Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek kiedy klikniesz "kup teraz" :?:

Jak zdążymy, to chyba już niedługo. Trzymaj kciuki :P Oględziny najwcześniej w piątek, chyba że PMW lub ktoś z klubu looknie wcześniej, czy warto za tą kasę. Optymistycznie będzie nowy projekcik czerwona II :D Ale za czerwoną łza się w oku kręci :/

jeszcze bullitt znalazł coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8662187

 

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 20:58 ]

Czyli baza P11 GT będzie?

 

te OZ koniecznie w biel ;)

 

Czyli Prima jeszcze Cię podnieca :one: Mnie, sorry, nas też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primera to fajny wóz... sunny także ale wczoraj wziąłem kluczyki od Jarka Clio Sport i pod względem prowadzenia miażdży zarówno primerę jak suniacza ... nie mógł mnie dogonić STI 04' oraz pojechałem 2 motocyklistów po zewnętrznej na wiadukcie ;P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz pojechałem 2 motocyklistów po zewnętrznej na wiadukcie ;P...

:D

 

P11 z VE było by miło :one:

 

Teoretycznie najszybciejsze P10 n/a już było trza by jakieś P11 zrobić :P

 

 

P.S. Tomek czemu nie odbierasz telefonu jak dzwonie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek jakbyś o tej czerwonej gt myślał, to mogę ewentualnie później te 17 odkupić i fruty/silnik z gt :) Jako tako by to pewnie wyszło, a p11 ładniejsza i nowsza "czerwona" :P

 

oj widzę że chyba p11 kombi jakaś sie mocna zapowiada,he??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primera to fajny wóz... sunny także ale wczoraj wziąłem kluczyki od Jarka Clio Sport i pod względem prowadzenia miażdży zarówno primerę jak suniacza ... nie mógł mnie dogonić STI 04' oraz pojechałem 2 motocyklistów po zewnętrznej na wiadukcie ;P...

Przy czerwonej też było paru zdziwionych :diabel: Szkoda, że nie przejechałeś się czerwoną za dobrych czasów ;)

a teraz mamy szansę na:

 

675177163_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek jakbyś o tej czerwonej gt myślał, to mogę ewentualnie później te 17 odkupić i fruty/silnik z gt :) Jako tako by to pewnie wyszło, a p11 ładniejsza i nowsza "czerwona" :P

 

oj widzę że chyba p11 kombi jakaś sie mocna zapowiada,he??

 

:501:

 

To dopiero będzie sleeper :P Ale jak już się ruszy to po całości... nie lubię niedogrzebanych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po szansie. :028: Znowu nie zdażyłem. Już poszła. K..wa, jak pech to pech. Do trzech razy sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiora bracie, nie mam niestety z dnia na dzień, bo chyba dla 370-ki bym zdradził P10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY COŚ ZOSATŁO ZAKUPIONE??

Bryndza na rynku, może next week !!! Jak się wk...ię to czerwona będzie jeździć dalej.

Żal d*pę ściska. Maszyneria chodzi jak marzenie. Tylko buda..., a może i aż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryndza na rynku, może next week !!! Jak się wk...ię to czerwona będzie jeździć dalej.

Żal d*pę ściska. Maszyneria chodzi jak marzenie. Tylko buda..., a może i aż.

ciekawi mnie jak by pochoziła w budzie p11, jest troszkę tylko cięższa ale mogłoby być ciekawiej. choć stoję za p10 murem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co o tym sądzicie? Tylko kasę nie wiem czy zdążę dozbierać. :<

 

 

<a href="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=675177163" target="_blank">http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=675177163</a>show_item.php?item=675177163

 

Mój znajomy się nią interesował, więc miałem okazję się przejechać. Miała jakąś przygodę z przodu, bo:

1. zderzak lakierowany,

2. maska trochę niżej leży z lewej strony (nieznacznie),

3. brak halogenów.

Komora silnika + pas przedni nie wyglądały na robione (okiem amatora).

Do roboty na szybko heble z przodu, poduszki silnika, sprzęgło łapie na samym dole, opony z przodu to slicki. Coś puka przy przyspieszeniu na skręconych kołach. Klima nie działa, mimo iż była napełniana w zeszłym roku, więc pewnie jest jakaś nieszczelność. Nie podobała mi się praca drążka zmiany biegów, trochę nieprecyzyjnie.

Silnik wymieniony, pracuje ładnie, podobno ma ~100k km przelotu, całe auto ~220k km. W poprzednim, po 3 miesiącach od zakupu, obróciło panew.

Wnętrze, zawieszenie ok, za tą $ warta uwagi. Wygląda b. dobrze, bez oznak rudej.

Opony o profilu 40 to nieporozumienie, P10 GT - 30mm na KYB Ultra SR to przy niej limuzyna.

Sprzedający nie ściemnia. Fura stoi w Ząbkach (stała, ostatnio jej nie widuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, szukamy dalej.Późna P10 z klimą to byłby ideał.Może warto poczekać???

Razem z Coobciem włożyliśmy tyle serca w czerwoną. Nie można tego zmarnować. Tally Ho!

Ta P11-ka bardzo mi się podoba optycznie.!!! Tylko ta masa !!! Co z osiągami. Tylko TURBO bez jajec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtomek, czemu nie można wysłać do ciebie info na pw? Nie chciałbym zaśmiecać tematu, a mam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtomek, czemu nie można wysłać do ciebie info na pw? Nie chciałbym zaśmiecać tematu, a mam pytanie.

Coś się z forum porobiło. Dawniej bezproblemowo PW chodziło. Dawaj na otwartym forum. Pozdro !

tel. 695 663 720, zadzwoń lub sms. W podpisie było, ale jak oponki dołożyłem, to się nie zmieściło.

Jeszcze e-mail: t.jedrzejec@lot.pl, albo t.jedrzejec@wp.pl

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapecie P10 eGT. Brak zdjęć. Może trafię, tylko drogo jak cholera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...