Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zielony Szerszeń czyli GTIR Wanna be


szopen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akrat takie odchyły są dopuszczalne - wszytko jest opisane w załączniku J...

Ps. istotne że podpasowało wszystko w seryjne otowry konstrukcyjne przeznaczone pod pasy...

 

Pss. pogoda nam się ładna robi może by tak wreszcie jakaś ustawka na grupowie zdjecie i jakieś sprawdzenie maszyn :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pss. pogoda nam się ładna robi może by tak wreszcie jakaś ustawka na grupowie zdjecie i jakieś sprawdzenie maszyn :) ?

 

no bez kitu pogoda jak marzenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość jest ! Zwłaszcza, że wczoraj szerszeń otrzymał status Toy-Cara. Wyleciało właśnie z niego kolejne 30kg w postaci podtlenku lpg. W weekend definitywnie żegnam się z tylną kanapą i myślę że zrobie takie coś:

 

Obrazek

Gratki, jak z tą nową masą odrobisz 0,7 na 1/4 to czerwona padnie :D Pozdrawiam. :diabel2: Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No na mnie wnętrze tego czarnego sunny Turbo zrobiło piorunujące wrażenie...

Ps. lżejsza d*pa to więcej trakcji na starcie i idzie polatać trochę bokami :D

 

Po wywaleniu tylnej kanapy i wszystkiego pozostałego, co się dało... Zacząłem tak pięknie czuć radochę z lewej nogi na hamulcu, że nie da się tego opisać! :)

Ogólnie uważam, że ciężki przód i lekki tył w oście daje o wiele więcej radochy niż jak auto jest dociążone bardziej na równo... Tylko trzeba liczyć się z tym, że samochód zaczyna wówczas mocno uczyć obszarów dohamowań. W zakrętach już nie polecam, bo auto łatwo wpada w poślizgi... A to dobra nauka, bo ogólnie nie wolno hamować w zakrętach. :D

Nawet na prostych potrafił mi myszkować... Ale popatrzmy na to tak... przynajmniej zrobiło się ciekawie nawet przy hamowaniu! :D:D

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no dawno tu nie zaglądałem, zaabsorbowany byłem zmianą lokalu - troszkę szerszenia pokrył kurz, ale w czerwcu melduję się w Ułęży :-)

 

( jak mi ktoś pożyczy jakieś gumy na przód, bo michelin energy już nie ogarniają przyczepności)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukaj na allegro. Swego czasu dorwałem taką na aukcji. Odsprzedałem ją za chyba 450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde na allegro to jest, ale za 1200zl :o jest tez za 300zl, ale bez plastikow - sama maska z otworami :/

bodek_n14, za 450zl wzialbym od kopa :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawialem ja na allegro za 650zł później za 550 i w końcu kupił ją Coobcia znajomy do kjsowego GA16DE. Spytaj Kuby czy maska się ostała bo auto poszło na żyletki z tego co pamiętam.

Ja swoją maskę wyrwałem kompletną za 400zł z transportem. Powiedziałem, że daje 370zł, za przesyłkę się jakoś rozliczymy i niech kończy aukcję. Wiem, że były później jakieś żale od innych licytujących ale co tam ;)

 

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja niestety bardzo przepłaciłem ale nie było w czym wybierać - 800 zł po dużej znajomości. Jak w dobrym stanie i kompletna to dziś warto dać max 600 zł.

 

A propos to własnie rozstałem się z pseudo carbonem i maska maluje sie na szerszeniowy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym dzieki za info :) jakbym wiedzial skad wziac te plastiki do gti-r`owej maski to bym wzial ta za 370zl :P

szopen, zapodaj foty po malowaniu :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja niestety bardzo przepłaciłem ale nie było w czym wybierać - 800 zł po dużej znajomości. Jak w dobrym stanie i kompletna to dziś warto dać max 600 zł.

 

A propos to własnie rozstałem się z pseudo carbonem i maska maluje sie na szerszeniowy kolor.

 

Nie jestem przekonany, czy lepiej będzie z maską w tym samym kolorze, jakoś lubię jasne autka z ciemnymi maskami. ;)

 

Ja potrzebuje skrzydło na tylną klapę od GTiR'a. :)

Gdyby ktoś miał takie w swoich łapach, chętnie przyjmę info. ;)

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ammaimon, zadzwoń do ASO ile chcą za te plastiki. Są dostępne bo się o nie kiedyś pytałem. Ceny jak pamiętam nie były aż tak zaskakujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ammaimon, zadzwoń do ASO ile chcą za te plastiki. Są dostępne bo się o nie kiedyś pytałem. Ceny jak pamiętam nie były aż tak zaskakujące

...albo do Coobcia bo kiedyś wypowiadał się w jakimś temacie, że ma do sprzedania te wloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos to własnie rozstałem się z pseudo carbonem i maska maluje sie na szerszeniowy kolor.

zdecydowałeś się na mniej agresi :D ??

PS. na angielskim ebay znalazłem carbonowe wloty na maskę a także lusterka i tylną lotkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, spoko spoko ja tez je znalazlem, ale za 189Ł czyli troszke za duzo :D

 

to jutro sprobuje do ASO przedzwonic i sie dowiedziec, bo wtedy moglbym wziac ta tania :]

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę sie doczekac ile Ci w ASO powiedza. mam skrajne odczucia, albo bedzie zaskakujaca mala bo plastiki albo bedzie ogromna bo do GTi-R'a.

 

Ja swoją maske wyrwałem za 490zł z transportem, jakis miesiac temu, oczywiscie z allegro.

Moja idzie w kolor nadwozia, a była grafitowa.

 

Będe dalej obserwował rozwój wydarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacGayver, jest skrajnosc - 2500zl za komplet :D chora cena..

kurde na allegro wciaz brak takich elementow, lipa straszna..

a nikt tutaj nie ma do sprzedania srodkowego wlotu na gti-r mache? :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopen czemu zmieniasz kolor maski? Jak dla mnie to auto już idealnie wyglądało :/

Ja potrzebuje skrzydło na tylną klapę od GTiR'a. :)

Gdyby ktoś miał takie w swoich łapach, chętnie przyjmę info. ;)

jakbyś miał kogoś w UK to proszę:

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-NISSAN-PULSA...%3A1%7C294%3A50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopen czemu zmieniasz kolor maski? Jak dla mnie to auto już idealnie wyglądało :/
Ja potrzebuje skrzydło na tylną klapę od GTiR'a. :)

Gdyby ktoś miał takie w swoich łapach, chętnie przyjmę info. ;)

jakbyś miał kogoś w UK to proszę:

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-NISSAN-PULSA...%3A1%7C294%3A50

 

Mimier,

widziałem już tą aukcję... właśnie w tym problem, że nie mam nikogo na wyspach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...