Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czarne Sunny GTI - SR20VE (brat blizniak Yarka ;-)


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. szkoda że w Sochaczewie nie pokazałeś się ciekawe jaki czas byś strzelił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marsdorf, to jest Nissan Power Team. Tu sie stosuje wszystkie możliwe zabiegi, żeby usprawnić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie stosuje wszystkie możliwe zabiegi, żeby usprawnić auto.

usprawnić ale pod kątem osiągów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tym już 2 tyg temu wiedziałem :) tylko zastanawiam się DLACZEGO? Jak wiedziałeś że to samochód nie dla rodziny to po co się w niego pakowałeś? Pozatym to nie są jakieś wielkie pieniądze więc jeżeli Cię stać to zostaw go sobie jako hobby car i tyle. gdzie tu sens i logika kupować samochód szukając go X czasu potem swap i co? Allegro See you ??

Moją cenę znasz tyle jestem w stanie zapłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rossi20

Generalnie tak jak mowie nie mam cisnienia zadnego, nadal sie nim bawie, sprawia mi przyjemnosc ale lubie tez sie bawic motoryzacja i chodzi mi glowie samochod turbo, co bedzie zobaczymy, narazie jest VE i tyle.

 

P.S. nie mam zamiaru sie go pozbywac wiec automatycznie tez nie sprzedam go za byle co ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszyscy rozumieja, Rossi dal ogloszenie (tylko) jak sie trafi kupic to sprzeda, jak nie to nie sprzeda, na giełde z nim jezdzic nie bedzie przeciez :diabel:

 

Rozumiem jego tok rozumowania :diabel:

 

Tak naprawde to kazde auto jest na sprzedaz, jak sie trafi dobry kupiec to pewnie 90% osob by sprzedalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Poza tym są ludzie którzy czerpią zajaw z "robienia" projektu a jak już osiągną etap docelowy, mają w głowie następny projekt. I nie ważne, że auto było robione nie do końca własnoręcznie. Ktoś musiał wyłożyć na to ciężko zarobione pieniądze i to już tylko jego decyzja co zrobi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rossi20

Nie wiem skad pomysl o panewkach????????? To taki zarcik, czy pytanie powazne, bo jak powazne to ........... tak jak chlopaki mowia na gielde nie bede jezdzil, jak sie trafi ktos kto kupi za ta cene to ok, jak nie to tez sie nie zmartwie. Zrobilem go, ale mozna by jeszcze podkrecic wałkami z SR16VE , ale kazyd kon to juz grube pieniadze :-) nie wiem mysle o turbo i o czyms wiekszym , wygodniejszym ale generalnie sunny daje mi i tak radoche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pewnie tak,

i nie jest tak że tego nie rozumie :P

 

P.S

rossi napisał kilka postów wyżej co i jak, więc tak tylko zagaiłem - by myśl może rozwinął i myśle że nie potrzebyje on adwokatów - bez obrazy panowie :diabel:

P.S 2

bodek mam pytanie , ale to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie to troche też zdziwiło jak go zobaczyłem na allegro VE i taki jak gdzieś w klubie widziałem a utkwił mi tekst "że go x lat szukałem " a teraz tak szybko na allegro ale jak zobaczyłem cene to pomyślałem czemu nie spróbować opitolić w każdym razie gratuluje mam namieżoną p11.144 na złomie korci mnie zobaczyć co ma pod maską a nóż widelec ....bedzie neo VVL bo chyba też sie tam trafiały ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem go, ale mozna by jeszcze podkrecic wałkami z SR16VE , ale kazyd kon to juz grube pieniadze :-) nie wiem mysle o turbo

jakbyś do swojego suszareczkę dołożył :zdziw:

tu jak 1.6 wymiata:

->

a tu jak ładnie przyspiesza 140-240 :D

->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rossi20

470 Kucy o kurde hhehee, tylko pewno trzeba byloby wrzucic jakas dużą suszarkę , ale tym to juz by sie nie dało "normalnie jezdzic" :-) To juz wole dłubać SR20VE , wałki, kółka rozrządu, itp itd. Ale kozak niesamowity ten 1.6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik chłopaki wrzucałem już dawno temu na forum :one:

 

Przyspieszenie na rolkach to nie przyspieszenie na ulicy no i ten lag po wbiciu 3. Mimo wszystko auto kozak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę czasu, kasy i coobcia master tunera to powalczymy. A ja jednak pure P10 :D mimo cięższej budy :P SR20VE+....rulez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheeh no bo nissany to sa dobre samochody ;-) Generlanie chyba zaraz skasuje ogloszenie ;-) dzis pojezdzilem troche sobie i az rwal do przodu , nie chce sie sunniacz ze mna rozstawac ;-) kurde musze chyba pomeczyc Coobcia o walki z SR16VE bo mi mocy mało ;-) i jakies porzadniejsze radio wrzucic - bo moj CLATRONIC z jednym głośnikiem juz mnie meczy :D choc i tak powyzej 4500 rpm mało co słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...