Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 Sri Szkapa Esziego


eszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz ecumastera... to odstąpie ci wałki Catcams 282* 10,6 lift i 275* 10.2 lift, miałem je kupić jakbym do 170 km nie dobił... mają je na sprzedaż w trax racing za 1000 zł

zadzwoń i powiedz ze za 800zł kupisz od reki

 

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 14:44 ]

bedziesz na nich miał 180 km

teoretycznie, ale chyba warto, ciekawe jaka jest charakterystyka tych wałków?

 

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 14:57 ]

Na tych springach prima nie pójdzie w dół, a ja chce małą glebe.

 

no to pozostaje Tein SS za 1000$ albo Intrax za 1600 Euro- za dużego wyboru nie masz ;)

No na kompletny zawias o którym piszesz to mnie nie stać, ale wybrał bym z tego Tein i nie chodzi ocene, czytałem test w GT.

Myślę może o jakiś H@R, lub używanych, ale współpracujących z seryjnymi amorami.

Ostatnio widziałem też cud techniki z jacky, klamry ściągające do sprężyn :D .

o D2 także słyszałem ktoś miał u nas na sprzedaż kompletny zawias za 1300 zł używany, chyba GRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem też cud techniki z jacky, klamry ściągające do sprężyn :D .

 

nawet niech Ci do głowy nie przychodzi zakup tego czegoś...

 

o D2 także słyszałem ktoś miał u nas na sprzedaż kompletny zawias za 1300 zł używany, chyba GRE.

 

ale GRE miał do almery a nie primery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poszukaj czegoś na rynku UK,na ebayu--bo oni kochają p11...jak coś znajdziesz to kumpel mój ci to ściągnie :D

mam brata w uk, poszukam i poczekam cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam brata w uk, poszukam i poczekam cierpliwie.

 

i jak cos sie znalazlo??

Lipa, szukam ja szuka on i nic, pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce od ręki kupisz springi tein stech za około 700-800 zł i w podobnej cenie Eibachy

 

dobrze dają radę z seryjnym amortyzatorem gazowym ze sportline... jakby coś mam komplecik takich amortyzatorów... sprawnych oddam za grosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz te najtańsze z allegro - będzie komfortowo, niżej a co za tym idzie poprawi się dynamika przy wyższych prędkościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj, po kilku pomiarach g-techem z Bullittem na pokładzie i wiadomo z balastem w postaci lpg i audio, na zimowych oponach wyszło 8,24 powtarzalne i na ćwiarę 16,61 najlepszy wynik. Wynik zadowalający, ale trzeba popracować nad startem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
eszi a ile Ci wypluło wiecej mocy po strojeniu??

mocy praktycznie nic, w granicach błędu pomiarowego, troszkę się poprawił wykres mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eszi co do tych wałków CAT CAMS to ciekawe jaka to specyfikacja--streetowa czy już rajdowa--bo dosyć wysokie mają wartości...[pewnie pow 5000 dopiero autko gania]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troszkę było zabawy pod maską.

Sonda lambda została tylko do lpg, od pb jest odłączona i pewnie trzeba będzie autko delikatnie podstroić i sprawdzić afr. Licze na Coobcia w tym tygodniu, jak chwilkę znajdzie ;) .

Swoja drogą jestem ciekaw jaki wpływ ma jej usunięcie? Wszyscy to robią a nikt nic nie mówi.

Wleciał także nowy aku, bo stary się wysłużył, przy okazji mała konserwacja jego podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda lambda została tylko do lpg,

Podoba mi się to rozwiązanie :)

Banał niesamowity, szczególnie w autach posiadających sekwencyjny wtrysk lpg np. STAG ;)

 

A teraz kilka faktów na niekorzyść, bynajmniej w moim przypadku:

http://images44.fotosik.pl/93/050e200a6bf233c1med.jpg

tak wygląda wykres po dzisiejszej hamowni(Kreator Mocy), na odpietej sondzie lambda :/ , do tego doszło jeszcze falowanie wolnych obrotów (mimo że mam ssący przyspieszony na podpietej nie faluje) oraz zmuła na niskich i średnich obrotach co widać po wykresie, czyli widoczny i ewidentny brak sondy(lub coś z ecumasterem). Obstawiam wg. sugestii kolegów że mogą być jakieś kłopoty z masą? Przykład Roki, Lukas.

