Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko filtr paliwa do wymiany, limiterek poszedł dzisiaj na 8200 i jakieś ostateczne dostrojonko przed Modlinem. Coobcio jeszcze chce czerwoną na suchym asfalciku posprawdzać . :)

p.s.

już wymieniony na oryginalny japoński z robaczkami na puszce. Stary wyglądał fee.... :030:

Dostrojonko jutro, tylko niech k... mać ktoś zamówi słoneczko i suchy asfalt. Czerwona jeździ coraz ...lepiej :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade z Coobciem, jutro po południu. Wystarczy jakieś 50 km suchego asfaltu :D:D:D

p.s.

dzisiaj raniutko delikatnie pokręciłem do 8000. Obrotek na czerwonym a czerwona

zap....la "cichutko" jakby zapomniała o odcince. Ale radocha.

dzisiaj po południu dostroiliśmy czerwoną do pełnej odcinki czyli 8200 i wreszcie dół, tak, że falowanie obrotów na małym gazie ustąpiło. 800 jest O.K. Zużycie paliwa rewelacyjne, na poziomie 9l/100km w mieście :):):) , a jutro.....full zawiecha ze srebrnej i rozpórka :D:D:D ,czerwona powoli zaczyna szczerzyć kły :028: Jedziemy zdobywać ;) Twierdzę Modlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę dojdzie jeszcze full garniturek zewnętrzny z polerowankiem, naprawą wlotu i tą pieprzoną korozją tylnego, lewego nadkola. I cały czas kombinuję skórzane czarne wnętrze-takie mi sie najbardziej podoba- oraz naprawa/wymiana listew progowych z GT. No i czerwony kubełek na WST bo na SSS nie można nic wyjmować z wnętrza - oprócz koła zapasowego w street-cie ;) oraz wyścigowe slicki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam popieram robienie aut typowo streetowych,takich z pełnym wnętrzem-przecież na ulicy takich najwięcej się toczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze....nie ;) Dzisiaj od rańca walczyliśmy z Coobciem i udało się zrobić przód. Z tyłem było gorzej, bo bez palnika się nie obędzie. Ale... już Junioor nie będzie mi sie śmiał w twarz, że przód jest wyżej niż tył. Będą zdjątka, tylko poźniej. Cooba obiecał podesłac, jak kondycyjnie wytrzyma. Jutro się ściga i musi sie wyspać.

p.s.

koni-przód, bilstein-tył /będzie soon / i rozpóra :D:D:D Gracisko skręca jak ... czołg przyklejony do podłoza :)

o prawym wahaczu którego nie było, nie wspomnę! Niektórzy wiedza, że niestety mnie wciagnęło :028:

014c30f13a8ae155m.jpg

619bf569e79f449dm.jpg

3fd4e52103b2767fm.jpg

83a39b5bb7967593m.jpg

7325b0d909b1f3e9m.jpg

231d2fbf9e27fe70m.jpg

5971aca2a8fc82d9m.jpg

242a2ebbab8ee407m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio powiedział. że wystawi ten okaz na Allegro :D Spoko, przeszczepiona nówka pewex ze srebrnej.

p.s.

nie pozwoliłem zrobic zdjątek wahacza :zdziw: ale resztę zdjęć macie dwa posty powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze jakieś ładne koło do tego i będzie malina :)

Te felgi są lekkie, i na 1/4, potem jeszcze coś pokombinuję. jak zmienię tył zawiechy,

to może i zakręty dojdą. Trzeba się pouczyć, późno zacząłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach w czerwonej bardzo nie rzuca się że poszła 3cm w dół za to na srebrnej bardzo widać 3 do góry :diabel2:

:diabel2:

nówka pewex ze srebrnej
:diabel2: :one:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodzik się dopiero układa, no i pełny śmiecia bagaznik, łacznie z bilsteinami na tył. Dopiero wtedy zobaczymy, jak to będzie wygladać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach w czerwonej bardzo nie rzuca się że poszła 3cm w dół

nie rzuca się?...zobacz fotkę w opisie Tomka ;)

Trzeba się pouczyć, późno zacząłem :P

jak to mówią...stary ale jary :D

powodzenia w startach na 1/4 bo jeszcze długo nie będę miał kiedy czerwonej zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj sesyjka zdjęciowa się udała, może będzie lepiej, widać jak toto, teraz moje czerwone kochanie wygląda naprawdę . No i drobiazg, jak ślimakiem wjeżdżałem na Siekierkowską z Patriotów, tam jest ciaśniutko, to przy 70, czerwona nawet nie zapiszczała, tylko moja pieska była przerażona- żona też :D Zdjątka będą za godzinkę

77b2a98f296596c6m.jpg

d7ae2783e9c02505m.jpg

3a3647536575b19fm.jpg

5ecea90312e04542m.jpg

8f8afc4d5ef879b7m.jpg

Może nie na wszystkich zdjęciach dobrze widać, ze jak 1 osoba wsiądzie to czerwona jest od razu drapieżna. Te 8200 to jak w rakiecie, nawet wieshaq tego nie spróbowął .Bosko :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że zupełne inne auto :) I aerodynamika z lekka się poprawiła (cenne setne sekundy na 1/4). Kiedyś Ci mówiłem, że przód za wysoko... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo czasik udało się poprawić o jakieś 30 tysięcznych sekundy no i Tomek osobiście go poprawił, tak więc ze złamaniem 15 sek nie powinno być najmniejszych kłopotów :D

Ps. wpadnijcie kiedy no do mnie to się przejadę na swoim starym zawiasie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o mnie chodzi, to prawie 0,5 poprawiłem. Inne rezultaty były Karola. Masz oczywiście jazdę jak w banku. Próbujemy zawias dokończyć, może zdążymy , i .... może w Ryczkach się spotkamy. Tam nawet ścigaństwo czerwoną możesz uskutecznić ;) A zakręty kiedy tylko chcesz :diabel:

 

[ Dodano: Wto 30 Wrz, 2008 17:58 ]

 

wpadnijcie kiedy no do mnie to się przejadę na swoim starym zawiasie :one:

Zawias z tyłu będzie zrobiony do jutra. Tak, że wrazie co, pełna radocha do objeżdżenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj do Ryk w sobotę. Nie pożałujesz ;) Będzie monia, Coobcio, xkarol, bullitt no i ja. Może ktoś jeszcze. Kazdy wóz techniczny mile widziany :P Chyba, że się ktoś dopisze na fotokomóry. :D

p.s.

dupcia w czerwonej już zrobiona, zawias sport jak sie patrzy! :D Startujemy obaj z xkarolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...