Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No comments, czerwona w Falenicy oczekuje na nową budę. :027: Holownik z Link4 był za darmo. Dobre i to. Ale będzie nowa czerwona, jak Fenix z popiołów. Damy radę, takiego woza nie można zostawić. :kosci: Są już zdjątka od xkarola :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bud i motorów juz było trochę :P Sierra 2,3D, Sunny 1,7D, Primera P10 1,6 SLX, Primera P10GT/ SR20De, SR20DEH, SR20VE / :D Ręce opadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur... spore uderzenie musiało być skoro, aż tak tył poleciał. A Tobie nic się nie stało ??? Mam nadzieję, że nic chodz wiem, że uderzenia w tył są strasznie zdradliwe. Tfu Tfu. Powodzenia ... Szkoda auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i Junioorowi też się trochę oberwało

 

 

U mnie tyle co nic prawie w porównaniu z waszą - jedynie belka do prostowania/wymiany i zderzak do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no masakra miało być miło przyrosty mocy a tu... aj aj aj... Jak się zapiepsza to z reguły nic się nie dzieje człowiek skupiony a jak się zamula to z często bywa żę tak to się kończy...

 

Ku pociesze Angola po przekładce normalnie się rejstruje - w pierwszej kolejności oczywiście przegląd i trzeba opłacić akcyzę, ps. jest jeszcze inna opcja :)

 

Ps. osobiście najfajniesza buda dla tego motoru to Sunny w 4 albo 5 dzwiach, praktyczny lżejszy i świetnie się prowadzący na ciasnych torach na szybszych niestety mniej stateczny i zbyt nerwowy...

 

Pss. od tej soboty same kurde nieszczęścia a to kot przyniósł do domu krecika, dziś KJSa nie ukończyłem z powodu połamania 2 kół a miejsce na pudle praktycznie miałem zagwarantowane jak tak dalej pójdzie to trzeba odpocząć od wozów i przenieść się na rower :D

 

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2009 20:55 ]

Aaaa odrazu po wycenie nie ma co się poddawać, pomogę wam naciągnąc wóz na jebał psa - jak moją srebrną primę, dam w prezęcie tylny zderzak z niej - odrazu ma wycięcie pod ten tłumik, wóz nie będzie piękny ale praktyczny i we wściekaniu się na torze nic nie będzie stało na przeszkodzie - nie ma co sobie psuć sezonu - chłopaki głowa do góry.

Polatacie jak jest nazbiera się PLN i będzie szukało okazji na jakąś ładną budę

 

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2009 21:14 ]

Ps. tak na szybko takie coś znalazłem, mogło by na teraz posłużyć jako dupowóz a w przyszłości doskonała baza pod VE:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8917911

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8899365

 

Oooooo mam coś ekstra dopiero co wyszło ogłoszenie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8990177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, Coobcio, wszystko pasi ? Może jutro jakąś forsę skołuję, bo na odszkodowanie trzeba będzie poczekać. Ale jest jedno ale.... nie jest czerwona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajcie lepiej lżejszej/mniejszej i nowszej generacj (wytrzymalszej) budy... almera Gti byłaby idealna

Ja też nikomu nie chcę niczego udowadniać :P . Miejska, duża bryka ma być i ma dodatkowo robić dla przyjemności dobre czasy. Do rezultatów GRE to nam wszystkim daleko. Ale Twoja i Coobcia rada jest bardzo powaznie rozważana. Sunny i Almera są dla mnie niestety za małe, mimo, że lżejsze. A co znaczy komfort i osiągi, sam wiesz najlepiej. No i moja dewiza - pure P10 - lubię być wierny. Może jakieś sprytne odchudzenie ostatnich serii, jak się trafi coś wartego grzechu. Pod maską i nie tylko, już nieźle z Coobciem zgrzeszyliśmy :diabel: Pozdro :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek-nie ma co załamywać rąk,emocje opadły-smutna to sprawa,ale najważniejsze części nie ucierpiały,ja jak najbardziej obstawałbym za p10 --bo po sunny czy almerze gti każdy się czegoś może spodziewać a tu taki niepozorny sedanik..zupełnie jak mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po drodze na zlot mielismy kolizje przez karetke ktora nagle zaczela wyprzedzac i wlaczyla sygnal ...niestety sunny ma slabsze hamulce niz p11.144 no i bach w dupcie a ten dalej w juz zaparkowana w rowie maximke i 3 klubowe auta uszkodzone ...kolega z p11 tez chyba szkoda calkowita ...maxima prawie cala a moj sunny tez na zlom ...ale kasy od marca wlozylem i teraz tez szkoda ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co się dzieje, jakaś klątwa :028: Dzięki Bogu, że Nikomu nic się nie stało jak mniemam.

 

[ Dodano: Wto 16 Cze, 2009 19:55 ]

Ale nam okazja uciekła: http://allegro.pl/show_item.php?item=662306218 Próbuję namierzyć kupca. Szkoda, żeby rozebrał na części. :(: Pechowa 13-ka się za nami ciągnie. Sorki, znowu walnąłem z profilu xkarola, bo tam był namiar na Primerkę. :P

 

Jakby ją ktoś namierzył, to proszę natychmiast dac znać. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem komputra wieczorem, a rano było już za późno. Shit :kosci: Próbuję namierzyć kupca. Chyba byłem coś Ci zaległy :D Naprawiam :D W ogłoszeniu było 1700 z zatartym motorem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi wjazdami w dupsko to naprawde jakieś fatum,bo ja czerwoną pare miesięcy temu też tak załatwiłem sobie[ale przeszła dobry facelifting i wygląda ładniej niż przed bumem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po oględzinach. Facet tylko smętnie pokiwał głową. :029: Co, modzona była ? padło w trakcie. Nawet model motora dopisał do protokołu. Zobaczymy, ale optymistą nie jestem.

Chyba Coobcio ma coś w zanadrzu ;). Jak dobrze pójdzie, to może :P:P:P turbo dołożymy i znajdziemy sponsora co by zrobić polskie BTCC :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie, nie martw się :P Właśnie dostałem info od Linka, o szkodzie całkowitej. Jak zwykle najgorsze, co może spotkać tuningowany samochód. Liczy się tylko rocznik i bujaj sie frajerze. Już raz to przerabiałem. Odszkodowanie 3600 :kosci: a naprawa 7500 :028:

Czekam na kosztorys i wycenę. Dowolne OC :fuckyou: Połowa jeździ bez. Dopiero wtedy są jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3600 to jakiś kowal na prowincji by się pewnie podjął. Śmieszne pieniądze za taka szkodę. Jak by to było 5600 to rozumiem. Nieporównywalnie mniejsze szkody miałem w Corolli (też wjazd w d*pę) i dostałem właśnie 5600.

 

Opowiedz swoją historie w topicu o OC i zapytaj o radę. Udziela się tam kilku agentów. Ewentualnie pisz do nich PW itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...