Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, jak będę gotowy to dam znać. Sunny to nie primerka, ale BMW-ice co niektóre można zjeść. Sam sprawdziłem. Spocik u Coobcia był gites. Pozrawiam wszystkich nissanowariatów!!!

 

[ Dodano: Nie 22 Cze, 2008 16:27 ]

Zawsze sprawdzic sie mozna ;-) czy ta p10 cos zdziała

Nawet jak nie zdziała, to zostaję pure P10. I tak jestem happy jak 90% ? fur w mieście bierze lanie od czerwonej. A sunniaczki też lubię, bo miałem jednego.

 

[ Dodano: Pią 27 Cze, 2008 16:51 ]

No i pójdzie wydech od Coobcia ze srebrnej i będzie najszybszy wolnossak Primerowy

 

widzę, że rośnie mi konkurencja :)

 

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu jakoś Coobcio znajdzie chwilę by ogarnąć moją. Ciekawe czy duża przepływka coś da czy trzeba będzie myśleć o nowym kolektorze.

 

Z Sunny nie będzie tak łatwo, cytuję Dr Nismo "lekka buda działa cuda" i wszytko w tym temacie

 

Wszystko w rękach Coobcia, zgłosiłem akces na przyszły tydzień, może się jakoś wyrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spoko spoko niebawem wlecimy na grubo :)

Ps. Na te chwile osiągi masz zbliżone do Acorda Type-R a więc można płynnie podróżować... ale wiem jak to jest człowiek szybko się przyzwyczaja i jet mu wciąż mało - widzę że ta choroba dotyka nie zależnie od wieku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyka i jest chyba nieuleczalna :D , a z :P tym wiekiem... daj se siana ;) jeszcze trochę i będzie najszybszy wolnossak w mieście :), chyba że sunniaczki mnie złoją :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę i będzie najszybszy wolnossak w mieście :) , chyba że sunniaczki mnie złoją :diabel2:

 

dodał bym jeszcze kilka innych autek. Na pewno jest to najszybsza P10 w Wawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny jak ..Paw, ale...pożyjemy , zobaczymy, Porsche to nie jest, ale te 90% mi wystarczy, jak na zrazie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to najszybsza P10 w Wawie

Juniora jest szybsza o wydech... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość junioor
ale Junior nie jest z Wawy? :D

 

jeszcze przez 2 tygodnie będę się rozbijał po Wawie i okolicach

 

musimy sie z tomjedrz jakoś ustawić i w końcu wyjaśnić wszelkie wątpliwości ;)

może piątek po spocie??

 

 

niestety od połowy lipca zawieszam dalsze dłubanie na minimum 9 miesięcy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu... czyżby armia? Mi się chyba upiecze, mam odroczkę do lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zdążymy przed....., :D Co proponujecie, bo po wczorajszych wyczynach xkarola jestem gotów nawet bez wydechu :P S14/240 KM prawie równo na S.

Piąteczek O.K. / Che, Che wreszcie dowiem się gdzie jest S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gites, jak już powiedziałem sunniaczki bardzo lubię- zwłaszcza takie mocne :diabel2:

Cholera, ale On ma VE !!!!!!!!! Pane Boh zmyluj po ukrainski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe , mozesz jak chcesz, zreszta co tam moje sunny moze zdzialac ;-) moze to beda jedyne VE na spocie ;-)

z VE może ....DUŻO !!!

junioor

& wydech 2,5 " by EL-TEC :-)

a ja bez !!! nie zdązymy w tym tygodniu. Coobcio busy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Nissaner

A jak tam z ECCS, czyli kablami, elektroniką... wszystkie kable na nowo ciągnięte?

 

Też bym chciał takie cacko - albo SR20VE 20V z 6-cio biegówką, albo SR20VET z X-Trail'a GT (ciekawe, czy zutaj też RS5F32A by pasowała) , albo SR20DET z RNN14... a tak naprawdę, to P10 4x4... :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...