Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem czerwoną na youtubie. Jak poćwiczysz starty to raczej szans mieć nie będę :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14

podaj namiar na PW, bo to pewnie kumple xkarola skręcili. A starty potrenuję :D

sorki, już znalazłem: http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

p.s.

nie sugeruj się, bo ja ciągnę prawie do odcinki na 2-ce i 3-ce jak jadę do roboty o 5.30. Jak można oczywiście :P Jest du...żo szybciej na każdym przełożeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakoś nie długo po weekendzie trzeba będzie nagrać coś świerzszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w gwoli wyjasnienia to bylo z pasazerem 100 KG + caly bagaznik ... okolo 200 kilo bez sensu ... a co do 200 sx-a to okolo 230 ps i lekko slizgazjace sprzeglo ... dostalem o 1.5 dlugoci. ;) jednym slowem jest bardzo ok ;) wydech i przeplywka i bedzie kocurek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakoś nie długo po weekendzie trzeba będzie nagrać coś świerzszego :D

Łoj tak tak tak :D

Hi czerwona u Cooby, walczymy o 200/200, może się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voyeuryzm kwitnie :Dwieshaq, roki, może jeszcze ktoś. Wszyscy widzieli, tylko ja nie...

No może jutro, nie tylko zobaczę czerwoną, ale..... ;) Trzymajcie kciuki za Coobcia mastera i moje pierwsze Ryki :D Może nie będzie za głośno, aż się boję :fuckyou2: proszę pamiętać, że to mój debiut, jakby co :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, może za parę dni, ale na Ryki finansowo nie zdążę :029: xkarol ma 2 dobre 205/40/17 Bravurisa na balkonie, ale nawet na tyle będą zamulać. No i dużo cięzsze felunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem reklame Providence - brzmi zachecajaco, zadzwon i zamow :diabel:

 

:D

 

 

 

 

 

 

(jakby co mam kumpla w windykacji, to opózni troszke splate)

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Provident - chyba cię z żartó p...... ło, może ktoś pożyczy cósik dobrego na dzionek,dwa a potem się dogadamy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie 15 i bardzo ładnie chodzą :) Ale są do wymiany. Wiem.

 

[ Dodano: Sro 23 Lip, 2008 21:08 ]

o 17 zapomnij :-) nawet nie spiszczysz :D max 15 cali i jakies dobre miekkie gumy

Co byś polecił, bo mysle o tym :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tomjedrz dotarł bez przygód do domu, wóz zyskał tyle na dynamice że trzeba wykazywać się niezłym refleksem by nadążać ze zmianą biegów bez piłowania na odcince, no chyba że się tak zestarzałem... :)

A to za sprawą poniższych modów:

240720081691.jpg

240720081673.jpg

240720081684.jpg

 

Całości nie widać na foto więc tak na pokład wjechało:

- cały wydech przelot fi 63,5mm ze srebrnej

- kolektor SSAC 4-2-1

 

W skrócie powiem że jest męsko a jeszcze do poprawy mamy dolot i strojonko na które już nie było czasu... tak jak jest wóz wystartuje w Ułęrzy (koło Ryk) w tę sobotę.

Myślę że przy wprawnej ręce Prima powinna bez trudu wykręcić "14" no ale nie zapeszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio:jaja sobie ze mnie robisz :D:D:D sam mnie podpuściłeś, żeby było słychać na tych Twoich Stanach Zjednoczonych :P a kto by Ci podziękował ;) jakbym nie dojechał :?: No chyba z powodu braku paliwa :P

p.s.

do poprawy mamy dolot i strojonko na które już nie było czasu.

i dopiero wtedy zrobimy wykresiki :)a teraz Ryki ;)może hondziarze-z całym szacunkiem- się trochę zdziwią, ale w Profi Max jest trochę mocniejszych autek niż czerwona. Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zaczyna to wyglądać :) Już się niczego nie czepiam, zacny wozik :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero będzie, a xkarol dostanie w spadku :D stare gracisko, lepsze niż wszystko ;)

 

Nazwa eventu Typ eventu Zgłoszony pojazd Opłata tak26 lipca 2008 Otwarty Puchar Polski WST Runda III 1/4 mili Nissan Primera GT (WF 78625)Tak Oj bedzie się działo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że te 3 hądy powyżej 200koni w tym type-r 300koni, 2 clio 170-180km, i fiesta 188 kucy.... :diabel:

primera jest za cięzka... musisz cośz tym zrobić... pożycz kubełek i pasy od kogoś - reszte wywal z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalę co będę mógł. Ale kubełka nie mam od kogo pożyczyć. Dzisiaj po południu będę się bawił z czerwoną. Zobaczymy. Przecież to tylko debiut, a autko nie skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...