Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SR20VEczerwonaSMT6.jpg

No elektronika niespełna 1,5h temu została zapodana, wstępnie wystrojone z OSĄ - "od przystanku do przystanku" zmienne fazy odpalają się przy 4400 - uśmiech gwarantowany, jeszcze tylko ten cholerny seryjny wydech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale ona /już/ jeździ. Coobcio, jak zrobiłeś filmik z Alei Stanów Zjednoczonych, to daj tutaj!!! Z dźwiękiem oczywiście.Olej wymieniony na Mobil1 5/W50 z filtrem z P11 oczywiście i..........xkarol zabrał mi samochód :P Miej mnie Panie Boże w opiece ;)O wydechu będę pamiętał, może jeszcze przepływomierz a P11 i zimniejsze świece. . A potem hamowanko :DRossi piszesz się :?: Na następny Borsk na pewno zdąże :one:

Idziemy w kierunku 200+... HP / 200+... Nm :diabel: I to bez turbo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik mam z telefonu słabo wyszedł, trzeba by powtórzyć nasze spotkanie i coś z aparatu bardziej ambitnego skręcić :D

Tak czy siak na zewnątrz mimo seryjnego wydechu (tylko brak kata) i CAI ryk jest dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś sugerujesz ;) Jeszcze masa rzeczy do zrobienia. Jak kasa pozwoli, to czemu nie.

:D Sorki, walnąłem z profilu xkarola :one: tomjedrz

p.s.

Coobcio, daj ten fimik, a potem powtórzymy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem parę zdjątek - myślę, że się spodobają.

 

440adf82f070472dm.jpg

 

75d3b1a2c649c94am.jpg

 

8c75b801deff0932m.jpg

 

def3e9d7d95613a0m.jpg

 

c8022385f8823108m.jpg

 

a585be284bd60b41m.jpg

 

7a5e81a5b844f4c5m.jpg

 

51a052aa68994fbem.jpg

 

e6f988a8b638367fm.jpg

 

1c814bf29e85c837m.jpg

 

89347da0dc038843m.jpg

 

0ae6903da7464f69m.jpg

 

Podziękowania nieformalne dla Coobcia, czerwona jeździ wspaniale, ale to jeszcze nie koniec :diabel: O czarnej też pomyślimy - nie powinna być gorsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom obowiązkowo lekka gleba przodu (~30mm) i będzie nie za nisko, poprawi sie prowadzenie i przede wszystkim wygląd stanie sie bardziej rasowy.

 

Według mnie auta w których przód stoi wyżej niż tył nie wyglądają ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, wydech, zawiecha, świece .... zrobimy. Po angliczaańsku step by step.

p.s.

ale radocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie dyskretnie nie po wiejsku :one: body kit wymaga poprawek :) do dzieła konie już są !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzieła, czerwona będzie cichociemna , żadnych cudeńków-tylko naklejeczki czarne nissanclub.pl i nic więcej.No, może mała naklejeczka SR20VE na tył woziku- może się ktoś domyśli, o co biega :diabel2: , którą zmajstrowałem w robocie. :D Nawet znaczka PRIMERA nie mam na tylnej klapie :):D , body... masakrea, trzeba to zrobić od nowa lub elegancko poprawić. No i trochę poprawek lakierniczych i full polerowanko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie auta w których przód stoi wyżej niż tył nie wyglądają ładnie.

 

... wygląd to ostatnia rzecz... najważniejszy jest handling ... jak usłysze że ktoś obniża auto tylko po to żeby ładniej wyglądało to niech jeszcze wheellspiny kupi...

i krzyżyk mu na drogę...

