Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z


Gość Bartek350z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny samochodzik :D Jak trafię szóstkę w Lotto to też taki sobie sprawię :)

 

wcale nie trzeba szotkie w lotka, za 15 tys $ juz kupi takiego z przebiegiem ok 40 - 50 tys mil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek350z
wcale nie trzeba szotkie w lotka, za 15 tys $ juz kupi takiego z przebiegiem ok 40 - 50 tys mil

 

Ale wersje amerykańską a nie europejską! To am inne zawieszenie, inne hamulce, parzyliśmy a taki to naprawdę nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie są ? :D

pewnie neostrada się wiesza :D

Heh widzę, ze tutaj są niedowiarki, że to mój samochód. To co mam zrobić, żebyście uwierzyli??

kolego i dobra rada...nie pisz na Forum tego co jest ściemą, bo długo sobie na nim nie popiszesz ;)...w innym wątku pisałeś, że jest to auto Twojej mamy a nie Twoje...a to jest kolosalna różnica ;) Jak będziesz pisał prawdę to możesz liczyć na dyskusje w zaczętych przez Ciebie tematach i unikniesz zgryźliwych komentarzy ;) ...no bo kto by nie chciał mieć mamusi z 350z ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kumpel z roboty ma takie żółte poobijane S13 tuu...rbo, które wszystkie inne robi jak chce :P jeździ i wygrywa. Coobcio go zna, a może i Wy. Skończmy ten temat pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten żółty 200SX S13 z SR20DET po podstawowych modach robi czasy na poziomie ALANOSA BI-TURBO 350Z (jak miał 417KM i górę Nm...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

Bartek350z, ile lat ma TWoja mama? :diabel2:

 

a tak powaznie to wg mnie 350z jest super ale w rekach kogos z pasją, a nie- fajnie blyszczy sie, wygladam na banana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek350z

To foty co się znajduje pod maską, wcześniej nie miałem czzasu wkleić ich:) Sory...

 

 

350nn7c.jpg

 

10olb9v.jpg

 

293zhc3.jpg

 

2d9466f.jpg

 

Ten samochód moja mama dostałą 5 Czerwca na 40 urodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...