Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 Sri Szkapa Esziego


eszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wystrojeniu, wg. moich przeczuć będzie 195 NM i 145 KM, ale się okaże, czekam na robotę Coobcia

Mission DONE :)

No i nie ma tego cholernego dołka na 40Nm :)

Ps. Masz nauczkę że po Coobciu się nie poprawia - wtedy Ci optymalnie ustawiłem zapłon a ty ze swoimi widzimisiami go cofłeć tak to już ze 200Nm by było złamane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wystrojeniu, wg. moich przeczuć będzie 195 NM i 145 KM, ale się okaże, czekam na robotę Coobcia

Mission DONE :)

No i nie ma tego cholernego dołka na 40Nm :)

Ps. Masz nauczkę że po Coobciu się nie poprawia - wtedy Ci optymalnie ustawiłem zapłon a ty ze swoimi widzimisiami go cofłeć tak to już ze 200Nm by było złamane :P

Co racja to racja, ostatni raz paluchami dotykałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, ostatni raz paluchami dotykałem ;)

 

 

Nikt Ci w to nieuwiezy, i tak bedziesz tam grzebal PALUCHAMI ;)

He..he... ale po Kubie obiecuje nic nie dotykać. :512:

Coś mi się wydaje że ten mój dodatkowy wydech przelotowy, także coś tam blokuje, ale w sumie to przelot fi55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No eszi, kolejne mody na zwiększenie HP!

 

A mój projekt stoi w miejscu i czeka na graty.... Może w lutym będą. Ciśnie mnie już strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No eszi, kolejne mody na zwiększenie HP!

 

A mój projekt stoi w miejscu i czeka na graty.... Może w lutym będą. Ciśnie mnie już strasznie.

Tylko włąsnie mam dylematy, tylko nie wiem już sam w co konkretnie zaiwestować, by podwyzszyć HP, na pewno wałek ssący od DE, a najlepiej DEH bo młodszy.

 

Coobcio tak w ogóle to dzięki za wystrojenie, jak na moje De to i tak sporo, dzisiaj Żona objeżdża moją Szkapę i pozwoliłem jej poszaleć na PB :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wałek ssący od DE, a najlepiej DEH bo młodszy.

 

musisz się na coś zdecydować bo DE to dźwigienki ślizgowe a DEH na rolkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wałek ssący od DE, a najlepiej DEH bo młodszy.

 

musisz się na coś zdecydować bo DE to dźwigienki ślizgowe a DEH na rolkach ;)

możesz doprecyzować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałki z DE nie podchodzą do DEH i odwrotnie. Pierwsze mają dźwigienki zaworowe ślizgowe, drugie na rolkach.

 

Nie wiem co ty masz pod pokrywą (ślizgowe czy rolki) ale jedne z drugimi nie są p'n'p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałki z DE nie podchodzą do DEH i odwrotnie. Pierwsze mają dźwigienki zaworowe ślizgowe, drugie na rolkach.

 

Nie wiem co ty masz pod pokrywą (ślizgowe czy rolki) ale jedne z drugimi nie są p'n'p

Mam SR20De 130 KM r.1996 r. więc pewnie podchodzi jedynie wałek z DE, dźwigienki na rolkach to maja chyba dopiero P11.144 2.0 140 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ten mój dodatkowy wydech przelotowy, także coś tam blokuje, ale w sumie to przelot fi55.

 

pod te wałki co masz powinien być optymalny

 

Mam SR20De 130 KM r.1996 r. więc pewnie podchodzi jedynie wałek z DE, dźwigienki na rolkach to maja chyba dopiero P11.144 2.0 140 KM.

 

Masz rocker roller engine jak wszystkie sr20 w P11

 

dobrze Ci auto jeżdzi więc zainwestuj teraz w "handling" turystyczne springi bardzo poprawią prowadzenie auta, zmniejszą przechyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eszi w dziale nissan power team oisalem rodzaje silników... P11 i N15 mają SR20 z dzwigienkami na rolce, wszyskie SR po 96 roku juz na rolce były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESZI koniecznie inwestuj w wałeczek z GT bedziesz usatysfakcjonowany-chociaż i teraz jest już piękny moment u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za rady, mam jasność. Czyli do mnie podchodzi wałek z DEH :D, z DE nie . Moja Szkapa jest z 12.96 r.. No to szukam dalej.

Coobcio tak w ogóle to zapłon dzisiaj dałem tak jak ostatnio ustawiłeś ;) , zaznaczyłem sobie położenie, obroty ok i nic już nie ruszam do kolejnego modu. Ty swoimi łapskami możesz motoru tylko dotykać. Wiem że u mnie jest 200 Nm i 145 KM na bank, wystarczyło tylko za***nym zapłonem ruszyc.

 

Co do zawiasu to wku...ia mnie już seryjny i planuje jakieś springi(ale takie aby wspłópracowały z seryjnymi amorami, np.KAYABA) tak -30 no moze 40 ale to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem o sprężynach kayaba...szukaj LESJOFORS -sztywniejsze a komfort super

Lukas chodzi mi sprężyny które współpracują z kayabami, piłeś coś bo pisze wyraźnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem na sprzedarz fajny nowy secik -25mm do P11 może coś mi sięuda ogadnąć jak będę szukać do swojej P10 :D :D :D

Ps. Wałek ssący podejdzie Ci z P11 GT i Almery GTi - strasznie ciężko to dorwać - molestuj PMW jak on będzie zmieniać wałki to bi do niego o jego serie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem na sprzedarz fajny nowy secik -25mm do P11 może coś mi sięuda ogadnąć jak będę szukać do swojej P10 :D :D :D

Ps. Wałek ssący podejdzie Ci z P11 GT i Almery GTi - strasznie ciężko to dorwać - molestuj PMW jak on będzie zmieniać wałki to bi do niego o jego serie :P

Wiem ale się spóżniłem z tym setem.

Właśnie czekam na PMW, ale czuje że on nie zmieni wałków tylko przejdzie na Honde :fuckyou: . Na razie poszukuje, ale nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le czuje że on nie zmieni wałków tylko przejdzie na Honde

 

po co mam zmeniać wałki jak na tych jeszce 5 koni ugram :D

Coś wspominałeś i ja na nie czekam na twój ssący :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ecumastera... to odstąpie ci wałki Catcams 282* 10,6 lift i 275* 10.2 lift, miałem je kupić jakbym do 170 km nie dobił... mają je na sprzedaż w trax racing za 1000 zł

zadzwoń i powiedz ze za 800zł kupisz od reki

 

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 14:44 ]

bedziesz na nich miał 180 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ecumastera... to odstąpie ci wałki Catcams 282* 10,6 lift i 275* 10.2 lift, miałem je kupić jakbym do 170 km nie dobił... mają je na sprzedaż w trax racing za 1000 zł

zadzwoń i powiedz ze za 800zł kupisz od reki

Kusząca propozycja, ale zastrzyk gotówki to ja mam dopiero pod koniec lutego niestety :/ .

Ale kusząca propozycja, przyznaje.

 

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 14:48 ]

Lukas chodzi mi sprężyny które współpracują z kayabami, piłeś coś bo pisze wyraźnie :D

 

bo i lesjofors współpracuje bardzo sprawnie z amorami KYB.

Na tych springach prima nie pójdzie w dół, a ja chce małą glebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych springach prima nie pójdzie w dół, a ja chce małą glebe.

 

no to pozostaje Tein SS za 1000$ albo Intrax za 1600 Euro- za dużego wyboru nie masz ;)

 

a i jescze D2 ale to chińszczyzna i bym sie w to nie pakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...