 

a to że przód jest wyżej niż tył (inna odległość między nadkolami) to już taka konstrukcja auta jest...

tutaj masz taki przykład <bag>

601015117_b966438400.jpg?v=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem parę zdjątek - myślę, że się spodobają.

oj podobają się... i to bardzo :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś to wyczytałem, ale poradzę się najpierw fachmanów. Znam kilku. I Coobcia oczywiście :) Ale najpierw wydech i .... podłączenie klimy w czarnej xkarola. Dołożyłem parę nowych zdjątek w opisie - zapraszam :)

 

[ Dodano: Nie 08 Cze, 2008 15:05 ]

Konie dopiero będą, w Borsku zrobimy jazdę :D Jest trochę czasu...i kasy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd to ostatnia rzecz...

 

to podnieś sobie przód o 40mm :027:

 

a to że przód jest wyżej niż tył (inna odległość między nadkolami) to już taka konstrukcja auta jest...

 

chodzi o linie nadwozia a nie nadkola... Porównaj linie nadwozia niebieskiej Juniora i Czerwonej Toma (bez urazy, pełen szacunek). Czerwona wygląda jak by chciała wzbić się w powietrze. Może to przez zamiłowanie do samolotów i Okęcie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód będzie niżej, troszeczkę, chociaż z tym zadartym nosem chyba przesadziłeś. Może zdjątka trochę przekłamują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem czerwoną na żywo i wygląda tak samo jak mój Sunny gdy go kupiłem (też startował). Przód od razu poszedł w dół o ~30mm. Lepiej się prowadzi i ładniej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie jest tak źle zresztą tak OT - ciekawe jak to było że p10 po '95 były nizsze jakby twardsze noi nie było kłopotów ze "startowaniem".

Inna sprawa że mało kto montował w GT amorki z GT które były nieco twardsze, może warto by na razie taki zabieg zrobić jazda się może się poprawi.

PS. już móiłem na spocie ale gratki dla projektu, moc jest można pomyśleć o wyglądzie:) te fele enkeia (kozak) chyba to po wrzuceniu big break'a z 200sx ale na 4 śruby taki felunek można w PL znaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunek, oponki i klima idą teraz do czarnej. Czerwona musi poczekać. Ale frajda z czerwoną na swiatełkach duża, bez głupot oczywiście ;) Type R .... był :D No i 10l./ na 100 km - całkiem nieźle. Niedługo zaprezentuję czarną xkarola u nas i na polskiej jeździe :D Ale czerwona potrzebuje twardszego zawieszenia, bo teraz przy zmianie toru jazdy na wiekszej predkości mi się trochę nie podoba :

PMW

Wchodzi sam silnik? Kolektor zostaje z DE? ~183KM powinno być.

 

Mając DE byłeś przekonany, że idzie ta Prima. Zobaczysz teraz :diabel2:

 

Oj idzie, idzie.... :D

 

[ Dodano: Nie 15 Cze, 2008 02:12 ]

ładnie dyskretnie nie po wiejsku :one: body kit wymaga poprawek :) do dzieła konie już są !

Takie słowa od Ciebie, to miodzio... na moje serducho. Będę się starał. Obiecuję :P

 

[ Dodano: Pon 16 Cze, 2008 20:40 ]

No i pójdzie wydech od Coobcia ze srebrnej i będzie najszybszy wolnossak Primerowy................... I hope so :D Czerwona jest gites :diabel: Sunniaki

są jednak lżejsze, ale... kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydech od Coobcia i do niego Gift w postaci niedławiącej przepływki i dostrojenia :)

Zobaczmy co będzie, do męskiej konfuguracji brakować jedynie będzie porządnego kolektora wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pójdzie wydech od Coobcia ze srebrnej i będzie najszybszy wolnossak Primerowy

 

widzę, że rośnie mi konkurencja :)

 

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu jakoś Coobcio znajdzie chwilę by ogarnąć moją. Ciekawe czy duża przepływka coś da czy trzeba będzie myśleć o nowym kolektorze.

 

Z Sunny nie będzie tak łatwo, cytuję Dr Nismo "lekka buda działa cuda" i wszytko w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...