Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie jakiś konkretny wydech-na seryjnym to chyba nie miało odpowiednich osiągów...jak bardzo głośno jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cicho :)

Ps. znam już jeden czas z przejazdów 15,166 sek no mój rekord ze srebrnej pobity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zostało. 15,166 Później zrobiło się gorąco i czasy były rzędu 15,500. Ale... pierwszy próbny przejazd, jeszcze bez wydruków, tylko tablica świetlna, dał rezultat 14,875 :D Musicie uwierzyć na słowo. Bez dobrych kapci, primerka dostaje troszkę na starcie. Wszystko było wywalone oprócz przedniego fotela. Nie byliśmy z xkarolem do końca, bo już wiadomo, co trzeba poprawić. Ale, jak na tak ciężki wóz to jesteśmy baaa....rdzo :D zadowoleni.

Myślimy że Coobcio także. Zdjątka + wydruk za jakiś czas, jak się ogarniemy. Już są:

p.s.

organizacja imprezy pod zdechłym azorkiem. Każdy jęździł jak chciał, jak mu się udało dostać do kolejki. Eliminacje przerywane pokazami organizatorów. Zero informacji. Ale klimat imprezy bez zarzutu. Na razie tyle. :P

pzdr dla NKP i Power Teamu

229043c95b087285m.jpg

a11a02fa7db28465m.jpg

dff4494f2e819bddm.jpg

f8ed0c09dd9e10dem.jpg

2d832925b2c0ee81m.jpg

e0a7a739364d0926m.jpg

2bff8caf0b44ec13m.jpg

a9a298815b0d4ca5m.jpg

 

No, jeszcze jak zmienimy kapciochy i Coobcio wstawi jakieś diwajsy/przepływomierz + strojonko, to IV runda WST będzie nasza. Trzeba mierzyć w 13,500 niestety :fuckyou2: . Ale to będzie baaaa...rdzo trudne :diabel2: No i woza odciążyć bardziej. ;) biała hondziawka jednak nas zrobiła o 1,5 długości :< 170 na zejściówce, trójeczka.

 

[ Dodano: Sob 26 Lip, 2008 19:09 ]

Jest cicho :)

Ps. znam już jeden czas z przejazdów 15,166 sek no mój rekord ze srebrnej pobity :)

No to chyba nie daliśmy ciała :one:

tomjedrz i xkarol

z tym ZX-em było ciekawie, bo dopiero od trójeczki od...ił jak rakieta. Nissan rulez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica wciąż czeka na Ciebie :D Musisz sie przejechać osobiście na lewym - ja nie jadę, bo się boję :D:D:D

 

[ Dodano: Nie 27 Lip, 2008 09:25 ]

pozdro za trzymanie kcióków, ależ ta małpa jeździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjedrz powitał mnie stwierdzeniem że czerwona już jest prawie tak głośna jak moja:) dzwięk jest kozacki wcale nie za głośno, noi szykuje nam się mocny lider wśród Primer:)

ja czekam na hamowanko może być ła :) dnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamowanko też, ale trzeba pomyśleć jak poprawic ET. Trochę mnie wciagneło po Rykach :P

Z tak dużą bryką, wcale nie będzie łatwo :028:I tak było zdziwo, że coś takiego startuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko mierzysz -zejść takim autem do 13.500 bez 250-260kucy chyba bedzie ciężko-ale i tak gratki-fajnie że jest szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymizm wrodzony, a Coobcio na pewno pomoże. Jeszcze z 5 KM można dziabniąć. Fotele z przodu won i kubełek.Może te 200/200 się uda, hamowańsko obowiązkowe :D No i OPONY!!! Gdybyśmy z karolasem zmieili tył na przód, to oficjalna 15 by padła :P jak w pierwszej próbie, bez wydruku :P

Cholernie dużo zleleży od temperatury i wiatru, a wiało jak cholera.

p.s.

podobno o 23.00 na cargo jest vendetta, xkarol zabiera czerwoną :(

 

[ Dodano: Wto 29 Lip, 2008 07:16 ]

Jest jeszcze filmik:Na tablicy widać 15,200 :D:D:D ,ale też jeszcze bez wydruku! http://www.stroker.pl/page/19/video/60/d/0/ Polecam stronkę ze świetnymi jakościowo filmikami i forumkie, co dopiero rusza :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalismy tylko na ET bez RT dlatego taka roznica w starcie ... lepiej gonic, niz uciekac :) po czsach widac ze prima zrobila 15.200 a sejak 15.700 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a kto prowadził auto w końcu na tym filmiku...Ty czy staruszek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam staruszka ;) Przyjedź tylko do Warszawki, a będziesz siedział na prawym :D:D:D

 

[ Dodano: Wto 29 Lip, 2008 19:02 ]

Jechalismy tylko na ET bez RT dlatego taka roznica w starcie ... lepiej gonic, niz uciekac :) po czasach widac ze prima zrobila 15.200 a sejak 15.700 ;)

No i prima jest ciężka, a mody nie skończone ;) dla jasności - sejak to wydmuszka i dużo... koniów~150? nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam staruszka ;) Przyjedź tylko do Warszawki, a będziesz siedział na prawym :D :D :D

z przyjemnością :one: ...a jak uznasz, że czerwona staje się dla Ciebie za wolna...zapraszam na prawy do mnie hehe

No i prima jest ciężka, a mody nie skończone ;) dla jasności - sejak to wydmuszka i dużo... koniów~150? nie wiem.

Ale i tak jest nieźle tylko ok. sekundy gorzej niż Alanos :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draniuuuuu... ale z Ciebie jajcarz, na pewno nie wsiądę :D Ale jak Ania będzie prowadzić, to czemu nie?

p.s.

za dużo gorzej, ale 14-ka też była :diabel2: rano chłodniej, mniejszy wia :P terek no i w Ułęży jest pod górkę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ania będzie prowadzić, to czemu nie?

obyś się nie zdziwił :D ...Ania na Zlocie niezłe prędkości moim blue majtkiem osiągała :))

Dopingujemy Cię mój drogi i trzymamy kciuki za kolejne występy :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki:D , ale mnie wzięło. I Karola tyż ;) przepływka z P11, nowy dolot CAI Coobcia, strojonko, fotele out,oponki i w następnych wyścigach w Ułęży powalczymy :D

o tę sekundę- jest do zrobienia :D:D:D No i chyba kubełeczek - mamy miesiąc na powalczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj jutro czerwoną na spalarke,z chęcią popatrzę co potrafisz...ja będę po 20.30 swoim rosso czerwonym sunny :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bylem na S i na C okolo 22.30 / 23 , ale po wczorajszym mexyku na C oblawy same :) wiec przez tydzien pozamiatane :) ale dali wczoraj popalic niebieskim na C :) haha samochodow chyba ze 150 i same kocury :) w rykach takiej ekipy nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a to takie zdjecie prezent ;) no i stwierdzam ze standardowe tarcze i klocki przy tej mocy juz sa za slabe ... trzeba pomyslec ;)

dsc00140ov2.th.jpg

dsc00139ik3.th.jpg

identycznie jak u mnie, klocki scieraja sie nie rowno ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścierają się nierówno bo macie zaciski do regeneracji. Przed założeniem nowego kompletu trzeba to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...