Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Problem - szybą


Gość duce

Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy ma nastepujacy problem: przyciemnial szybki w autku i po zlozeniu wszystkiego pojawil sie problem: otoz nie da sie wyregulowac przedniej bocznej szyby, tak zeby dokladnie dochodzila do gory. Tzn. po otwarciu i zamknieciu szyby zostaje szpara i aby ja zlikwidowac, musi otworzyc drzwi i docisnac ja do gory dlonmi... a pod koniec zamykania strasznie ciezko sie kreci ta korbka...

 

Tylko tyle wiem, bo rozmawialem z nim na gg a nie widzialem tego live...

Macie moze jakies sugestie jak to zlikwidowac lub co sie stalo??

 

Z gory dzieki w imieniu kumpla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Moj znajomy ma nastepujacy problem: przyciemnial szybki w autku i po zlozeniu wszystkiego pojawil sie problem: otoz nie da sie wyregulowac przedniej bocznej szyby, tak zeby dokladnie dochodzila do gory. Tzn. po otwarciu i zamknieciu szyby zostaje szpara i aby ja zlikwidowac, musi otworzyc drzwi i docisnac ja do gory dlonmi... a pod koniec zamykania strasznie ciezko sie kreci ta korbka...

 

Tylko tyle wiem, bo rozmawialem z nim na gg a nie widzialem tego live...

Macie moze jakies sugestie jak to zlikwidowac lub co sie stalo??

 

Z gory dzieki w imieniu kumpla ;)

mialem cos takiego w micrze...wada bylo to co trzyma szybe na dole, w Micrze jest plasktik i sie przesuwal, niech kolega rozbierze drzwi o obserwuje jak to pracuje.

 

PS kolega jest moze w 100nx Squad??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;-) Juz z nim gadalem, dzisiaj ma to sprawdzic ;-)

 

Czy jest w 100nx squad?? Zapomnialem spytac :oops: Ale watpie... on jest anty dla takich klubow....

 

Moze zmieni zdanie, jak sie okaze, ze mu pomogles Endriu??

 

Zobaczymy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szyba działa... sam nie wie, jak to zrobił... rozkrecil jeszcze raz, zlozyl na nowo i gra muzyka ;-)

Kazał przekazać podziekowania... co niniejszym czynie: dzieki za pomoc ;-)

 

 

PZDR 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
I szyba działa... sam nie wie, jak to zrobił... rozkrecil jeszcze raz, zlozyl na nowo i gra muzyka ;-)

Kazał przekazać podziekowania... co niniejszym czynie: dzieki za pomoc ;-)

 

 

PZDR 8)

no problem pozdrow go i zapros do nissanklubu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...