Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny 1.6-16v--GTi version


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś napewno uda się nam zmierzyć z twoim 100nx ale do tego czasu jeszcze mój silnik przejdzie remont-teraz połyka tylko 1 l oliwy na 1000km :P [ale kompresja 12-12,5]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zostało nieco zmienione oblicze sunniacza z takiego:

kangur.jpg

 

Na takie:

gleba.jpg

 

Przód zjechał w dół o jakieś 5cm lekko licząc a tył raz poleciał w dół o jakieś 2cm a za drugim podejściem powrócił do serii bo coś strasznie d*pa zglebiona była względem przodu

Teraz to wygląda i powinno stawiać nieco mniejsze opory no i starty powinny być lepsze bo więcej ciężaru na napędzanej osi a mniej na wleczonej :502: :618: :502: :618:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy On czli C...... to zdążył zrobić? Przy czerwonej płakał co chwila, że coś jest nie tak !!! O mało zawału nie dostałem. Ale...gratki, Sunniak wygląda.... i jęździ :D Jak by dzisiaj nie było Sunniaczka, to czerwona by się chyba całosciowo wyrobiła :D Oki , poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ACH,cich się zrobiło bo przemyślałem ten projekt-jak na 1.6 jest już bardzo szybko[wreszcie trzeba pomiary jakieś dodać],teraz tylko wystrojenie autka laptopem,hamownia i...wracamy do seryjnego silnika-cóż jestem taki ,że szybko nudzę się swoimi autkami

przyszedł czas na bardzo męskie sunny ale w wersji 2.0 GTI

PROJEKT 1.6 niebawem kończymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Lukasa Nissany są tutaj opisane :)

Ps. Gti to już wyższa liga i ciężko znaleść egzemplarz w ładnym stanie blacharskim tzn. bez tony szpachli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,hi ROKI dobry pomysł mi poddałeś.właściwie to kilka moich projektów jest jeszcze na tej liście::::)))

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=32665

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=15104

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ra++ga%BCnikach

ten ostatni link to mój najfajniejszy projekt-jedyna p10 w europie na PODWÓJNYCH GAŹNIKACH DELLORTO

niestety zdjęcia gdzieś uciekły[może ktoś z moderatorów to naprawi]???

 

[ Dodano: Czw 06 Lis, 2008 21:48 ]

Jutro stroimy!!!!!ach MOCY PRZYBYWAJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie niby lepiej ale jak chce się wydać na samochód 5000zł to koszt wyjazdu jest za wysoki-a nie ma żadnej pewności że cos się znajdzie-tym bardziej SUNNY gti 5dr..,ale to nic COOBCIO już ma jakiegoś kandydata dla mnie -podobno IGŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wreszcie może coś się ruszy z tym moim szrotem-kuba wzioł auto na diagnostykę i rozwiązanie problemu z ubogą mieszanką na benzynie-mam nadzieję że wreszcie będzie ok!!!a potem pierwszy pomiar na hamowni[zresztą pewnie ostatni dla tego auta...-nie ma jak męskie sr20]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporaliśmy się z problemem braku paliwa, doszło go nam jakieś 15-20% do idealnego składu przy WOT mimo to jeszcze trochę brakuje ale czuć różnicę :)

 

Trochę pomęczyłem Sunnego na G-techu - 8,04 sek i to przy dość mocnym mieleniu (opony letnie no i mokro na drodze) - ciekawe czy właściciel w drodze do domu poprawi ten wynik... myślę że spokojnie jakieś 0,3-0,4 sek jest do urwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to zupełnie inne auto teraz-płynnie zbiera się w całym zakresie ,a do odcinki nie trzeba go wcale prosić go specjalnie żeby doszedł!!

bardzo mi się to podoba-czasy na GTECHU może uda się poprawić,ale poczekam az będzie sucho troszeczkę,bo dziś zbyt wilgotno[a ja jeszcze na DUNLOP SP SPORT O1 letnich smigam]

 

PROBLEM WŁAŚCIWIE ROZWIĄZANY na benzynie,teraz męskie strojenie LPG :one:

aaaa,no i zapomniałbym-trzeba niszczyć frajerów w bogatych furach znowu,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No xKarola to na prostej za szybka nie jest - przez te 17" ale za to jakiś tor zakrętasy to nie jeden by się zdziwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało się-PROJEKT ZAMYKAMY... sunny jest już właściwie seryjne,pozostały tylko wałki z DSa ale one nie będą wyjmowane-auto jest na sprzedaż,zapraszam tez do działu giełda,może coś dla siebie z tegoi autka znajdziecie[silnik ga16de]

 

ps.niebawem zostanie wrzucony film z ostatniego przejazdu[na kamerze wyszło równo 8sekund do 100km/h i 25 sekund 0-160...chyba ładnie?]pomiarów na hamowni w końcu nie było,miałem za dużo na głowie ostatnio,ale za to teraz będzie dużo szybciej hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...