Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pochwalcie sie swoimi bryczkami!!


Gość jaano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

 

Maxima na Gaz ???? :evil:

toz to profanacja tego silnika , nie robcie tego , prosze !!!

 

A teraz tak serio , nie wiem czy to sie oplaca , taka dobra instalacja gazowa bedzie kosztowac około 5-6 tys. zł , wiec nie sadze zeby zwrociło sie to w ciagu roku lub 2 lat , mysle ze to nie ma sensu , a tak jak juz wyzej wspominałem , zakladanie taniej instalacji do takiego silnika to profanacja , a poza tym tak naprawde to ten silnik jest wyjatkowo oszczedny .

 

 

Pozdrawiam Miximowiczow i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - ile to pali :?:

 

ojoj. ale zadales pytanie. Pewiem jestes ze chcesz na nie odpowiedz??

Mnie w zimie wyszlo 21l/100km. Teraz na wiosne sie znacznie polepszylo i pali ok 15l na setke. W lecie bedzie jeszcze lepiej. Z tego co pamietam z tamtego roku to w lecie zarla 12l/100.

 

PS. To jest tylko i wylacznie jazda po miescie.

PS 2.Mam bardzo ciezka noge.

PS 3. Czas na odlzenie nogi w co szczerze watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt przy ciezkiej nodze pali około 14-15 , 21 l to chyba tylko po przerobkach takich jak ma WielkiWac , swoaja droga tez bym takie przerbki chcial :lol:

Ja jezdze praktycznie tylko po miescie , raz w miesiacu trasa 200km , a po miescie około 700 -800 km , srednio mi wychodzi około 12 l , ale jak jezdze spokojnie to na trasie schodze ponizej 10l . Nisetety pojemnosc robi swoje , ale i tak bede sie upierał ze mało pali . Mam drugie auto z silnikiem 3 l po małym tuningu i po nizej 15l mi srednia nie schodzi , nawet jak sie postaram .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie ze ten silnik jest oszczedny. Biorac pod uwage jego pojemnosc to jest on jednym z bardziej oszczednych. Porownywalnym z niektorymi dwu-litrowkami przy ciezkiej nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem az takim maniakiem zeby profanowanie auta gazem bylo dla mnie czyms strasznym - toz to maszyna do jezdzenia!! a nie tabernakulum, mialem wczesniej primere 2,0 na gaz i nie narzekalem (szczegolnie po tankowaniu :wink: ), wiec taki czy inny silnik - szczeegolnie przy takim spalaniu... wole komfort jazdy przy mniejszych kosztach, niz silenie sie na bezyne - wole ta roznica chocby przepic :P

nie moja wina ze zupa taka droga u nas!!

........juz dawno mi sie ameryka marzy...... ale kotwica mi sie zachaczyla zbyt gleboko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o bycie "az takim maniakiem" , poprostu jak to wyglada - Maxiama na gaz !!! zgroza , jesli nie stac Cie na duzy silnik co duzo pali kupujesz diesla i wszystko gra , masz komfort za niska kase ! :lol:

szczegolnie nowe dieselki - niemieckie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel w najnowszym wydaniu jest extra pod warunkiem że działa :D . Z różnych źródeł (np. ASO Forda,Skody)słyszałem że nie wytrzymują pompy wtryskowe na polskiej ropie - a na zachodzie jest wszystko OK. Najlepsze że nawet jak padnie na gwarancji to chcą kase -wciskaja ludziom kit że kupowali z niepewnych źródeł -jak nie masz faktur potwierdzających gdzie kupiłeś to leżysz :!: TERAZ POLSKA ew. DOBRE BO POLSKIE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie kupić starą dobrą Japońską robotę.

Mnie tam nic nie klęka.

 

Pzdr

 

Tak i doszukiwac sie napisu MADE IN JAPAN a nie MADE BY RENAULT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic czy jest robiona w Japoni ??

na jakich elementach , bo czesc moze buc robiona w japoni a czesc w USA .

 

 

 

pozdrawiam

 

Na dzwiach kierowcy sa tabliczki i na jednej pisze Made In Japan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Made in Japan to zauwazylem ze pisze na oponach i na chlodnicy :wink:

 

no wystarczy ze na chlodnicy masz napisane ze z japoni. ale dla pewnosci zobacz na naklejce informacyjnej na slupku przy drzwiach od kierowcy a jak nie to pod maska szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

wies ze tyle juz pucowalem to auto a nigdy niezwrocilem na naklejke na slupku..............musze popatrzec i sprawdzic czy pisze Japan czy China :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...