Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nismo N14 Arbuza :)


Gość Arbuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia Arbuz, nie wypowiadam się o swapach i co będzie dla Ciebie najlepsze bo sie nie znam :D :one:

 

Sam powiem szczerze nie wiem co robic :(. Boję się ze sie usram i tak się skończy.

 

Mam jeszcze mały plan wogole nie jest on związany z nissanem ale wie o nim tylko Rysiu83 i niech tak zostanie :diabel2:

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło nie pasuje podobno, a ja nowiutkie kupiłem :P

jak wsadzasz 1,6 w miejce 1,4 to musisz z 1,4 przełożyć koło zamachowe i kompletne sprzęgło o skrzyni nie wspominam i rozruszniku - wszytko będzie idealnie pasować.

Bierz od ENDRIU tego GA16DS i przestań się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odebrane ;P

 

Nie jest jeszcze dopieszczone, czeka je jeszcze jedna polerka i zrobienie maski. Powiedzcie mi odrazu czy lepiej z maską w macie wyglada czy jakby była w kolorze auta ? :P

 

be4dbdc0f0a7de19m.jpg

 

019cfb7caa592056m.jpg

 

778ab5c5308f48eam.jpg

 

739ff041fe31f9f8m.jpg

 

0c81c0cdd4d688b0m.jpg

 

Pozostało jeszcze:

 

- nowe opony

- fotele kubełkowe

- lotka

- no i jesli się uda to jakis swap na 1.6 albo nie wiem :P

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDIU ma taki silnik piekny dla ciebie więc daleko szukać nie będziesz.

Ps. nad kubełkami się zastanawiałeś ja do siebie bym coś chciał zapodać ale nie wiem co... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. nad kubełkami się zastanawiałeś ja do siebie bym coś chciał zapodać ale nie wiem co... ??

 

No ja chce takie streetracingowe fotele, nie typowe kubły :)

Tobie polecam takie typowe do tego typu wyczynów wiec np. Sparco jakies, albo jakies z HBM, podobno dobra firma. Ja np. biore te całe czerwone w drugim rzędzie obrazków :)

http://moto.allegro.pl/item384737901_fotel...m_maxx_red.html

 

 

A co do silnika od endria to przymierzam sie ale czekam na kase :)

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ja się nie znam za bardzo na kubłach ale myślę, że kilkadziesiąt tysięcy powinny wytrzymać. Mi się podobają całe czarne lub czarne z czerwonymi wstawkami. Co do trzymania bocznego to będzie trochę lepiej niż seria GTI. Ciekawe czy wygodne są chociaż i nie męczą pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodatkowo poci się w nim strasznie tyłek

 

W takim razie, dla mnie to go właśnie dyskwalifikuje. Wysiadasz z auta z morym tyłkiem. Rozumiem, gdyby to miało 600KM to można by sie jeszcze tłumaczyć ale nie Sunny 1.4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RECARO

 

tak recaro :) jdm-owe :D made in germany

 

przecież wiem gdzie są produkowane, chodzi o jakość jaką reprezentują.

wiele aut przeznaczonych tylko na rynek japoński wyposażone były/są w fotele RECARO a to o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiem gdzie są produkowane

 

:) trzeba z przymrużeniem oka potraktować ten JDM skoro montują niemiecke fotele do np. Evo ... najlepsze jest to że nawet kierownice nismo są produkowane we włoszech :D

 

co do jakości się zgodzę ale ceny JDM-owych Recaro 2000-4000$ szt. są zaporowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Arbuzie ze sie pozbierales, jesli chodzi o mnie to powiem to co poprzednicy, maska jak reszta, fele good i powodzonka w dalszych modach

 

pozdro

 

Cieszy mnie to ze Ci sie podoba :P

 

------------------------------------------

 

A teraz stary wątek;). Powiedzcie mi, jakie fotele, moze takie kubełki nie składające się ?:> co sądzicie :> http://moto.allegro.pl/item384683797_fotel...atis_speed.html

 

Szkoda tylko ze będzie problem usiąść pasażerom z tyłu :(. Myślicie ze to MIRCO to daje rade czy syf raczej ?

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...