Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi. Szukam cały czas. Nikt ze sprzedających nie wie, że motor, zawiecha i wydech mnie nie interesują. To podraża sprawę, bo sprzedać częsci nie jest łatwy. Może do soboty x-y dadzą radę. Ale na Ryki nie zdążymy. Szkoda. Żałuję, ze nie shamowałem po stłuczce. Coobcio namawiał, ale nie miałem nerwów.220/220 !!! będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tutaj masz tania czerwoną p11 http://www.otomoto.p...how&id=C8938231

 

tylko nie wiadomo jak to na żywo wygląda , ale widzę brak halogenow

Progi zrobione na czarno "barankiem" :blink: aż nie możliwe żeby była w tej cenie i nic jej nie dolegało.

Wiemy że mechanicznie może nie być idealna,

ale nie sądzę po zdjęciach żeby wytrzymała przeszczep bez dodatkowych inwestycji w zawias, hamulce itd.

Wygląda na mocno zjechaną.

Edytowane przez wieshaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta powinna wytrzymać: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9496510

Wiem, że się sprawa ciągnie długo, ale na układy nie ma rady. No i jeszcze przeszczep i takie

tam historie. Jak myślę o złomowaniu czerwonej, to mnie serce boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta powinna wytrzymać: http://www.otomoto.p...how&id=C9496510

Wiem, że się sprawa ciągnie długo, ale na układy nie ma rady. No i jeszcze przeszczep i takie

tam historie. Jak myślę o złomowaniu czerwonej, to mnie serce boli.

Jak ją weźmiesz to może tą benzynkę co jest w środku ja wezmę do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta powinna wytrzymać: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9496510

Wiem, że się sprawa ciągnie długo, ale na układy nie ma rady. No i jeszcze przeszczep i takie

tam historie. Jak myślę o złomowaniu czerwonej, to mnie serce boli.

 

 

ależ broń boże znam człowieka - koleś ok, ale widziałem auto na własne oczy chwilę po zakupie ... nie chciałbym żeby kupił ją ktoś z klubu

nic nie powiem na jej temat bo nie chce człowiekowi psuć interesu niech pchnie gdzieś dalej poza NKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ broń boże znam człowieka - koleś ok, ale widziałem auto na własne oczy chwilę po zakupie ... nie chciałbym żeby kupił ją ktoś z klubu

nic nie powiem na jej temat bo nie chce człowiekowi psuć interesu niech pchnie gdzieś dalej poza NKP

Dzięki PMW !!! stopping, co się odwlecze, to nie uciecze. Teraz ma być zdrowa buda z klimą i wszystkimi bajerami na poziomie Primery P11. Nie 144 i nie hatchback. :D No i maksymalny rocznik. Pozdrawiam wiernych kumpli z NKP :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mr.Spok. Lukniem, to może łykniem. Dzięki za czujnośc

Nissanowej braci. Dzisiaj xkarol wraca z Władka,to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mr.Spok. Lukniem, to może łykniem. Dzięki za czujnośc

Nissanowej braci. Dzisiaj xkarol wraca z Władka,to zobaczymy.

Coś ze skryptem nie tak. Nie można updejtować swojej własnej odpowiedzi.Przynajmniej u mnie.

Wracająć do tematu. Kiera z Micry, d*pa z 2,0 SLX, nie wiadomo, czy klima na chodzie.

No i jeszcze w komisie, 350 km od wawy. Ciężko będzie dyskutować z komisem. Ale zobaczymy.

Generalnie można z tego poskładać cusik. Pozdro, czerwona się czai ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie chodzi o zdrową budę a nie niuanse typu, że znaczek na klapie jest z innej wersji i kiera z innej. Jeżeli nawet miała jakąś przygodę (nie ćwiartkowanie itp oczywiście) i została porządnie zrobiona to warto się zastanowić czy nie zostały naprawione elementy, które w bezwypadku są już spróchniałe albo zaczną próchnieć po zimie. Fakt, nie zauważyłem, że to komis więc pewnie negocjacja ceny niewielka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek, oczywiście masz rację. Jak da radę, to w czwartek z xkarolem się wybieramy. Wcześniej nie da rady niestety.

Pewnie miała przygodę, ale nie taką jak czerwona. Reszta do łyknięcia. Jakby co, to oprócz motorowni, cały środek będzie z czerwonej. Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby nie było na mnie jak okaże się szrot ;) Trochę to daleko jak sam napisałeś i bez rozeznania tematu podróż to loteria.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem się uda. Blacha podobno super a klima do napełnienia.

No i wszystkie bebechy w dół. Muszę z Coobciem dogadać. Tylko ten kolor.

Chyba przemaluję po całokształcie. Również pod machą. P10 Invitation. This is it!!!

 

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C7/60/15/C7601526_3.jpg

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze poszukiwania budy nadal trwaja, ja mam bude do P10 ale chyba raczej Ci nie zaiteresuje ;/ zobaczw moeje prezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma, dwa metale i już. W środę lecimy do Szczecinkowa. Może będzie O.K. Bo na zdjątkach wygląda bardziej niż nieźle. Jak sie zdecyduję na przemalowanie, to będzie double protection.

Nie wiem jak podwozie, ale zobaczymy. Ma być max P10 i niestety ......turbo soon :D :D :D

p.s.

bryka zarezerwowana i może jutro będzie w Wawce :P Jadą xkarol i cegła.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszystko będzie jasne. xkarol jedzie po brykę, a potem coobciogarage. A tak niewinnie wygląda :lol:

Zapłon podpiłowny i wałeczki do regulacji plus strojonko.

Oj bedzie się działo :D 215 KM do pobicia !!!!!

p.s.

PMW lub ktokolwiek,kto może pomóc przy rozsądnej kasacji czerwonej z odzyskiem części w świetnym stanie, to proszę o kontakt 695 663 720.OC mnie dobiło i jeszcze mam w d... dostać? Co za kraj, co za prawo. Człowiek traci samochód i jeszcze ma go zezłomować , a części sobie sprzedać. Kompletna paranoja. A co z różnica na wadze :angry:

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła proszę Ciebie Wisła się kłania, albo pociąć toto diaxem i do skupu

 

PS. niedaleko karczewa są takie fajne miejsca

blota_wisla_ku_wawie_1365.jpg

:rolleyes:

Edytowane przez PMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D Liczyłem na coś więcej :P Bez żartów. Jeszcze trzeba odubezpieczyć i odrejestrować. Trochę mniej śmieszne.

p.s.

znam okolice, czerwona stoi na podwóreczku w Falenicy,.... niedaleko :(

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

Są 2 sposoby

1. Sprzedać auto jakiemuś fikcyjnemu Niemcu

2. Troche chamskie, przejść sie po cmentarzu i sprzedać jakiemuś świeżemu nieboszczykowi.

 

Ale pierwsza metoda jest najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...