Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej ale się cackacie, jakieś cześci z dozysku naciągnąć linką holowniczą... a tak to już co najmniej 3 imrpezy na ćwairtkę was opuściły i jeszcze wiecej na torze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy body:

091743255d61fb74med.jpg

I niestet dawcę:

96332f20174470e8med.jpg

Jeszcze nie wiem, co zrobię z czerwoną. Ta "nowa" jest jakaś trochę ruda :P

p.s.

ruda, nie obrażaj się :) , tak sie po prostu złożyło.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy body:

091743255d61fb74med.jpg

 

 

Jeszcze nie wiem, co zrobię z czerwoną. Ta "nowa" jest jakaś trochę ruda :P

p.s.

ruda, nie obrażaj się :) , tak sie po prostu złożyło.

Ładny kolor tej nowej coś mi przypomina, ale nie wiem co? :D

Gratulacje i niech MOC BĘDZIE W NIEJ !!!

Edytowane przez wieshaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 150 km bliżej Wawki, piweńko obalam tyż. A jaka będzie, to dopiero zobaczycie. Zmieniłem zdanie i będzie turbo 300+ :lol: Coobcio już wie :) Do zrobienia: motor,skrzynia, zawiecha, turbo, wnętrze, deska, lusterka, wydech, szyber...i sam jeszcze nie wiem co. Będzie Best Primera in Poland. Zobaczycie :D

Przyjechała ruda. Radość i płacz jednocześnie.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będziesz robił stylizację na pełnowartościowe GT Tomaszu? ;)

 

gratuluję zakupu :)

To będzie raczej transformacja SLX na GT+++ Wszystko co najlepsze pójdzie do rudej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stało??

Nie wiesz? Po kraksie pod hamownią, czerwona skończyła chyba karierę :angry: stąd łzy.

Wczoraj ze Stargardu xkarol przyprowadził rudą P10 więc i radość również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie i będzie turbo 300+ :D

 

Chyba ktoś tu nie chce być wyprzedzony przez P11.144 na trasie hehe. Gratuluje Tomku zakupu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu nie chce być wyprzedzony przez P11.144 na trasie hehe. Gratuluje Tomku zakupu i pozdrawiam.

 

 

O której P11.144 mowa? ;) U mnie jeszcze projekt nie skonczony, czeka az Coobcio znajdzie chwilke aby sie nim zajac ;)

 

 

Gratuluje zakupu rudej :D Choc Karol mowil jak z nim gadalem ze Wisniowy kolor :P Musze zobaczyc w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stan ze zdjęć odzwierciedla rzeczywistość to ładna sztuka się trafiła. Błyszczy się jak psu jajca ;) Po długich poszukiwaniach zabawa się zaczyna. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bedzie ścichociemniacz. Wywalamy wszystko co za dużo wazy. żadnych cudeńków.

Zawiecha jest O.K. , ale jeszcze nie wiem jaka. W razie co czerwona daje.

Motor,skrzynia, dolot, wydech i hamulce z czerwonej. Dołożymy szyberdach i elektryczne

lusterka z czerwonej. będzie trochę do zrobienia. W przyszłym tygodniu dajemy grata do Coobcia,. :D No i klimę napełnimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja mam takie pytanie jak wypada trakcja w tym aucie? jezdzisz nia wogole szybko po ulicach czy tylko na 1/4mili? Przy zmianie silnika GT na VE byla potrzebna zmiana skrzyni biegow, polosi czy przebobow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja mam takie pytanie jak wypada trakcja w tym aucie? jezdzisz nia wogole szybko po ulicach czy tylko na 1/4mili? Przy zmianie silnika GT na VE byla potrzebna zmiana skrzyni biegow, polosi czy przebobow?

Autko jest miejskie do 4400, a potem hulaj dusza, piekła nie ma. VE ma zmienne fazy. Mozesz spalić 7l na trasie i 20l na wyścigach jak grzejesz do 8300 na ćwiarę.Specyfikacja w podpisie. GT wyrabia wsio.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj xtomek wreszcie projekt znowu rusza,super-tylko strasznie długo poszukiwania trwały :lol:

Jak dobrze pójdzie, to czerwona zostanie w rodzinie z SR20De 110 KM jako dupowóz. Prawie jak u Coobcia. Już kiedyś miałem 3 Primery na stanie. Jakoś wyrobiłem. Czerwonej po prostu szkoda. Jest jeszcze jedna opcja. Może turbo pójdzie do czerwonej po porządnej naprawie, a ruda zostanie N/A. To dopiero była by parka. :P

Ruda będzie śmigać, że niejednemu szczena opadnie. Jest salonowa i bez korozji.W sam raz do biegania.No i jest/będzie lżejsza od czerwonej.

Pozdro :D:D:D:P

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak dobrze pójdzie, to czerwona zostanie w rodzinie z SR20De 110 KM jako dupowóz. Prawie jak u Coobcia. Już kiedyś miałem 3 Primery na stanie. Jakoś wyrobiłem. Czerwonej po prostu szkoda. Jest jeszcze jedna opcja. Może turbo pójdzie do czerwonej po porządnej naprawie, a ruda zostanie N/A. To dopiero była by parka. :P

Ruda będzie śmigać, że niejednemu szczena opadnie. Jest salonowa i bez korozji.W sam raz do biegania.No i jest/będzie lżejsza od czerwonej.

Pozdro :D:D:D:P

Niestety, to jednak jest koniec przygody z czerwoną. Remont i inwestycje są w tym przypadku nieopłacalne.

Pozdrawiam wszystkich fanów czerwonej, tak licznie odwiedzających jej temat i proszę o jego zamknięcie :angry:

Tomek

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...