość Pecyn

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy majac silnik 1,6 sr ( a najlepiej jeszcze stozek) macie problemy z obrotami na biegu jalowym bo u mnie od pol roku jest non stop ok 1500obr. A niedawno wyczyscilem przepustnice i silniczek krokowy i nic sie nie zmienilo a nawet obroty jeszcze wzrosly :evil: . Juz glupieje co z tym moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w SR'ce nie miałem żadnych problemów z obrotami na jałowym... A to że po przeczyszczeniu przepustnicy jeszcze wzrosły to zupełnie normalne :) Może to tylko kwestia regulacji?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nadzieje bo nawet jak sruba od obrotow na jalowym buegu przykecile pol obrotu to spadly ale na moment i znow jest tak samo. zobaczymy jutro co powie Chojnacki i ile krzyknie za ta uluge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja tez mam ten problem. Na biegu jalowym trzyma mi jakos 1500-2000obr... wypinając brązową wtyczke kolo przepustnicy przestaje sie tak dziać, ale wtedy obroty sa za niskie. W/G mnie zawiesil sie silnik krokowy. Chyba zaraz pojade zeby mi mechanik go dobrze wyczyscil...

 

Odezwe sie po operacji:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że z Almerką Scyzora nie było problemów z obrotami ;-)

Musi być czysta przepustnica i silniczek krokowy sprawny. No chyba, że padła przepływka, ale wtedy to wogóle będa jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...