Wkur...em się i podłączyłem sondę z powrotem i auto ożyło, obroty nie falują i ciągnie lepiej :| wychodzi mi na to że w moim aucie(setupie) bez sondy ani rusz. W poniedziełek jestem u Coobcia i zobazczymy co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kilka faktów na niekorzyść, bynajmniej w moim przypadku:

http://images44.fotosik.p...6bf233c1med.jpg

 

o, kurde, piękny wykres :one:

 

u mnie po wywaleniu sondy nie odczułem żadnej różnicy ale jest taka możliwość, że moja sonda od zawsze była wysypana. Faktem jest, że auto miałem grubo przelane więc może tak samo jest u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie sonda w pełni sprawna, czyli po jej odłączeniu trzeba auto stroić od nowa, a najlepsze jest to co się dzieje pow. 6600 tyś./obr. ;) .Niepodoba mi się głównie to że auto pracuje nierówno na wolnych obrotach(pewnie przez przestawienie ssącego) i nie da się go skręcić regulatorem, po podłączeniu sondy wolne są ok. Osobiście uważam, że sonda jest potrzebna gdy jest sprawna, ponieważ po strojeniu mamy sztywne nastawy programu, mimo zmian warunków atmosferycznych(temp., ciśnienie, wilgotność powietrza). Inny program będzie latem inny zimą, sonda sobie koryguje, a bez niej wiadomo. Ale oczywiscie moge nie mieć racji.

 

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2009 10:29 ]

A teraz kilka faktów na niekorzyść, bynajmniej w moim przypadku:

http://images44.fotosik.p...6bf233c1med.jpg

 

o, kurde, piękny wykres :one:

 

u mnie po wywaleniu sondy nie odczułem żadnej różnicy ale jest taka możliwość, że moja sonda od zawsze była wysypana. Faktem jest, że auto miałem grubo przelane więc może tak samo jest u Ciebie.

u mnie jest także przelane, obstawiam że przy odłączeniu sondy chla ze 20 l, przy normalnej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest także przelane, obstawiam że przy odłączeniu sondy chla ze 20 l, przy normalnej eksploatacji.

Po odłączeniu sondy spalanie rośnie góra 2L... Przelane to ma każdy nissan w zakresie od 4500 do odcinki jak się ostatnio okazało Bolblowóz też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest także przelane, obstawiam że przy odłączeniu sondy chla ze 20 l, przy normalnej eksploatacji.

Po odłączeniu sondy spalanie rośnie góra 2L... Przelane to ma każdy nissan w zakresie od 4500 do odcinki jak się ostatnio okazało Bolblowóz też :P

ok, Kuba ale jak pamietasz stroiłeś moje auto na hamowni i podobno afr był dobry w całym zakresie z góry paliwa mi zdjąłeś itd. Trza sie w poniedziałek rozpatrzeć.

 

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2009 18:51 ]

Dzisiaj znalazłem i usunąłem jeszcze jedną niedogodność, nieszczelności silniczka krokowego, 2 śruby były ukręcone(dzięki Coobcio że mi je kiedyś podarowałeś ;) ), przy okazji gruntownie oczyściłem. Teraz regulacja wolnych obrotów działa.

 

[ Dodano: Nie 29 Mar, 2009 14:48 ]

Obstawiam jeszcze źle wyregulowany zapłon, ponieważ ostatnio uszczelniałem aparat zapłonowy, gdyż uszczelka nie trzymała. Po czyszczeniu okolic benzynka ekstarakcyjną, nie mogłem znaleźć miejsca w którym był poprzednio ustawiony.

 

[ Dodano: Sro 01 Kwi, 2009 23:28 ]

Dzisiaj zapłon doj...y prawie na maxa i nareszcie auto jedzie tak jak chce do odcinki, ale... dalej brakuje troszkę między 2800-3500 pewnie za ubogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj zapłon doj...y prawie na maxa i nareszcie auto jedzie tak jak chce do odcinki, ale... dalej brakuje troszkę między 2800-3500 pewnie za ubogo.

 

 

co ty kręcisz zapłonem jak masz korekcje ecumasterem zrobioną :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapłon doj...y prawie na maxa i nareszcie auto jedzie tak jak chce do odcinki, ale... dalej brakuje troszkę między 2800-3500 pewnie za ubogo.

 

 

co ty kręcisz zapłonem jak masz korekcje ecumasterem zrobioną :027:

jak byś poczytał wcześniej to uszczelniałem aparat zapłonowy i nie mogłem dokłanie znaleźć miejsca w którym był w czasie strojenia, co do dolania to po podłączeniu ponownym sondy, poprawa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...