Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
xtomek

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki

Recommended Posts

zuru82

Chyba ktoś tu nie chce być wyprzedzony przez P11.144 na trasie hehe. Gratuluje Tomku zakupu i pozdrawiam.

O której P11.144 mowa? ;) U mnie jeszcze projekt nie skonczony, czeka az Coobcio znajdzie chwilke aby sie nim zajac ;)

Gratuluje zakupu rudej :D Choc Karol mowil jak z nim gadalem ze Wisniowy kolor :P Musze zobaczyc w realu :)

Toio

O której P11.144 mowa? ;)

Póki co wiem tylko o dwóch takich projektach z turbo na pokładzie :D:D

bodek_n14

Jeśli stan ze zdjęć odzwierciedla rzeczywistość to ładna sztuka się trafiła. Błyszczy się jak psu jajca ;) Po długich poszukiwaniach zabawa się zaczyna. Gratuluję!

xtomek

Ale to bedzie ścichociemniacz. Wywalamy wszystko co za dużo wazy. żadnych cudeńków.

Zawiecha jest O.K. , ale jeszcze nie wiem jaka. W razie co czerwona daje.

Motor,skrzynia, dolot, wydech i hamulce z czerwonej. Dołożymy szyberdach i elektryczne

lusterka z czerwonej. będzie trochę do zrobienia. W przyszłym tygodniu dajemy grata do Coobcia,. :D No i klimę napełnimy. :D

DiLGT

Czesc, ja mam takie pytanie jak wypada trakcja w tym aucie? jezdzisz nia wogole szybko po ulicach czy tylko na 1/4mili? Przy zmianie silnika GT na VE byla potrzebna zmiana skrzyni biegow, polosi czy przebobow?

xtomek

Czesc, ja mam takie pytanie jak wypada trakcja w tym aucie? jezdzisz nia wogole szybko po ulicach czy tylko na 1/4mili? Przy zmianie silnika GT na VE byla potrzebna zmiana skrzyni biegow, polosi czy przebobow?

Autko jest miejskie do 4400, a potem hulaj dusza, piekła nie ma. VE ma zmienne fazy. Mozesz spalić 7l na trasie i 20l na wyścigach jak grzejesz do 8300 na ćwiarę.Specyfikacja w podpisie. GT wyrabia wsio.

Edited by xtomek

lukas

oj xtomek wreszcie projekt znowu rusza,super-tylko strasznie długo poszukiwania trwały :lol:

xtomek

oj xtomek wreszcie projekt znowu rusza,super-tylko strasznie długo poszukiwania trwały :lol:

Jak dobrze pójdzie, to czerwona zostanie w rodzinie z SR20De 110 KM jako dupowóz. Prawie jak u Coobcia. Już kiedyś miałem 3 Primery na stanie. Jakoś wyrobiłem. Czerwonej po prostu szkoda. Jest jeszcze jedna opcja. Może turbo pójdzie do czerwonej po porządnej naprawie, a ruda zostanie N/A. To dopiero była by parka. :P

Ruda będzie śmigać, że niejednemu szczena opadnie. Jest salonowa i bez korozji.W sam raz do biegania.No i jest/będzie lżejsza od czerwonej.

Pozdro :D:D:D:P

Edited by xtomek

xtomek

Jak dobrze pójdzie, to czerwona zostanie w rodzinie z SR20De 110 KM jako dupowóz. Prawie jak u Coobcia. Już kiedyś miałem 3 Primery na stanie. Jakoś wyrobiłem. Czerwonej po prostu szkoda. Jest jeszcze jedna opcja. Może turbo pójdzie do czerwonej po porządnej naprawie, a ruda zostanie N/A. To dopiero była by parka. :P

Ruda będzie śmigać, że niejednemu szczena opadnie. Jest salonowa i bez korozji.W sam raz do biegania.No i jest/będzie lżejsza od czerwonej.

Pozdro :D:D:D:P

Niestety, to jednak jest koniec przygody z czerwoną. Remont i inwestycje są w tym przypadku nieopłacalne.

Pozdrawiam wszystkich fanów czerwonej, tak licznie odwiedzających jej temat i proszę o jego zamknięcie :angry:

Tomek

:closed:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this